PDA

Zobrazit normální verzi : Když se chcete hádat pojďme se hádat



Enjoy
19-08-18, 13:35
Co dodat , opravdu jsem něvědel kde je simon lebo jsem si išel po mapě a nekoukal jsem kam jde , to že se bavíte a máte se mnou problém ani nevím jaký znamená že mě bezdůvodně budeš zabíjet při party modu ? Nic špatného jsem nědelal , nikoho jsem neprovokoval nikoho jsem slovně nenapadal atd. Zkuste se příště vyjídřit jako normální lidé a né jako 2 kámarádi co se musí mstít někomu co vám nic nedělal. Btw 1 nevím jaký se mnou máš problém tak mi ho řekni , protože jediné co já vím je , že pri Hvd na mapě snow jsem si z cely vzal flusačku a ty jsi mě nechtěl pustit , tak jsem se trochu neudržel a nadával jsem. Pokud tě to silně ranilo tak se ti omlouvám za mé chování když jsem to prostě neudržel. A stejně by pro mě bylo lepší kdyby jsme se o tom pobavili třeba na Tsku lebo hádat se zase jen kvůli blbostem fakt nechci.

bohémsky život
19-08-18, 14:48
??

Enjoy
19-08-18, 15:19
Nic já už to nebudu řešit , je to jeho vina a 1 jestli s tím máš problém napiš mi zprávu naa můj účet abych se s tebou mohl pobavit třeba na tom Tsku.

Grakon2702
19-08-18, 15:24
Zdravím. Tvá předchozí stížnost byla vyřešena dle platných pravidel serveru Jailbreak. Tak samo byly vyřešené další dvě stížnosti na tebe. Toto vlákno nemůžeme brát jako stížnost, a tak nemůže být dále řešeno. Příště si svoje osobní spory řešte soukromě třeba přes PM na fóru.