PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na admina Pelargos



Michaela123
17-08-18, 16:57
Zdravím.

Dnes jsem na serveru COD:MW normálně hrál, pak přišel admin Pelargos (#13 "|^Pelargos^|" 784 STEAM_0:0:18249597) poté co jsem ho asi 5x v řadě zabil tak mi dal kick s výmluvou že "mám moc hp" a ještě si je buguju, mohl by mi prosím admin dodat nějaký důkaz že se tomu tak stalo ?

Měl jsem kolem 800hp s itemama, ale radči mu to tady spočítám sám by tomu asi nevěřil :

Protector lv:150 = 250 hp + 50 hp bonus + 100 hp item Veteran = 400hp + Lekarna = 800hp

Nevím kde jsem vzal dalších 400hp jak tvrdil sám admin na serveru.

Pelargos
17-08-18, 19:30
Sorry ale kazíš mi rank na CODku, chcem byť prvý v topke a stále ma zabíjaš, tak si dostal kick, aby som bol najlepší ja a nie ty.

Vážne zakladáš sťažnosť kvôli jednému kicku? ... 400 + Lekarna = 800hp, aha tak ty si iný skill, keď dokážeš použiť lekárničku pri 0, resp. 1 hp. Už dávnejšie si mi písal (teda asi si to bol ty, už neviem), že vieš o tom bugu a využívaš ho. Proste, že je to chyba servera a že tebe je to jedno, že to máme opraviť alebo to budeš aj naďalej využívať. O bugu s HPčkami tu už vie podstatne viacej hráčov a zneužíva to. Keď si ma zabil napísal som /me a hodilo mi to info, že som ťa trafil 20x za nejakých 520 dmg cca, následne som napísal /hp a napísalo to, že ti ostáva 750 hp. Viac hráčov sa na teba sťažuje, že si to stále buguješ, beháš tam s "milión" hpkami a oni nemajú šancu si normálne zahrať. Využívaš chybu servera a keď ťa kicknem ešte mi vypičuješ. Buď rád, že nemáš ban.

Michaela123
18-08-18, 00:36
Nejde mi o kick ale o princip, pokaždé když tě budu zabijet s itemama dáš mi kick?

A nevím s kým jsi si to psal protože já jsem ten bug sám nahlašoval + jsem dával i fotky toho jak mi to přidává Obranu na 70% abych vám pomohl to odstranit, takže nevím kdo ti tohle říkal viz : http://csko.cz/forum/showthread.php?63425-Hr%E1%26%23269%3Bi-150lv

Hráči at si klidně stěžují, tohle bylo nahlášené mnou 10.4/018 což jsou 4 měsíce a zatím se to neopravilo..
Ale ikdyž se to opraví tak budu dál běhat s 800* 750hp (pokud lékarnu dám pokaždé když budu mít 50hp a né přesně 1) popř. vyhodím veterana a dám k tomu platiny at mají větší radost..


e. Ber tuhle absurdní stížnost za vyřešenou.

Britny
18-08-18, 22:46
e. Ber tuhle absurdní stížnost za vyřešenou.

lock