PDA

Zobrazit normální verzi : Knife config by Insanity.



WhiteWolf
15-08-18, 02:48
Nejlepší příspůsobení ratů pro knife server csko.cz .


Step 1 Napojit se na server
Step 2 Zadat do konzole hodnoty níže (po jednom)
Step 3 Hrát. Gl.


rate 20000
cl_updaterate 100
cl_cmdrate 105
cl_cmdbackup 2
ex_interp 0

Credits: Grakon

Majkulka
15-08-18, 12:38
//Raty (rates)

rate "28000"

cl_rate "9999"

cl_updaterate "101"

cl_cmdrate "40"

cl_cmdbackup "2"

cl_dlmax "512"

hpk_maxsize 0.2



//Iné (other)

ex_interp "0.05"

cl_forwardspeed "400"

cl_backspeed "400"

cl_allowdownload "1"

cl_allowupload "1"

cl_corpsestay "1" //Za kolik sekund ma zmiznout telo

cl_download_ingame "1" //Povolit stahovat spraye atd...
cl_sidespeed "400"
cl_movespeedkey "0.559"
cl_upspeed "400"
cl_yawspeed "400"
cl_lw "4"
sv_send_logos 1
cl_logocolor "#Valve_Green"
cl_logofile "biohzrd"
cl_righthand 1



//Nastaveni mysi (mouse settings)

sensitivity "3.5"

m_pitch 0.022
m_yaw 0.022
m_forward 1
m_side 0.8
m_filter 0.000000
zoom_sensitivity_ratio 1.0


//Video (video)
gamma "3.0000"
d_spriteskip "0"
brightness "3.0000"
fastsprites "2"
r_wateralpha "1"
max_shells "1.0"
max_smokepuffs "1.0"
cl_himodels 0;
fps_max 101;
fastsprites 2;
max_shells 0;
max_smokepuffs 0;
gl_picmip 2;
gl_playermip 2;
gl_round_down 3;
gl_cull 0;
gl_lightholes 0;
gl_max_size 64;
r_decals 0;
r_mirroralpha 0;
gl_dither 1;
cl_minmodels 1;
cl_weather 0;
cl_shadows 0

//Scripty (scripts)


/Begrip
bind "ctrl" "+dd"

alias "+dd" "+duck;wait;-duck;wait;+duck"

alias "-dd" "-duck"



/Slash

alias "+shot" "fps_max 1001;fps_modem 1001;+attack;wait"

alias "-shot" "fps_max 101;fps_modem 101;-attack"

bind MOUSE1 "+shot"



//Bindy (binds)

bind x "+strafe"

bind MWHEELUP "+jump"

bind MWHEELDOWN "+duck"


//Echo

speak hello.mister
echo //-------------------\\

echo | cFg for Knife |

echo | Public version |


echo | cFg by Insanity. |

echo | Verzia: v1.0 Final |

echo | Steam: Tyler |
echo | Kill 'em all Senpai|
echo | >.< |
echo \\-------------------//

echo Config by Insanity Loaded!

Doporučuji nestahovat s tímhle lepší určitě nebudete.

WhiteWolf
15-08-18, 12:51
Víš od čeho je knife config?

Majkulka
15-08-18, 12:53
Víš od čeho je knife config?

Ano, a proto říkám ať si ho nestahují.

Grakon2702
15-08-18, 16:34
Zdravím, původně jsem tu chtěl napsat seznam chyb, ale na dvacátém řádku mě to přestalo bavit. Spoustu příkazu je tam zbytečných, další spousta tam je se špatnými hodnotami a nejvíce mě pobavil ten nefunkční slash alias. Klasická ruská slátanina.

Na knife se vyloženě hodí nastavit max raty. Z 80 % je to jen o skillu a ne cfg.

Tomi77
15-08-18, 23:02
Zdravím, původně jsem tu chtěl napsat seznam chyb, ale na dvacátém řádku mě to přestalo bavit. Spoustu příkazu je tam zbytečných, další spousta tam je se špatnými hodnotami a nejvíce mě pobavil ten nefunkční slash alias. Klasická ruská slátanina.

Na knife se vyloženě hodí nastavit max raty. Z 80 % je to jen o skillu a ne cfg.

Treba hrať normálne žiadne Cfg po ruke ani s KB :D Potom to vôbec není spravodlivé :D.

Kurama
16-08-18, 17:19
Kb je cesta

darkkk
16-08-18, 20:12
Kb je cesta

Presne

bohémsky život
16-08-18, 20:36
Presne

Oranžová vesta taky

Tomi77
17-08-18, 12:04
Ako, niekedy sa hovorilo medzi hráčmi (skupinkou) Knifu (pár hráčov max. 3), Že za Cfg by sa malo dávať perma alebo ban..Lebo sa medzi sebou hádali,nech to vypnú,že to vôbec není spravodlivé hrať..A neviem čo sa s tou hravou skupinkou stalo.Buď prestali hrať, našli Cfg,KB alebo hrali stále bez Cfg,KB a nerváčili.

Grakon2702
17-08-18, 16:13
Ono ani něco jako knife cfg neexistuje. Neexistuje žádný kouzelný příkaz na zvětšení vzdálenosti sekání nebo zlepšení reakcí. Maximální vzdálenost sekání je nastavena serverem. Ta je furt stejná, tj. 48 jednotek pro slash a 32 jednotek pro stab. Reakce si musí každý vypilovat sám. Nejlepším řešením je natavení si maximálně hladkého průběhu hry, tj. stabilních 100 fps a uvolnění datového toku mezi serverem a klientem na max, tj. nastavení ratů na maximální hodnoty, které engin hry společně se serveren povoluje. Hladkost průběhu hry je na knifu to nejlepší, co může člověk ze změněného nastavení získat, ale pořád je to z 90 % jenom o skillu. To samé nastavení je univerzální, a tak se hodí i na všechny další servery.

Co se týče fps, tak tady se hodí nastavit jedině fps_max na 100. Na většině dnešních pc se dá 100 fps dosáhnout jedině tím, ale některé staré šroty budou potřebovat i změnit grafické nastavení.
Co se týče ratů, tak tam je nejlepší nastavení takovéhle:


rate 20000 (maximum)
cl_updaterate 100 (Nemá přímo nastavené maximum. Maximum nastavuje server pomocí příkazu sv_maxupaterate, které je na Kotelně na hodnotě 100, což je samo o sobě i nejlepší hodnota v souvislosti s interpolací - ex_interp - které je v tomto případě 0.01.)
cl_cmdrate 105 (Nemá maximum, ale dle valve je nejlepší to nastavit o 5 víc než je fps, tedy v našem případě 105.)
cl_cmdbackup 2 (Toto se hodí pouze na omezení packet lossu. Tady žádné nejlepší nastavení není, tady se to hodí zvyšovat tak dlouho, dokud bude packet loss nulový. Packet loss lze zjistit pomocí net_graph.)
ex_interp 0 (ex_interp ovlivňuje tu samou věc, jako cl_updaterate, a tak by měl být vždy nastavený na nule, aby se automaticky nastavil dle vzorce 1/cl_updaterate. V tomto případě se automaticky nastaví na 0.01, což je nejmenší hodnota, kterou Kotelna servery povolujou.)


Co se týče samotného skillu, tak tam je dobré si natrénovat do očí maximální možnou vzdálenost sekání. To se dá jednoduše vyzkoušet tak, když se připojíte na server, přitisknete se ke zdi čelem a pak budete držet slash nebo stab. Postupně se od zdi vzdalujte do té doby, dokud nepřestanete slyšet zvuky hitu. V momentě kdy zvuky přestanete slyšet, tj. budete od zdi moc daleko, tak zase běžte kouše zpátky, abyste zase stěnu hitovali a stůjte. Pořádně si zafixujte vzdálenost, ve které od zdi stojíte a snažte se pak ve hře na serveru pod tou samou vzdáleností sekat i do hráčů. Budete překvapeni, jak moc daleko vlastně dokážete hráče hitnout. Většina nováčků, na kterých nahrabu skóre 100:0, se snaží nejdříve k protivníkovi přitisknout a pak hitnout, což je ten nejhorší styl hry, který existuje. Pak už je to jenom o tréningu, kde si pořádně vypilujete tu správnou vzdálenost.

Edit: Já už to beru jako samozřejmost, a tak jsem na to zapomněl, ale i pozice crossu je hodně důležitá. Nejlepší pozice držení crossu je na protihráčovém krku.

Tomi77
17-08-18, 19:00
Ono ani něco jako knife cfg neexistuje. Neexistuje žádný kouzelný příkaz na zvětšení vzdálenosti sekání nebo zlepšení reakcí. Maximální vzdálenost sekání je nastavena serverem. Ta je furt stejná, tj. 48 jednotek pro slash a 32 jednotek pro stab. Reakce si musí každý vypilovat sám. Nejlepším řešením je natavení si maximálně hladkého průběhu hry, tj. stabilních 100 fps a uvolnění datového toku mezi serverem a klientem na max, tj. nastavení ratů na maximální hodnoty, které engin hry společně se serveren povoluje. Hladkost průběhu hry je na knifu to nejlepší, co může člověk ze změněného nastavení získat, ale pořád je to z 90 % jenom o skillu. To samé nastavení je univerzální, a tak se hodí i na všechny další servery.

Co se týče fps, tak tady se hodí nastavit jedině fps_max na 100. Na většině dnešních pc se dá 100 fps dosáhnout jedině tím, ale některé staré šroty budou potřebovat i změnit grafické nastavení.
Co se týče ratů, tak tam je nejlepší nastavení takovéhle:


rate 20000 (maximum)
cl_updaterate 100 (Nemá přímo nastavené maximum. Maximum nastavuje server pomocí příkazu sv_maxupaterate, které je na Kotelně na hodnotě 100, což je samo o sobě i nejlepší hodnota v souvislosti s interpolací - ex_interp - které je v tomto případě 0.01.)
cl_cmdrate 105 (Nemá maximum, ale dle valve je nejlepší to nastavit o 5 víc než je fps, tedy v našem případě 105.)
cl_cmdbackup 2 (Toto se hodí pouze na omezení packet lossu. Tady žádné nejlepší nastavení není, tady se to hodí zvyšovat tak dlouho, dokud bude packet loss nulový. Packet loss lze zjistit pomocí net_graph.)
ex_interp 0 (ex_interp ovlivňuje tu samou věc, jako cl_updaterate, a tak by měl být vždy nastavený na nule, aby se automaticky nastavil dle vzorce 1/cl_updaterate. V tomto případě se automaticky nastaví na 0.01, což je nejmenší hodnota, kterou Kotelna servery povolujou.)


Co se týče samotného skillu, tak tam je dobré si natrénovat do očí maximální možnou vzdálenost sekání. To se dá jednoduše vyzkoušet tak, když se připojíte na server, přitisknete se ke zdi a pak budete držet slash nebo stab. Postupně se od zdi vzdalujte do té doby, dokud nepřestanete slyšet zvuky hitu. V momentě kdy zvuky nebudou slyšet, tj. budete od zdi moc daleko, tak zase běžte kouše zpátky, abyste zase stěnu hitovali a stůjte. Pořádně si zafixujte vzdálenost, ve které od zdi stojíte a snažte se pak ve hře na serveru pod tou samou vzdáleností sekat i do hráčů. Budete překvapeni, jak moc daleko vlastně dokážete hráče hitnout. Většina nováčků, na kterých nahrabu skóre 100:0, se snaží nejdříve k protivníkovi přitisknout a pak hitnout, což je ten nejhorší styl hry, který existuje. Pak už je to jenom o tréningu, kde si pořádně vypilujete tu správnou vzdálenost.

Niektorí to robia tak ,že ich oklamajú pritiahnu sa k nim a potom dajú tlačítko D aby cúvli. :D

fake?
18-08-18, 19:51
to je prdel to číst xddddddd

Majkulka
21-08-18, 12:25
Neexistuje žádný kouzelný příkaz na zvětšení vzdálenosti sekání nebo zlepšení reakcí.

Přeci jen, jeden příkaz tu je. :gabe:

re1ease
23-08-18, 10:22
cl_lw 1 cl_lc 1

Grakon2702
23-08-18, 11:55
Další fáma. O tom více zde: http://csko.cz/forum/showthread.php?63318-Co-d%26%23283%3Blaj%ED-p%26%23345%3B%EDkazy-cl_lc-a-cl_lw-a-jak%FD-maj%Ed-na-sebe-vliv. Bavíme se zde i milisekundovych rozdílech, které normální člověk nedokáže využít.

Majkulka
23-08-18, 19:21
Další fáma. O tom více zde: http://csko.cz/forum/showthread.php?63318-Co-d%26%23283%3Blaj%ED-p%26%23345%3B%EDkazy-cl_lc-a-cl_lw-a-jak%FD-maj%Ed-na-sebe-vliv. Bavíme se zde i milisekundovych rozdílech, které normální člověk nedokáže využít.

Četl jsem si to a ano vím co to znamená, ale... Při změně cvaru z cl_lc 1 na cl_lc 0, neexistuje aby hráč hitnul nepřítele z větší vzdálenosti, zatímco cl_lc 1 se dá právě takto zneužít, říkej tomu, že je to nemožné, možná pro začínající hráče jak jsi napsal, ale pro dlouhodobé ne. Lidé taky psali, že mezi 60hz a 144hz monitor neuvidíš rozdíl, protože oko dokáže zachytit jen 60 snímků, což je prostě kravina, normální hráč co je denně na PC a hraje hry okamžitě pozná rozdíl v plynulosti, tak samo hráč co hraje csko dlouhodobě dokáže ucítit rozdíl v cl_lc.
https://ctrlv.cz/cbzV

https://ctrlv.cz/cbzV

https://ctrlv.cz/fbiX

https://ctrlv.cz/fbiX


Myslíš si, že bych stabem sekl 3,14 a nebo 2m ?
2m seknes stěží slashem, natož stabem, mimojiné sekl jsem i 5m, ale to byl extrém.

Grakon2702
23-08-18, 21:19
Kdybys to četl, tak bys věděl, že příkaz cl_lc je právě defaultně na hodnotě jedna a že s jeho změnou na nulu (tj. vypnutím lag kompenzace) docílíš právě možnosti zneužití souvislostí spojených s odezvou mezi klientem a serverem. Na metry bych se zde vůbec nedíval, protože to tu udává nesmyslné hodnoty. Podle developerského webu od Valve se šestnáct herních jednotek vzdálenosti rovná reálné vzdálenosti jedné stopy. To by znamenalo, že slashem dokážeme trefit maximálně do tří stop (0.9144 m) a stabem do dvou stop (0.6096 m). To jsou úplně jiné hodnoty, než které vidíme na serverech od Kotelny. Proto taky mnohem více oceňuji jednu z mála věcí u konkurence a to je jejich počítání reálné vzdálenosti právě na herní jednotky, což už je o něčem jiném.

Co se týče té lag kompenzace, tak ti zde představím jeden příklad. Představ si situaci, kdy jdou na 1hp mapě dva hráči rovně (drží jenom w) naproti sobě a jeden z nich má vypnutou lag kompenzaci a ping dejme tomu 30. Dále předpokládejme, že hráč s cl_lc 0 zabíjí průměrně slashem ve vzdálenosti 41 jednotek. S vypnutou lag kompenzací by mohl seknout o 15 milisekund dříve před dosažením "své sekací vzdálenosti". Kdyby toho dokázal využít, tak by podle propočtů sekal průměrně ve vzdálenosti o 3,75 jednotek větší. A teď mi prosím ukaž člověka, který dokáže této výhody využít a zlepšit si reakce natolik, aby byl schopen reagovat o 15 milisekund dřív.

To, že se ti občas povede kousek, kdy někoho hitneš stabem dejme tomu podle serveru ze tří metrů, tak je to způsobené lagama spojenýma s náhlým vyšším pingem. Všichni známe lagery, kteří zůstanou zaseknutí na místě a pak se najednou přesunou o velký kus dál. Díky těmto hráčům spatříš na knifu hezké hodnoty, které mohu být i víc jak 5 metrů. Stává se mi občas to samé.

Majkulka
23-08-18, 21:46
Kdybys to četl, tak bys věděl, že příkaz cl_lc je právě defaultně na hodnotě jedna a že s jeho změnou na nulu (tj. vypnutím lag kompenzace) docílíš právě možnosti zneužití souvislostí spojených s odezvou mezi klientem a serverem. Na metry bych se zde vůbec nedíval, protože to tu udává nesmyslné hodnoty. Podle developerského webu od Valve se šestnáct herních jednotek vzdálenosti rovná reálné vzdálenosti jedné stopy. To by znamenalo, že slashem dokážeme trefit maximálně do tří stop (0.9144 m) a stabem do dvou stop (0.6096 m). To jsou úplně jiné hodnoty, než které vidíme na serverech od Kotelny. Proto taky mnohem více oceňuji jednu z mála věcí u konkurence a to je jejich počítání reálné vzdálenosti právě na herní jednotky, což už je o něčem jiném.

Co se týče té lag kompenzace, tak ti zde představím jeden příklad. Představ si situaci, kdy jdou na 1hp mapě dva hráči rovně (drží jenom w) naproti sobě a jeden z nich má vypnutou lag kompenzaci a ping dejme tomu 30. Dále předpokládejme, že hráč s cl_lc 0 zabíjí průměrně slashem ve vzdálenosti 41 jednotek. S vypnutou lag kompenzací by mohl seknout o 15 milisekund dříve před dosažením "své sekací vzdálenosti". Kdyby toho dokázal využít, tak by podle propočtů sekal průměrně ve vzdálenosti o 3,75 jednotek větší. A teď mi prosím ukaž člověka, který dokáže této výhody využít a zlepšit si reakce natolik, aby byl schopen reagovat o 15 milisekund dřív.

To, že se ti občas povede kousek, kdy někoho hitneš stabem dejme tomu podle serveru ze tří metrů, tak je to způsobené lagama spojenýma s náhlým vyšším pingem. Všichni známe lagery, kteří zůstanou zaseknutí na místě a pak se najednou přesunou o velký kus dál. Díky těmto hráčům spatříš na knifu hezké hodnoty, které mohu být i víc jak 5 metrů. Stává se mi občas to samé.

Odjakživa vím že je to nastavené defaultne na 1 a jako hráč knize módu ti mohu doporučit pouze a jen 0 a to proto aby se nejen tobě ale i ostatním hrálo dobře. Důvod je jednoduchý seknes hráče tam kde stojí a ne kde stal před sekundou, proto dochází k tomu, že si hráč stěžuje na vzdálenost kterou dotyčný sekl. Taktéž vím že server hodnoty přesně neukazuje, kdyby to totiž měl přepočítat přesně tak by to bylo více než 3 metry. A tvůj příklad na Rush je chybný, a víš proč, protože hráči se při pohybu hýbe i hitbox který je vždy při rushi za postavou takže pokud budeš mít lc 1 a půjdeš Rush proti hráči co má lc 0 tak buď nestihnes seknout a nebo missnes z blízký a nebo s trochou štěstí hráče zabijes. Hráči co má cl_ lc 0 se nikdy nestane že by missl pokud je dostatečně blízko na hit, zatímco ti ostatní většinou missnou.
Pokud tam je nějaká blbost tak se omlouvám píši z mobilu.

E: špatně jsem si přečetl tvůj příklad takže oprava. s lc 0 neseknes hráče o nic dřív seknes ho akorát právě tam kde stojí a ne kde stál a to je potom to o co se v tom módu jedna. Lepsi je ten kdo je rychlejší ne kdo spoléhá na to že zabije hráče který stál před minutou někde.

E2: a ty kousky co máš namysli, ti hráči co byli vyfocení dostávali pokaždé velký distanc, to nebyla náhoda a ping měli stabilních 30ms, žádné lagy které popisuješ. Jen vím kdy seknout s cl_lc 1 do prázdna abych ho hitl. S cl_lc 0 bych missl pokaždé kdybych se pokusil o něco podobného.

Grakon2702
24-08-18, 10:11
Špatně jsi mě pochopil. Je třeba počítat se všemi aspekty spojené s odezvou. Je rozdíl, jak se vidíš ty, jak tě vidí server a jak tě vidí spoluhráči. Co se týče movementu a tvé pozice na mapě, tak to si hlídá server. Ty jenom odesíláš na server informace o tom, že se zrovna hýbeš, server podle toho zpracuje tvé aktuální souřadnice, které pošle všem ostatním hráčům na serveru. Z pohledu hráče, co má cl_lc 1, vidím modely všech ostatních na přesném místě tam, kde mají být (i těch s cl_lc 0) a plus ještě k tomu vždycky střelím (resp. hituju) přesně na místo hráče, kam mířím a přesně v moment, kdy stisknu tlačítko myši. O tohle se prostě stará technologie lag kompenzace. Z pohledu hráče, co má cl_lc 0, vidím modely ostatních hráčů mírně posunuté od jejich hitboxu, který je reálně serveru (laicky řečeno). Dokoce i sám sebe vidím někde jinde, než mě vlastně vidí ostatní. Plus je tady další aspekt a to je opoždění hitu. Když to převedu opět do situace, kdy běží dva hráči naproti sobě rushem z pohledu jednoho, co má cl_lc 0 a pingem 30 a průměrnou slashovací vzdáleností 41, tak když ze svého pohledu hitnu právě v této vzdálenosti, tak nejenže je můj model ve skutečnosti ve vzdálenosti od protivníka 44.75, ale zároveň hitnu o 15 milisekund později, což vlastně znamená, že hitnu v té vzdálenosti 41. Musím však počítat s tím, že naproti mne se ještě přibližuje i ten protivník, který se přiblíží za těch 15 milisekund o dalších 3,75, takže ho hitnu ve skutečnosti ve vzdálenosti 37,25. Kdybych měl cl_lc 1, tak technologie lag kompenzace nás vrátí na pozice o 15 milisekund dřív a opravdu bych hitnul ve vzdálenosti 41. To pro mne znamená, že se musím s cl_lc 0 naučit hitovat z trošku větší vzdálenosti, než jsem zvyklý. Tohle ale není to, co jsem chtěl původně řešit. Mně jde o to, že ty rozdíly jsou tak malé, že to pro normálního hráče nemá smysl řešit. Na knifu se nehraje jenom na rush a kromě této jediné "výhody" je spíše postaven v nevýhodě v ostatních situacích, kdy hráč deffuje. V moment, kdy takový hráč jde dozadu, tak je zase jeho hitbox posunutý před něj, což v takové vzdálenosti tě vidí i ostatní a když tě zabijou z jejich pohledu v normální vzdálenosti, tak tobě přijde, že tě zabili ze vzdálenosti větší.

Majkulka
24-08-18, 13:23
Špatně jsi mě pochopil. Je třeba počítat se všemi aspekty spojené s odezvou. Je rozdíl, jak se vidíš ty, jak tě vidí server a jak tě vidí spoluhráči. Co se týče movementu a tvé pozice na mapě, tak to si hlídá server. Ty jenom odesíláš na server informace o tom, že se zrovna hýbeš, server podle toho zpracuje tvé aktuální souřadnice, které pošle všem ostatním hráčům na serveru. Z pohledu hráče, co má cl_lc 1, vidím modely všech ostatních na přesném místě tam, kde mají být (i těch s cl_lc 0) a plus ještě k tomu vždycky střelím (resp. hituju) přesně na místo hráče, kam mířím a přesně v moment, kdy stisknu tlačítko myši. O tohle se prostě stará technologie lag kompenzace. Z pohledu hráče, co má cl_lc 0, vidím modely ostatních hráčů mírně posunuté od jejich hitboxu, který je reálně serveru (laicky řečeno). Dokoce i sám sebe vidím někde jinde, než mě vlastně vidí ostatní. Plus je tady další aspekt a to je opoždění hitu. Když to převedu opět do situace, kdy běží dva hráči naproti sobě rushem z pohledu jednoho, co má cl_lc 0 a pingem 30 a průměrnou slashovací vzdáleností 41, tak když ze svého pohledu hitnu právě v této vzdálenosti, tak nejenže je můj model ve skutečnosti ve vzdálenosti od protivníka 44.75, ale zároveň hitnu o 15 milisekund později, což vlastně znamená, že hitnu v té vzdálenosti 41. Musím však počítat s tím, že naproti mne se ještě přibližuje i ten protivník, který se přiblíží za těch 15 milisekund o dalších 3,75, takže ho hitnu ve skutečnosti ve vzdálenosti 37,25. Kdybych měl cl_lc 1, tak technologie lag kompenzace nás vrátí na pozice o 15 milisekund dřív a opravdu bych hitnul ve vzdálenosti 41. To pro mne znamená, že se musím s cl_lc 0 naučit hitovat z trošku větší vzdálenosti, než jsem zvyklý. Tohle ale není to, co jsem chtěl původně řešit. Mně jde o to, že ty rozdíly jsou tak malé, že to pro normálního hráče nemá smysl řešit. Na knifu se nehraje jenom na rush a kromě této jediné "výhody" je spíše postaven v nevýhodě v ostatních situacích, kdy hráč deffuje. V moment, kdy takový hráč jde dozadu, tak je zase jeho hitbox posunutý před něj, což v takové vzdálenosti tě vidí i ostatní a když tě zabijou z jejich pohledu v normální vzdálenosti, tak tobě přijde, že tě zabili ze vzdálenosti větší.

Pokud jsem to tedy pochopil, tak kdyby každý hráč na serveru měl cl_lc 1, tak nedojde k tomu, že by někdo zabil někoho z větší vzdálenosti, což je zase blbost.(Právě že s cl_lc 0 to je takhle)
Klidně se o tom můžeš sám přesvědčit, stačí se semnou domluvit na steamu. Jinak ano, nevýhoda cl_lc 0 je deff, ale protože to daný hráč ví, tak se toho snaží vyvarovat.

Volume
24-08-18, 14:02
Vážně tu vedete takovou debatu kvůli 0,015 sekundám ? Chudak Instanity :D

bohémsky život
24-08-18, 19:21
Vážně tu vedete takovou debatu kvůli 0,015 sekundám ? Chudak Instanity :D

Já se jen koukám a směji

Grakon2702
24-08-18, 19:50
To se snažím celou dobu vysvětlit, že kvůli tak malým hodnotám je jedno, zda má někdo na knifu cl_lc 0 nebo 1.

Majkulka
24-08-18, 20:33
To se snažím celou dobu vysvětlit, že kvůli tak malým hodnotám je jedno, zda má někdo na knifu cl_lc 0 nebo 1.

No, asi máš pravdu, dnešním "kniferum" to může být jedno, nic proti nim, každý nějak začínal. :happy:

WhiteWolf
25-08-18, 19:08
Vážně tu vedete takovou debatu kvůli 0,015 sekundám ? Chudak Instanity :D



Prdel toto číst :D :D

Majkulka
26-08-18, 08:44
Prdel toto číst :D :D

Jn. hlavně když vůbec nevíš o co jde. :taunt:

WhiteWolf
26-08-18, 10:26
Jn. hlavně když vůbec nevíš o co jde. :taunt:

Zas tak blbej nejsem. :zeman3:

Kurama
27-08-18, 06:06
Ale si :-)

bohémsky život
27-08-18, 14:15
Nechce toho kluci, tohle si můžete řešit přes PM, nebo přes steam.

Majkulka
29-08-18, 13:00
Nechce toho kluci, tohle si můžete řešit přes PM, nebo přes steam.

Nespamuj.

bohémsky život
29-08-18, 20:29
Nespamuj.

boco

Majkulka
30-08-18, 11:01
boco

Bo ti vezmu lopatku.

https://www.google.cz/search?q=děti+na+písku&client=ms-android-xiaomi&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj8tb3GtZTdAhVNK1AKHR9PC1wQ_AUIESgB&biw=360&bih=564#imgrc=R-RvTKl_2oxaWM:

Majkulka
30-08-18, 11:10
:) (https://www.google.cz/search?q=děti+na+písku&client=ms-android-xiaomi&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj8tb3GtZTdAhVNK1AKHR9PC1wQ_AUIESgB&biw=360&bih=564#imgrc=R-RvTKl_2oxaWM:)

re1ease
04-09-18, 22:32
Ach ty vase configy, naucte se hrat s bindama to dava vsechno :)

Majkulka
05-09-18, 09:53
Ach ty vase configy, naucte se hrat s bindama to dava vsechno :)

:wat:

fake?
05-09-18, 16:52
Ach ty vase configy, naucte se hrat s bindama to dava vsechno :)

však bindy ti jsou úplně k hovnu :D .. to si pleteš možná s aliasema ne?:think:

re1ease
05-09-18, 21:39
však bindy ti jsou úplně k hovnu :D .. to si pleteš možná s aliasema ne?:think:

Kámo bindy jsou SKILL hráči na serveru ti píšou že si zaply, dostáváš permy za abhop KB prostě lepší než bogv2 a nějaký fastrld. Nepotřebuješ ani hs scripty všechno za tebe dělají bindy ��������