PDA

Zobrazit normální verzi : Pls help s _nuke



ivoros
04-04-12, 19:24
Dobrý den, tak mě tu máte zas...
...tentokrát jsem se rozhodl přetvořit mapu de_nuke, ale je zde pár drobných problémů. nevím, jestli to mám jen já,, neebo je to normální. Nevím sice, kdo tu mapu dělal (protože jsou zde textury, které nemohu "najít"), ale rád bych se zeptal toho, kdo "vytvořil" mapu zm_nuke_kamp.
Měl jsem tam prostě nespustitelné textury. Rozhodl jsem se nehat tu největší budovu (ta mi přišla nejvhodnější) a měla také nejméně "vadných" textur, ale i přes to tam některé zůstaly. Při kompilaci mi to hlásalo špatnou texturu out_wall10. Tak jsem ji nahradil jinou, nějakou viditelější (Shift+A;repleace....), ale prostě ta textura tam není, vůbec nikde....proto se hci zeptat, jestli tvůrce mapy zm_nuke_kamp měl stejné potíže, jako já.

Ps: Taky by mě zajímalo, proč se mi to v céesku tolik laguje... x) [I když nemám LEAK]

Slab the Killer
04-04-12, 20:31
zm_nuke_camp neni odtud ne? je tam nějakej úplně jinej tvůrce aj i jinej název serveru

ivoros
04-04-12, 21:17
Myslim ze je...nez jsem úreel na Kotelnu, hral jsem cca na dosti serverech a zm_nuke_kamp tam vůbec nebylo na výběr...
(Ps: Dík za komentář x)....)

Dre
04-04-12, 22:12
zm_nuke_camp neni odtud ne? je tam nějakej úplně jinej tvůrce aj i jinej název serveru
Mapu nevytvořil myslím nikdo z kotelny , pro mně zahadný tvůrce ..

ZombieBot
05-04-12, 08:14
zm_nuke_kamp neni od nikoho z kotelny. Ta chyba se stává při dekompilaci map. Doporučuji ti to mapu udělat úplně od znova, alespoň tam nebudou chyby.

ivoros
05-04-12, 12:05
Tak dík no..... x)

Dík za rady, ale s tou dekompilací se to vždycky posere, tak jsem vzal originál mapy de_nuke...(viz můj nový článek)