PDA

Zobrazit normální verzi : DraZ --> Operak



DraZ
27-08-18, 10:16
Vypis z konzole:


dravĂm, nemĹŻĹľu pĹ™idat vĂ˝pis z konzole, protoĹľe jde pouze o myslĂm tĹ™ĂdennĂ, velmi neadekvátnĂ, zákaz k CT.





Poznamka:






Zdravim, nemuzu pridat vypis z konzole, protoze jde pouze o myslim tridenni, velmi neadekvatni, zakaz k CT. Prisel jsem na server s prezdivkou Homosexual, pripojil se k CT a z recese rekl s homosexualnim akcentem a vysokym hlasem nejakou frazi jako ,,Ahoj kolousci", za coz jsem za 3 sekundy dostal zakaz k CT se slovy: ,,tohle tady nebudu poslouchat". Po tom, co jsem to zkousel s administratorem resit a vysvetlit mu, ze mi za tohle nemuze dat zakaz jen protoze se mu to zlibi, mi bylo zodpovezeno neco jako: ,,muzu". Pokud je nekde v pravidlech zakazano pouzivat frazi: ,,Ahoj kolousci.", tak se tedy opravdu omlouvam, ale nebyl jsem s tim obeznamen.

Zakaz byl od administratora s prezdivkou Operak.

Na zaver bych jen chtel rict, ze bych byl opravdu rad, kdybyste aspon davali prava nekomu, kdo uz je plnolety a nechova se jako pubescentni hovado, dekuji.

DraZ
27-08-18, 10:18
Ještě bych rád doplnil, že mě pouze zajímala reakce lidí na tento pozdrav, mluvit s tímto hlasem jsem neměl v plánu pokračovat.

Operak
27-08-18, 10:45
Děkuji za další skvělou urážku. Nevím jestli ti tohle přijde normální, když 3x za sebou řekneš nějakej pozdrav hlasem, který by mi normálně vůbec nevadil. Do chatu už si psal celkem divné věci a tvůj příchod k ct to vše jen završil. Klidně ti dám unban, ale do příště se nechovej jako 15ti letej...

Britny
27-08-18, 22:08
Dostal hráč UB? Nebo je to ještě v řešení, vzhledem k tomu, že sem nedal ani odkaz na ban.

Operak
27-08-18, 22:14
Dostal hráč UB? Nebo je to ještě v řešení, vzhledem k tomu, že sem nedal ani odkaz na ban.


Ihned po napsání jsem mu dal ub.

Britny
27-08-18, 22:33
Ihned po napsání jsem mu dal ub.

Ok, díky za info. Vyřešeno tedy.

LOCK