PDA

Zobrazit normální verzi : Najhoršia mapa



B3N
23-08-18, 13:14
Mapa jail_orange_mrr je najhoršia mapa na jailbreaku a najradšej by som ju zrušil, tu sú dôvody:

- je dosť tmavá
- z cely sa dá ľahko bugnúť
- na mape niesu žiadne guny pre T
- na schovke sa nedá nikde dobre schovať
- dvere v zbrojke uberajú HP
- z boxu sa dá ľahko stlačiť CT tlačítko a admin nemusí prísť na to kto to bol keď tam stojí viacero hráčov
- lasery na konci vás neportnú na začiatok a treba v podstate preskákať 2x
- atrakcií tam tiež nieje nejak veľa

darkkk
23-08-18, 13:38
Uplne suhlasím aj ked si jb dobry rok nezahrajem HHH

Vice1
23-08-18, 13:45
zrusit mapa na kokot

bohémsky život
23-08-18, 13:56
- je dosť tmavá - Mapa mi přijde dobře vyřešena s osvětlením, především jde ale o vkus
- z cely sa dá ľahko bugnuť - na desertu se dá taky jednoduše bugnout, to už je o tom, jestli je na serveru admin nebo jsou chytré.
- na mape niesu žiadne guny pre T - Nemám co vytknout
- dvere v zbrojke uberajú hp - Když víte, že ubírají, tak tam nechoďte stát při hvd.
- z boxu sa dá ľahko stlačiť CT tlačítko a admin nemusí prísť na to kto to bol keď tam stojí viacero hráčov - Tohle už je zodpovědnost na straně Simona.
- lasery na konci vás neportnú na začiatok a treba v podstate preskákať 2x - To není až takový důvod tu mapu mazat.
- atrakcií tam tiež nieje nejak veľa - Atrakcí je tam dost, každý dobrý Simon si umí poradit i s mapou jako je třeba už zmíněná mapa jb_desert kde je ještě méně atrakci a přitom je to dost hraná a stará mapa na kotelně.

Jednoduše řečeno, dle mého názoru jsou tady mnohem horší mapy, které se skoro vůbec nehrají. Já bych tuhle mapu nemazal, prozatím.

B3N
23-08-18, 13:59
a čo tá schovka? na to si zabudol

bohémsky život
23-08-18, 14:00
a čo tá schovka? na to si zabudol

Co s ní? Napsal jsem tam svoje.

e. Napsal jsem to špatně, je to myšleno, že s tvým názorem se ztotožňuji.

Vice1
23-08-18, 14:57
https://gamebanana.com/maps/192130 nebo https://gamebanana.com/maps/196499.

Tomi77
23-08-18, 15:22
Proti.

Filet
23-08-18, 15:31
Proti viz. Kolegovia..

Fast212
23-08-18, 17:22
čo je na tej mape až také zlé? atrakcií tam málo nieje a nájdeš tam aj také ktoré nemáš nikde inde alebo len zriedka. Prebugovanie z cely? Desert,minikule... taktiež sa dá prebugovat a je to brané ako zneužívanie bugu mapy za čo je normálne ban, stačí nahlásit. že sú na mape neni guny a dvere uberajú HP= s tím by som videl problém akurát pri HVD kedy majú vezni mizivú šancu na vzpuru... Okrem toho tie dvere ta nezabijú hned a uberajú málo+kím sa zatvoria je v celku dlhá doba. že sa dá z boxu mackat tlačítko je rovnaké ako pri blue... taktiež sa banuje. že sa nedá schovat? :happy: zahraj si optimus tam 3/4 hráčov zomrú do polminuty, ostatný kempia na laseroch...

Ja nemám rad jb_community, podla mna najhoršia mapa čo može byt. Vždy ked ju zvolia odpájam sa, ale tak ked ich to baví tak prečo nie?

Bastien
23-08-18, 18:05
Moje poznatky v závorce.
- je dosť tmavá (Vadí?)
- z cely sa dá ľahko bugnúť (To nevím.)
- na mape niesu žiadne guny pre T (Vadí?)
- na schovke sa nedá nikde dobre schovať (To jo no.)
- dvere v zbrojke uberajú HP (Latins style a to je mi jedno že to ubírá. :D)
- z boxu sa dá ľahko stlačiť CT tlačítko a admin nemusí prísť na to kto to bol keď tam stojí viacero hráčov (Vadí no.)
- lasery na konci vás neportnú na začiatok a treba v podstate preskákať 2x (To je udělané schválně určitě takže - to neberu)
- atrakcií tam tiež nieje nejak veľa (Atrakce+ty co může vymyslet Simon, to asi stačí)



Ja nemám rad jb_community, podla mna najhoršia mapa čo može byt. Vždy ked ju zvolia odpájam sa, ale tak ked ich to baví tak prečo nie?
Optimus nemám rád. Ta je taková blbá a to radší tu Community.

Kdybych vynechal to, že ta mapa je dobrá, tak bych byl samozřejmě proti

E:Pan autor si asi spletl Orange s Mafií, to je nejhroší mapa ever! Tu dejte konečně pryč!

Mr.Blue
23-08-18, 20:11
- Svetlo je dobré, určite lepšie pre oči než nejaké moc osvetlené mapy.
- Bugnúť z cely sa dá na veľa mapách, preto sú tam tie pravidlá.
- Nato, aby si zabil CT zbraň nepotrebuješ stačí byť šikovný.
- Ja sa na schovke nikdy neschovávam, behám po mape a dokážem vyhrať. Takže slabý argument.
- Dvere ? zrejme si nehral Latinsovú mapu.
- Takisto ten istý problém, ako s bugnutím z cely, je na ďalších iných mapách.
- Lasery sú v pohode, aspoň to nieje one way cesta ako všade inde.
- Atrakcií tam nieje síce 30 ale aspoň sú tam iné než na každej druhej mape. (assault, crime dve atrakcie a nikto sa na tieto mapy nesťažuje)

B3N
23-08-18, 21:46
- keď je mapa tmavá, tak niekedy nevidím iného hráča
- chcel by som vidieť ako vyhráš schovku behaním po TEJTO mape
- hral som latinsovú mapu a tiež sa mi to nepáči
- na assaulte je aspoň ten bager a crime tiež nemám veľmi v obľube

Nicky
23-08-18, 22:09
Ta mapa je vyvedena, jsou tam více méně nové atrakce, které jinde nejsou. To, že je pro tebe tmavá je tvůj úhel pohledu. Mně se ta mapa líbí, uznejme, že v seznamu map najdeme stokrát horší mapy, jako jsou mapy, kde se nedá CT doplňovat HP. Přitom se mapa stále hraje.. Na téhle mapě není nic tak hrozného, aby se nehrála. ^^

Co si budeme.. Je to hlavně o tom, kdo se nachází u ct. Může existovat sebevíc skvělá mapa, ale pokud ct bude tele, tak z toho nevyleze nic smysluplného. Naopak, jak tu bylo řečeno, může se hrát desert a Simon bude kit fantazii a respekt a z mapy, která stojí za prd, se může stát dobrá hra po dobu celé mapy.

KajSinek
23-08-18, 23:40
Ako ostatný vyššie. Je to uhol podľadu. Na každej mape sa dá zabaviť. Podľa mňa crime je omnoho horšia a hraje sa kvôli vzburam. Why not. Ak to hráčov baví, tak prečo nie.

bohémsky život
23-08-18, 23:44
Crime je mapa snad s nejmenším počtem atrakcí, i tak ale se tam dá zabavit a často je tam dost lidí na serveru. Zábava na mapě se neodvýjí podle toho, jaké jsou tam atrakce, ale jak Simon si umí pohrát.

B3N
23-08-18, 23:49
Aj tak sa mi orange nepáči :sad:

bohémsky život
23-08-18, 23:52
Aj tak sa mi orange nepáči :sad:

Tak nechoď na server, kde je votnutá :D

Bastien
24-08-18, 00:13
Pojďme si schrnout Mafia_csbr:
-nějaký dementní run kde musíte i nazpátek
-malý fotbal -_-
-flashový basket napíču
+probourávání je snad jedna z mála atrakcí co se tu dá hrát v pohodě tak jako židličky
-zbraně to má, ale aby to byla dobrá mapa, to nepomůže
-KZ žádný, ani DR tu není

a vy tady řešíte nějakou orange -_-

bohémsky život
24-08-18, 00:24
Pojďme si schrnout Mafia_csbr:
-nějaký dementní run kde musíte i nazpátek
-malý fotbal -_-
-flashový basket napíču
+probourávání je snad jedna z mála atrakcí co se tu dá hrát v pohodě tak jako židličky
-zbraně to má, ale aby to byla dobrá mapa, to nepomůže
-KZ žádný, ani DR tu není

a vy tady řešíte nějakou orange -_-

Taky bych spíše řešil tu mafii, než orange. Ale není nějak extra důvod, proč ji dávat pryč. Třeba jak tu byla ještě ta justice_brgames, tak ta se odebrala kvůli tomu bugu hp. Na te mafii se ještě dá hrát.

Tomi77
24-08-18, 10:44
Mne sa najviac páči mapa jail_fantazi pre mňa to má veľké čaro (cenu,hodnotu) tej mapy :D. Jail_Mafia_Csbr je taká aj menej hraná mapa ,ale určite určite sa dá hrať,aj keď vyzerá tak bezfarebne ok, hrám aspoň niečo. ,,Ale není nějak extra důvod, proč ji dávat pryč." Proste není dá sa hrať. Máme čo máme a netreba zneužívať tie mapy. Takže som Proti odstráneniu!

LANGER
10-09-18, 06:41
Nič by sa nemalo odstraňovať pri najbližšom čase,Proti.

Schubert
27-04-19, 00:08
ne

Vachyas
27-04-19, 10:49
Vraťte Jail_Justice_Brgames!!!!

Jakuppp8
28-04-19, 10:04
Nechal bych jí. Řekl bych že jsou o dost hroší mapy než je takhle :D Zas tak hrozný to není.

KajSinek
28-04-19, 20:59
Nechal bych jí. Řekl bych že jsou o dost hroší mapy než je takhle :D Zas tak hrozný to není.

Bola zrušená kvôli bugovaniu HP, takže za mňa je túto mapu nemožné vrátiť.

Vice1
28-04-19, 22:55
Bola zrušená kvôli bugovaniu HP, takže za mňa je túto mapu nemožné vrátiť.

a nemysli on nahodou orange?

KajSinek
29-04-19, 00:24
a nemysli on nahodou orange?

Tak ja neviem. :D Ja len stále nechápem prečo sa v poslednom čase odpovedajú na minimálne pol roka staré témy. :D Ja som si myslel, že som niečo zmeškal a prečítal som si poslednú a predposlednú správu. Mne pripadala predposledná ako jasná. Ale nieee. Vachyas od veci. Tak potom nič no. :D

Vachyas
29-04-19, 08:02
Tak pardón.. xdd