PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o Práva :D



WhiteWolf
22-08-18, 18:21
Zdravím.

Mé jméno je Milan. A rozhodl jsem se požádat o práva na Jailbreak 1, Jailbreak 6, Jailbreak 7 mini, Jailbreak 8 mini, Jailbreak 5 mini.

Možná bych měl prve říci něco o sobě:Jmenuji se Milan, mám 17 let a Couter Strike 1.6 hraji už přes 6. let.
Na váš portál mě pozval můj známý, který tady už bohužel nehraje, tudíž jsem tu u vás už od doby kamenné.
Prve jsem hrál Zombie servery, Cod, Knife a poté jsem přišel na můj dosud oblíbený server JailBreak.
Tam jsem poznával nové lidi a byl a jsem poměrně oblíbený hráč i přes mé chyby a nedostatky si myslím,
že naděje vstoupit do vašeho teamu stále ještě je. A proč ne, že ? Za zkoušku nic nedám.

Proč zrovna já ? Jelikož si myslím, že jsem jeden z mála hráčů, který JailBreak umí a rozumí co to obnáší.
Hraji tam už od založení Serveru, což už je i možná ten 4-5 rok (myslím tím rok 2014).
Vlastně mohu říct, že schopnosti ovládání pořádku a umění je u mě na chvalitebné úrovni.
Mám chyby, mám špínu. Ale proč se dívat na minulost ? Chybovat je lidské. Jsem velice svérázní člověk.
Rychle se učím a také si myslím, že vstoupit do Admin teamu bude pro mne veliká čest, která mě změní.

Prosím o slušné vyjádření co nejvíce adminů, jak za pozitivní i negativní výsledky vám budu vděčný.

Muj Nick: Insanity.
Muj SteamID: STEAM_1:0:85629432

Tak to bylo vše co bych o sobě a o mé žádosti stát se Spešlem napsal.
S pozdravem Insanity. :P.

Operak
22-08-18, 18:38
Proti viz. aférka před nedávnem (Burák a ti co ví pochopí nebudu to psát veřejně.). Takhle by se prostě skoro dospělý člověk chovat neměl.

WhiteWolf
22-08-18, 18:38
Stalo se to jednou a ještě to nebylo tak, jak to bylo, nakonec jsem se omluvil. A jsem s těmi, co se to týkalo, zase kamarád.

Ale díky za vyjádření. Chci to jen zkusit ;) Ještě taky ber ohled, že to bylo na steamu, a nemělo to žádnou spojitost se hrou.

KajSinek
22-08-18, 18:42
Zdravím,
táto história banov je pre mňa na budúceho člena AT priveľa:

https://i.imgur.com/Dj3vKdK.png?1

Aktivita je plusom, hlásenia taktiež, ale som PROTI.

WhiteWolf
22-08-18, 18:45
Co na to jiného napsat, než, že se chybami člověk učí.

Samcovi jsem +- vysvětlil, proč jsem byl tak problémový, ale napíšu to už i sem, ať z toho mají hráči něco na pobavení.

Kvůli svého otčíma co na mě pár let psychický tlačil, tak z něho mám psychickou poruchu osobnosti, typu hraniční, podle testu, co jsem dělal s psycholožkou. Chápu, že mě to neomlouvá, ale už pár týdnu s ním nežiji, takže by další komplikace být neměli.

Ještě jednou se za můj banlist omlouvám.

E: Jestli to tedy teď nevyjde, tak budu sekat dobrotu a o ten rok si požádám znovu, chápu, že omluva mi vše vyžehlí.

Burak1
22-08-18, 19:12
Proti.