PDA

Zobrazit normální verzi : Bonusy Ct/T



dawidek
05-04-12, 14:31
Zdarec, takze.. kazdy vie ked ostane posledny ct alebo t, tak ziska tkzv bonusy, za T to je Sk-200hp a za Ct samozrejme m4-200hp.. ja podotykam ze na vasom serveri dlho nehram, neviem ako dlho to tu mate zavedene hram tu cca mesiac a server ma naozaj vazne bavi tak sa vas chcem opytat, su potrebne tie bony..? Vsimam si aj ostatnich hracov a stale placu a placu.. normalne poviem napr. Slezo,marsoun.. bez sk by hrali uplne inac, aj ten rank by bol iny..a samozrejme kopec inich hracov, kazdy na seba nadava.. hovori ''zabi sa, nechaj mi sk'' a len kempi, to nie je podla mna hra.. nemohli by ste to odstranit a zaviest treba banku..? kde by sme si mohli ukladat peniaze a zase ich vyberat a kupovat si za ne tie vecicky.. neviem, podla mna by to bolo dobre a myslim ze aj inim hracom by sa to pacilo, je to len moj a len moj nazor, jasne ze sa kazdemu paci nieco ine a respektujem ked to nechate tak ako to je, len ma tu prosin vsetci neskritizujte co za pi*oviny vam tu davam, Thx ;)

After
06-04-12, 15:15
:teehee:Podľa mňa celkom dobrý nápad :)

Gejzik
07-04-12, 14:32
Suhlas ale to zrusenie bonov ja by som dal len 200hp a nic viac.

dawidek
07-04-12, 15:17
Napr. :)

DiaJee
08-04-12, 12:14
je to blbost chceš víc peněz tak se to nauč hrát

Idea
08-04-12, 16:01
Prečo menit niečo čo tu je dlho a hráči si zvikli? A zase banku som videl na inych portaloch ... prečo opakovať? Furien na kotelni je dobry tim ze je jedinecni nie je tu bomba,dvojskok,banka... Ak chces banku chod na portal kde je podla mna by sa ludom nepacilo hrat bez bonov dam priklad T si to rushnu no 1 CT im utecie povedzme iba s deaglom ked potom na neho pojdu 5 furieni s SK aku bude mat asi šancu? Toto je zas moj nazor tak prosim nenadavajte mi zaneho :)

dawidek
08-04-12, 16:44
DiaJee- trosku od veci .. :/.. Idea v pohode, lenze je to trapne ako T kempia a cakaju na to Skcko,.. bol to len navrh a vsak tvoj nazor ti neberem, niekto dalsi k tomuto topicu?