PDA

Zobrazit normální verzi : daidalos --> SaltySalt



daidalos
31-08-18, 15:22
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem SaltySalt
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Neznalost'
[AMXBANS] Delka: '8 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:100445159'
[AMXBANS] Tvoje IP: '91.127.190.254'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'Daidalos' byl zabanovan na '8 hodin'.
Duvod: 'Neznalost'
By admin SaltySalt
Kicked by Console
Kicked





Poznamka:






Salty poprosim vysvetlenie ? das mi ban za neznalost a pri tom som bol 3ti v karme ?

SaltySalt
31-08-18, 15:39
Ahoj na mape office si vyšiel z premietacej miestnosti smerom ku mne kde bol so mnou ďalší hráč "blázon" ktorý bol zradca o čom som ja nevedel. Tak si začal najprv strieľať po mne. Hneď na to som ťa zabil a bol si nevinny. Za to som ti dal ban. Som ochotný ti ho skrátiť alebo aj zrušiť.

E: http://leteckaposta.cz/489159949
Stalo sa to v prvej polovici dema

daidalos
31-08-18, 15:45
akože za jediný random daš ban ? keď som posledných 10 kôl vždy mal + karma ? trošku ťa opravím z môjho pohľadu dvaja hráči vo vedľajšej miestnosti si idu voči sebe rage nabehnem zrušim prvého a začnem hneď do druhého čo si bol ty, či som mal zabiť blazna a zostať tak a čakať ako všetci ? to čo by bola za hra to potom všetci možme čakať na koniec kol ako cikulky a prečo si sebe nedal ban za neznalosť keď si bol nevinny a strieľal si po mne ? či to už na čo sa tu ideme hrať ?


kde bol so mnou ďalší hráč "blázon" ktorý bol zradca o čom som ja nevedel. Tak si začal najprv strieľať po mne.
pozri si stats po kom som zacal strielať ked som zabil blazna ...

akože na ban sa ti môžem vieš čo len ide mi o princíp keď som začal na kotelne na NS si ešte ani nevedel čo je to počítač teraz keď mam rodinu a prídem sem raz za mesiac, dva niekedy pol roka a narazím na takehototo radoby admina. či trial admina. či to to vlastne je čo si honi ego že ma rozšírene amx ma celkom mrzí ako cela kotelna upadla.. asi som robil dobre že som tu tak dlho nebol..

SaltySalt
31-08-18, 15:55
1. Áno aj za 1 random sa dáva ban
2. Videl si ako sa 2 hráči zabíjajú takze si nemohol vedieť kto je zradca a kto nevinný.
3.Sebe ban nemôžem dať a ty si začal strieľať prvý po mne nie ja po tebe.

daidalos
31-08-18, 16:02
:D dobre tak sa drž naďalej tabuliek a uvidíš ako to ďaleko dotiahneš :) len trošku ľudského hľadiska by ti nezaškodilo napr v robote tiež keď porušíš 1x pravidlo ti nedajú hneď výpoveď ;) môžeš lock. vymazal som po 18tich rokoch counter strike lebo na toto fakt nemám náladu

SaltySalt
31-08-18, 16:05
Takže keby každý dával len tak 1 random bolo by to v pohode.

LOCK.

daidalos
31-08-18, 16:08
Nie, ale keby každý banuje ako ty tak vám tam nemá kto hrať :)

SaltySalt
31-08-18, 16:17
Nie, ale keby každý banuje ako ty tak vám tam nemá kto hrať :)

Banujem len to čo sa týka pravidiel. A stále tam hrá veľa ľudí.

Koprakek
01-09-18, 23:07
Vypršel.