PDA

Zobrazit normální verzi : JosefKraus



JosefKraus
18-08-18, 11:18
Vypis z konzole:


Máš zakázáno hrát za dozorce





Poznamka:






Dostal jsem ban k ct na 3 dny udajne za demenci. Poprosil bych o nejake demo nebo co jsem udelal, ze jsem ten ban dostal dekuji :)

Operak
18-08-18, 11:20
Ahoj, dodej prosimtě tvoje steam ID, nebo alespoň jméno ve hře pres který najdeme tvůj ban. Takhle nikdo neví za co jsi ten ban dostal.

Toy
18-08-18, 11:24
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=256696

DeadJoy
18-08-18, 11:56
Ahoj, byl jsi mi nahlášen spešlem Followedem. Počkej na jeho vyjádření.

Folowed
18-08-18, 12:50
Zdar řízku.
No jestli ti přijde normální při HVD hazet Hečka před zbrojku a zabít tak asi 5 hráčů tak mě ne.+ další věci.
Bud rád že ti DJ dal jen 3 dny.

Mír.

JosefKraus
18-08-18, 13:06
Zdar řízku.
No jestli ti přijde normální při HVD hazet Hečka před zbrojku a zabít tak asi 5 hráčů tak mě ne.+ další věci.
Bud rád že ti DJ dal jen 3 dny.

Mír.
Prosím tě ty hečka tam házel i druhé ctčko :) a ban dostal jen já a není náhodou pravidlo že ,,před zbrojkou na vlastní nebezpečí? " souhlásím s banem ale myslím že jsou i horší věci na banování třeba jako typci kteři po jailbreaku chodií cely tyden se speedhackem :)

Folowed
18-08-18, 13:13
Druhé Ctčko AKA: Bulava zabil jen jednoho hráče a to mě. dostal napomenutí když se to bude opakovat dopadne jak ty.
A pravidlo před zbrojkou na vlastní nebezpečí se vztahuje na to že pokud CT střílí po hledaném a zabije někoho jineho omylem nedává se za to VD.
A ne že tam žačneš házet granáty jak blázen.
K těm SH rozhodně tam není nikdo kdo celý týden zapína aniž by byl potrestán(maximálně ten obchazeč cc) ale ten dostává bany a kicky stále.

Mír

Grakon2702
18-08-18, 13:22
Zdravím, zákaz je oprávněný.

JosefKraus
18-08-18, 13:52
Proč jsem napomenutí nedostal já? :D Bulava tam ty granaty taky sypal on hodil první a já 2
edit: a ještě k tomu další kolo dostaly dalši hvd a myslím že jsme se z toho poučily už tam :)

Folowed
18-08-18, 14:02
Ty si zabil x lidí on jednoho.A já ho viděl házet jen jedno héčko.
Za tohle bys mohl dostat i 2/3 tydny bud rad za 3 dny.
UB se konat nebude.
Víc k tomu nenapíšu.

DeadJoy
18-08-18, 14:13
Přišel jsi pro UB nebo se tu dohadovat ? UB nebude. 3 dny si počkáš.

Britny
18-08-18, 23:10
Na vlastní nebezpeční to máš pravdu, že je v pravidlech, ale na některých mapách si nejdou doplnit HP - tudíž tím tak může dojít k zabraňování vzpoury.

BAN máš tedy oprávněný, alespoň se pro příště poučíš, že ty HE tam nejsou jenom abys je házel ze srandy před zbrojku a pak se odkazoval na pravidla.

LOCK