PDA

Zobrazit normální verzi : ZiGoNeK (jiny hrac) --> !o!ens



MaindoBasai
13-08-18, 13:55
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 242746)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '201213'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < ZiGoNeK >
[AMXBANS] Tvuj nick: Player
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1002177
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1002177
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 46.229.124.12
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 46.229.124.12
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < !o!ens >
[AMXBANS] Server: csko.cz | GunGame 3 (gg_fy_deagle_dustworld2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






Dobry den, kotelno chtel bych si zazadat o UNBAN na moji IP adresu. Priznavam pouzival jsem AimBot ale byla to jen jednorazova akce nemel jsem v umyslu ho pouzivat porad. V te dobe jsem hral cs1.6 hodne a kdyz myslim hodne tak kazdy den. Ale po delsi dobe me to prestalo bavit a tak jsem si to chtel "okorenit". Stahnul jsem si aimbot a chvili si uzival nez jsem dostal ban. A ted jsem dostal zase chut hrat cs1.6 ale nechci hrat na gamesites protoze uz od od pocatku hraju u vas na kotelne a nehodlam to menit. Byl bych tedy velmi vdecny za unban na moji IP adresu a slibuji ze uz nikdy takovou hloupost neudelam. -ZiGoNeK

Pelargos
13-08-18, 19:50
Dobry den kotelno. Priznavam vcera jsem zabil jednoho cloveka ale byla to jen jednorazova akce, nemam v umyslu to delat porad. Byl bych tedy velmi vdecny, kdyby mne vsichni policiste ignorovali a nesel jsem sedet do vezeni. Slibuji, ze uz nikdy nikoho nezabiju.

Britny
14-08-18, 06:06
Vítejte na herním portálu csko.cz,

děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.

Pokud si pořídíte originální hru (https://store.steampowered.com/app/10/CounterStrike/), ihned se připojíte a můžete opět hrát.

Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.

Na UB je ještě brzy, takže si počkej do vypršení, nebo si pořiď originální hru. Momentálně UB není možný.

LOCK