PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva na War3FT2



linkin
05-04-12, 09:01
Tak sa do toho pusťme;

Zdravím, volám sa Maťo, mám 17 som z Košíc a som HRDÝ vyhodňar, tu u vás na Kotelne hrám server War3FT2 už od prázdnin minulého roku, myslím, že od augusta alebo nejak tak.
Touto témou by som chcel požiadať, resp. žiadam o práva na vyššie zmienenom serveri a to z dôvodov nasledujúcich:

1. Jasné, že stopnúť cheaterov, buggerov a tieto podobné, hru kaziace živly. Na War3FT2 máte dobrých adminov, to vám neberiem a s ich prácou im chcem trocha vypomôcť. Teraz sa núka otázka, že prečo chceš byť admin keď si sám povedal, že sú tam dobrí admini; no preto, že oni tam nemôžu byť asi stále a koľko ráz som sa pripojil na server toľko ráz tam nebol žiadny, no keď sa vyskytol cheater tak hneď pomocou !správy som volal, on došiel, bez problémov poriešil a bolo.

2. Jednu vec nenávidím viac ako cheaty a to je KEMP , bezdôvodný kemp v strede mapy s humanom+cloak+invisibility lvl 3+knife v ruke a to je ako vzduch potom, len prebehneš a bumbum 4 kulky do hlavy ani nevieš skadiaľ, a týchto prípadov tam je ako maku.

3. Viem pomôcť s hociakým problémom ohľadne gameplay, t.j. levely, schopnosti, ultimate, bindy, itemy, atď, veď sám mám 4 postavy s 52k xp+(orc 114k xp, obľúbený :D) a ostatné na lvl 6, čiže orientovať sa dokážem - ak je potreba dám screen. Čoto zvládnem aj so znížením pingu, zvýšiť FPS a tieto serepetičky pre plynulejšie hranie.

To by boli asi tie hlavné dôvody, tak ďalej:

Ďalšia podmienka ktorú som čítal bola skúsenosti s módom a "adminovaním" - o móde som napísal vyššie a admin som bol na portáli Netrix, áno je to reklama ale na portál, ktorý pred mesiacom zanikol. Bol som tam admin na JB, neskôr sa mi práva rozrástli o Predatora, w3 a nakoniec mi bol ponúknutý post Cheathuntera ktorý som s radosťou prijal. Ak chcete kontakty na HL adminov, či nebodaj majiteľa rád dodám.

Na serveroch hrám najčastejšie pod nickom: LINKIN PARK [EM styrka] NOST

To, že hrám na vašich serveroch často a od augusta vám dokázať neviem, ale vy si to, ako som pozeral, dokážete zistiť z tých psychostatov a HLstatov a neviem jakých statov.

Nejaký kontakt na mňa: Skype: em.styrka Steam: em_styrka

Steam IDcko: STEAM_0:1:46183373 (mám pár banov, ale na Kotelne ani jeden pokiaľ ma pamäť neklame a za cheaty nemám ani jeden celkovo, veď hráč bez banov to nieje hráč podľa mňa)

Na koniec: Áno viem, je to môj prvý post a hneď žiadam o práva, to mi do karát nehraje, rovnako ako to, že som nedal ešte žiadne demo s hráčmi, ktorí porušujú pravidlá a to, že som registrovaný len asi týždeň. Keď bude treba nejaký "test" s AMX, w3 módom, či admin skúsenosťami rád sa podrobím.

Diky za prečítanie, v prípade vyhovenia nesklamem, v prípade zamietnutia ostanem verným hráčom naďalej a skúsim to neskôr.

EM styrka,-

PS: Nepatrí ku žiadosti; Mám jednu otázku na člena Bezdak a člena Charon35 SVK, len tak nech to nepíšem do novej témy :D

ZEUS
05-04-12, 09:29
Žádost pěkná, zkušenosti máš, jen ti to kazí ten první příspěvek na foru.

Neznáš nick "lopotnik" nebo "counter man" nebo "gate man" ?

linkin
05-04-12, 10:28
Poznam LOPOTNIKa, ostatne mi dokopy nic nehovoria, preco?

Flopsaid
05-04-12, 10:30
Já ho teda vůbec neznám...

Larodar56
05-04-12, 10:33
- Ve hře měl i tento nick: [Docto_R^hauZ`EM styrka] NOST, to zřejmě vysvětluje proč měl na HLTV tak málo nahráno.
- Na serveru jsem ho ale neviděl, možná je to tím, že si nick mění často...
- Chtělo by to nějaké hlášení, protože podle žádosti se to nepozná jestli umíš poznat cheatera.

Já zůstávám zatím bez hlasování, počkám si na vyjádření od ostatních hráčů.

linkin
05-04-12, 10:43
Larodar, toto si trafil, pockaj hodim tu nieco: http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=search&game=war3ft&st=player&q=EM+styrka

Toto vsetko su moje nicky, to EM styrka je korenove, tie tagy su len taka omacka

a Flopsaid, ani ja teba nepoznam, mozno keby si hodil meno v hre, alebo asi nehras na w3ft2 ale na tom prvom

ZEUS
05-04-12, 10:44
Znáš toho lopotnika ?

linkin
05-04-12, 10:45
Ano, preco?

ZEUS
05-04-12, 10:52
Můžeš mi prosím říct, kdo to je ?

linkin
05-04-12, 10:54
Neviem naco ti toto bude ale budis, je to moj dobry kamarat, hravame uz dlhsie, preco? Robi zase dajake hovadiny? :D

Charon35
05-04-12, 10:55
PS: Nepatrí ku žiadosti; Mám jednu otázku na člena Bezdak a člena Charon35 SVK, len tak nech to nepíšem do novej témy :D

Akú?

ZEUS
05-04-12, 11:02
Neviem naco ti toto bude ale budis, je to moj dobry kamarat, hravame uz dlhsie, preco? Robi zase dajake hovadiny? :D

A hrál u tebe někdy CSko na Tvým steamu ?

Giussepe
05-04-12, 11:19
Proti.
Je vulgární, výbušný a nepozná skill od hacků. Jednou mě zavolal na Low_radiationa a když jsem mu řekl, že je čistý tak se do mě začal navážet, ještě s dalšíma hráčema.

linkin
05-04-12, 11:22
Akú?

Nehras nahodou Runescape pod menom charon-exe?

linkin
05-04-12, 11:23
Giuseppe, ked ja hovorim, ze hrac ma hacky tak ich mozna ma alebo nie, to beriem, ale ked to hovorim ja a CELY server okrem vas dvoch tak to snad nieco znamena.

linkin
05-04-12, 11:24
A hrál u tebe někdy CSko na Tvým steamu ?

No niekedy mu dovolim, preco? co urobil?

Giussepe
05-04-12, 11:25
Giuseppe, ked ja hovorim, ze hrac ma hacky tak ich mozna ma alebo nie, to beriem, ale ked to hovorim ja a CELY server okrem vas dvoch tak to snad nieco znamena.

Okej, tak když já hraju na AIMech a celý server říká, že mám hacky tak mi dáš ban? Další důvod být proti, jen proto, že to říká celej server tak dáš ban? Ty jako admin bys měl mít vlastní názor a zkušenosti abys to mohl posoudit a to ty jak je vidět nemáš.

ZEUS
05-04-12, 11:28
No niekedy mu dovolim, preco? co urobil?

Ok.. jen sem si chtěl něco potvrdit a nebo vyvrátit.
Jinak jsem také proti. Na svým steamu máš hrát jen ty, nikdo jinej...

linkin
05-04-12, 11:28
Vies, takto dokazal by som sa s tebou hadat ale nechcem to robit vo vlastnej ziadosti, ked tak na steamku si to mozeme vybavit. Dobre, beriem, ty nechces aby som bol admin lebo je to tvoj nazor ale ako si sam povedal, neovplyvnuj tu ostatnych lebo aj oni maju svoj nazor

Charon35
05-04-12, 11:32
Giuseppe, ked ja hovorim, ze hrac ma hacky tak ich mozna ma alebo nie, to beriem, ale ked to hovorim ja a CELY server okrem vas dvoch tak to snad nieco znamena.

Nie, neznamená. Admin musí mať vlastný nestraný názor.


Nehras nahodou Runescape pod menom charon-exe?
Nie.

linkin
05-04-12, 11:33
Zeus ja ta aj hram, to nieje tak, ze on pozna moje heslo a hra tam tak ze o tom ja neviem. A snad tam hra vtedy ked vidim co hra a kde hra.

linkin
05-04-12, 11:33
Ok charon diky

ZEUS
05-04-12, 11:34
jen ještě poslední otázka... hraješ cs i něho ?

/edit: aha a kdyby si dostal teoreticky práva, pouštěl by sis ho na svůj steam ?

linkin
05-04-12, 11:41
Neviem co ty pozeras ale vyjasnime si to:

1. keby som dostal prava (co pozeram tak pohorievam na plnej ciare:D) tak ho nepustim hrat na svoje steamko, sak on uz ma vlastne

2. Neviem preco riesis lopotnika lebo on neni ani len v tomto meste kde ja som

3. Neviem aku mas IP, lebo ja niesom doma

Nejako takto to vyzera

apach29
05-04-12, 11:42
Proti, vybusny, nepozna hack od skillu, dostava sadu na war3 a hned je z toho v hajzlu a za chvilku leftne.
E: Kazdej kdo je lepsi nez on, a ze jich je hodne, je haxor podle nej.

linkin
05-04-12, 11:48
:D apach zaklincoval :D

apach29
05-04-12, 11:54
:D apach zaklincoval :D

apach muze :). Jeste tu mam nejaky slovo a na serveru te potkavam.

Charon35
05-04-12, 12:03
Napíš sem nick, pod ktorým hráš najčastejšie na Ware. Nechce sa mi čítať ten maturitný sloh.

linkin
05-04-12, 12:17
LINKIN PARK [EM styrka] NOST a EM styrka --> NOST MATURITNY SLOH :DD

Flash
05-04-12, 12:31
Are you fucking serious?! Rekni, ze je tohle jen joke, prosim. Jinak si tvoji apply nedokazu vysvetlit.

Jako muzem si to shrnout... hrac bez banu neni hrac, takze vlastne kdyz se chovas normalne a nejses idiot, tak tu hru ani nezapinej.
Za dalsi... kdyz celej server, krome admina tvrdi, ze hrac ma cheaty, tak by ho dotycnej mel stejne okamzite zabanovat, protoze to prece NECO MUSI ZNAMENAT, kdyz ty 12ti lety kluci kazdy kolo brecej, ze o nich nemoh vedet, ze jo?!
Dalsi vec, co by se ted hned mela udelat je, ze by se meli okamzite upravit pravidla a permanentne banovat camp, protoze je to to nejhorsi, co muzes ve hre udelat... dokonce mnohem horsi nez cheating, jednoduse jednim slovem neodpustitelny.

Jedna vec se ti ale musi precejen nechat, ses naprosto rozhodnej a jistej svym slovem, jen co je pravda... tahle veta je toho dukazem:


Giuseppe, ked ja hovorim, ze hrac ma hacky tak ich mozna ma alebo nie

Jeste sem prisel na jedno obrovsky plus a tim je tvoje vsimavost... jen abych ti porad nekrivdil.


1. keby som dostal prava (co pozeram tak pohorievam na plnej ciare:D)

PS: tohle byly takovy nejdulezitejsi body tvoji zadosti, ktery me poucili a rozhodne na tebe kvuli nim nezapomenu, protoze sem vazne hodne dlouho necet takovou snusku bullshitu, ktery si tu v tech tvych 15 postech dokazal vyblejt ty...

linkin
05-04-12, 12:39
:DD:DD Flashek ty si dobry/a psycho ale takto:

1. Keby si tam bol pri tom hackerovi tak pochopis a tvoje slova by som bral aspon na nejaku vahu, takto som ich len bezpredmetne precital

2. Napisal som, ze chcem banovat permanentne camp? nie Napisal som, ze chcem zmenu pravidiel? nie Napisal som ze ten camp chcem VOBEC banovat? NIE, dalsia bezpredmetne precitana veta

3. neviem ci ty si admin alebo nie (to je dobre) a je to vlastne jedno ale toto co si tu napisal svedci o jednom, a o tom, ze ty asi nebudes mat vela kamaradov, kedze sa takto rad navazas do novacikov, zejo?

Inak, diky i tebe za comment :)

P.S.: Kolko mas rokov, lebo podla mnozstva vulgarizmov a podobnych veci ta tipujem taku skoru pubertu 12-13?

Flopsaid
05-04-12, 13:32
souhlasím s Giussepe....

Charon35
05-04-12, 14:56
3. neviem ci ty si admin alebo nie (to je dobre) a je to vlastne jedno ale toto co si tu napisal svedci o jednom, a o tom, ze ty asi nebudes mat vela kamaradov, kedze sa takto rad navazas do novacikov, zejo?

Inak, diky i tebe za comment :)

P.S.: Kolko mas rokov, lebo podla mnozstva vulgarizmov a podobnych veci ta tipujem taku skoru pubertu 12-13?

To nevieš, kto je tu admin?
Nováčikom sa práva nedávajú.

Flopsaid
05-04-12, 15:15
apach je něco jako svatej tak bacha ;)

linkin
06-04-12, 09:51
Pravdupovediac mne je jedno ci je svatej alebo Mojzis ;D pre mna je to len dalsi hrac ako ty alebo Kotel

a Charon - ok dikes

Charon35
18-04-12, 15:08
Giuseppe, ked ja hovorim, ze hrac ma hacky tak ich mozna ma alebo nie, to beriem, ale ked to hovorim ja a CELY server okrem vas dvoch tak to snad nieco znamena.

Ok.. jen sem si chtěl něco potvrdit a nebo vyvrátit.
Jinak jsem také proti. Na svým steamu máš hrát jen ty, nikdo jinej...
Atď.
NIE