PDA

Zobrazit normální verzi : Nadržovanie druhému pohlaviu



Noizik
24-08-18, 22:41
Zdravím už som tu mal jedno temá ohľadom niečoho iného (Poslušnosť) teraz tu mám dalšie.Chcel by som o nadržovanie ženám babám holkám atd :D každopádne raz ked som hral a bol simon a nejaká baba u T (Cherry) Tak sa hrala Oasis a mála trampolína samozrejme niekto porušoval zákazy takže Killendo no ked porušila zákaz cherry samozrejme u CT vlhký 15 ročný chlapec ako inák takže ju nechcel zabíjať ani nič podobné iba ju hitoval a pýtal sa jej prečo to spravila atd. potom CTčko začalo hovoriť že nadržuje a Cherry si dala kill (Tiež by som to spravil na jej mieste) Zhruba takto si to pamätám ako událosť ktorá sa stala cca 3 dni dozadu neviem či som tu popísal všetko presne ale tak v skratke čo si o tom myslíte vy? Edit: (Proti Cherry nič nemám :) )

Koprakek
24-08-18, 22:43
Gentleman na špatné pozici.

Noizik
24-08-18, 22:54
jak to myslíš? :yay:

bohémsky život
24-08-18, 23:04
No jo, ta puberta s kluky dělá divy.

Mr.Blue
24-08-18, 23:12
No jo, ta puberta s kluky dělá divy.

Píšeš jak keby to máš už za sebou a si dospelý.

Týmto threadom sa aj tak nič nevyrieši. Pokiaľ ti to vadi natoľko že s tým nedokážeš žiť tak natoč demo a posuň ho nejakému admimovi.

bohémsky život
24-08-18, 23:13
Píšeš jak keby to máš už za sebou a si dospelý.

No jako, mám to za sebou, no.

Mr.Blue
24-08-18, 23:15
No jako, mám to za sebou, no.

16 by the way.

bohémsky život
24-08-18, 23:16
16 by the way.

Odkdy

Mr.Blue
24-08-18, 23:22
Mal by si sám vedieť od kedy a na druhú stranu smutné že si to nepriznáš a hráš sa na ,,veľkého``.

bohémsky život
24-08-18, 23:34
Mal by si sám vedieť od kedy a na druhú stranu smutné že si to nepriznáš a hráš sa na ,,veľkého``.

Od té doby, co ti zamítli práva máš nějak zaražené prdíky. Puberta mi už jaksi skončila, do 17 už asi fakt nebude, kamaráde. Akorát tady zbytečně spamuješ příspěvek, pokud máš nějaké problémy, existuje tu můj steam account, tak mi tam napiš. S tebou bych se stejně asi ani moc nevybavoval. Tak to tu laskavě nespamuj a jdi si třeba někam na večírek, ještě to stíháš.

Britny
24-08-18, 23:41
Zdravím už som tu mal jedno temá ohľadom niečoho iného (Poslušnosť) teraz tu mám dalšie.Chcel by som o nadržovanie ženám babám holkám atd :D každopádne raz ked som hral a bol simon a nejaká baba u T (Cherry) Tak sa hrala Oasis a mála trampolína samozrejme niekto porušoval zákazy takže Killendo no ked porušila zákaz cherry samozrejme u CT vlhký 15 ročný chlapec ako inák takže ju nechcel zabíjať ani nič podobné iba ju hitoval a pýtal sa jej prečo to spravila atd. potom CTčko začalo hovoriť že nadržuje a Cherry si dala kill (Tiež by som to spravil na jej mieste) Zhruba takto si to pamätám ako událosť ktorá sa stala cca 3 dni dozadu neviem či som tu popísal všetko presne ale tak v skratke čo si o tom myslíte vy?

A jak víš, že to byla holka? Jestli máš takové podezření, že někdo někomu nadržuje, tak si to dej jako stížnost s důkazem. Ale je fakt, že holkám se dost nadržuje, koprovi furt někdo nadržoval :think:

Grakon2702
24-08-18, 23:59
Já bych ty holky zakázal.

Samco
25-08-18, 09:00
Od té doby, co ti zamítli práva máš nějak zaražené prdíky. Puberta mi už jaksi skončila, do 17 už asi fakt nebude, kamaráde. Akorát tady zbytečně spamuješ příspěvek, pokud máš nějaké problémy, existuje tu můj steam account, tak mi tam napiš. S tebou bych se stejně asi ani moc nevybavoval. Tak to tu laskavě nespamuj a jdi si třeba někam na večírek, ještě to stíháš.

Psychické a fyzické zmeny u mužského pohlavia môžu trvať až do cca. 23. roku života.

Nicky
25-08-18, 10:21
Co si budeme.. Mne se ve většině případů dost nadrzuje a někdy je to blbé i mně samotné, že to vzdám, než se hádat.

Ale zase si vem na druhou stranu, že po Cherry teď letí hrozně moc klučin. Stává se z ní celebrita mini jb, tak ji v tom nech, ať si to užije. :hypocrite:

bohémsky život
25-08-18, 11:20
Co si budeme.. Mne se ve většině případů dost nadrzuje a někdy je to blbé i mně samotné, že to vzdám, než se hádat.

Ale zase si vem na druhou stranu, že po Cherry teď letí hrozně moc klučin. Stává se z ní celebrita mini jb, tak ji v tom nech, ať si to užije. :hypocrite:

Nechat můžeme, dokud to ještě není v rozporu s pravidly.

Fast212
25-08-18, 11:20
Ja som tiež nikdy nemal rád nadržovanie voči ženám... Ale vždy sú to len voláke drobnosti čo by sa dali prehliadnut. Ono si už tuším stačí dat meno Veronika a za PC bude sedet 32 ročný jožko. Ale aj tak mám v hlave krásnu živú spomienku tuto na JB, tak ju sem napíšem nech si vilejem srdce. Hral som JB už neviem aká mapa a mali sme vyskakovat von z boxu, simon nezakázal blokovat. Blokol som asi 3,4 hráčov a potom som blokol nejaké dievča, možno lejdynku. V chate sa asi piati do mna pustili že čo som to za gentlemana a také pičoviny :happy: ako smial som sa dobre na tom a znova sa mi to potvrdilo: Kedže CS 1.6 je prevažne mužská hra tak ženy sú tu vzácne tak muži nadržujú píšu prasačiny a rozne hovadiny, a nie len obyč. hráči ale aj admini pri ktorých by som čakal toho rozumu trochu viac aspom čo sa týka tejto témy. Ale už by stačilo dakujem za prečítanie a mrknite sa na perfektného komika :hypocrite: https://www.youtube.com/watch?v=OhjqF-uHznk

Nicky
25-08-18, 12:48
Ja ji sama sprdnu, to se nebojte. Přeci jen, sestry se nezapřou. Dokud to nepreháni, tak ať si kluci užívají, že na ně letí nějaká holka z jb..

bohémsky život
25-08-18, 13:16
Ja ji sama sprdnu, to se nebojte. Přeci jen, sestry se nezapřou. Dokud to nepreháni, tak ať si kluci užívají, že na ně letí nějaká holka z jb..

Sprdnout, sprdni, její chyba to ale není.