PDA

Zobrazit normální verzi : Simon-zabíjení...



*NPSM*P!!!!n3r
05-04-12, 20:30
Zdravím, chtěl bych navrhnout takovou "věc".Představte si, že jsme 3CT a já jsem simon.Simon přeci může zabíjet CT když neplní jeho rozkazi...No ale mě se často stává, že to CT neposlouchá moje rozkazy a příkazy a zákazy.Prostě řeknu to rovnou, napadlo mě, že do simon menu by se mohlo dát "povolit zabíjet" nebo něco takového, a to CT by mohlo jít a zabít toho, co neposlouchá moje příkazy a zákazy..a já si mohl dál vychutnávat práci simona :) díky za každou odpověď

Psycho :P
05-04-12, 21:56
Najviac mi vadí, keď som simon, urobí vzburu a je blízko nejaké CT... Dám totižto headku obom xDD Narvhoval by som niečo ako manuálne zabitie CT... Tam by však mohli byť problémy, že simon zabije non spešl, aby ho nejaké spešl vyhodilo

*NPSM*P!!!!n3r
06-04-12, 02:23
přesně jak tvrdí puky, jsme ve 2, to jedno CT neposlouchá a pak ho naháním po celé mapě.. a většinou bezvýsledně...

Kuzli
06-04-12, 06:01
Já bych zrušil aby simon mohl zabíjet CT. Na jiném nejmenovaném serveru sem v simon menu vyděl "Propustit dozorce". Mohl sis vybrat jakéhokoliv dozorce a vyhodil ho od CT teamu do spectu. To si myslim, že by byl lepší nápad.:notsure:

Psycho :P
06-04-12, 09:16
Kuzli je to celkom dobrý nápad... Ale napr. Budeš simon, u CT bude Demo a u T bude grifin... Dema vyhodíš od CT, aby sa k CT dostal grifin... Samozrejme je to len príklad... Alebo by som navrhol niečo ako "zamrznutie"... Simon by mohol zamrznúť iné CT (ako CT pri schovke)... "Zamrznuté" Ct by nemohlo hovoriť do mikrofónu, hýbať sa.

Kuzli
06-04-12, 10:20
Tak ty ho zamrzneš ale co potom?

Psycho :P
06-04-12, 11:31
ten hráč by sa dal zamrznúť, odmrznúť... Ak by bol zamrznutý celé kolo, tak ďalšie by ho autoamticky odseklo

nuoo
06-04-12, 12:26
Jo, zamrznutí a pak bys ho nemusel nahánet po celé mapě a zabít :)

Gejzik
06-04-12, 12:55
JJ to zamrznutie good napad ako ked hrate s botmi date zmrznut a odmrznut botov a nemusite ich nahanat ale zas dobry napad je aj to s tim ze propustit CT ale ja by som ho nehodil do spectu ale keby ho vyberem dalo by mu automaticky kill akoby sa sam zabil.

Gejzik
06-04-12, 12:57
A s tim zamrznutim a odseknut na dalsie kolo ale bolo by to tak ze by ukazovalo ze je dead a nedalo by sa ho zabit (T) lebo napr. zamrznes ho pojdes s veznami na atrakciu a oni ho napadnu.

Gejzik
06-04-12, 12:59
Najviac mi vadí, keď som simon, urobí vzburu a je blízko nejaké CT... Dám totižto headku obom xDD Narvhoval by som niečo ako manuálne zabitie CT... Tam by však mohli byť problémy, že simon zabije non spešl, aby ho nejaké spešl vyhodilo

Ako mne :DDD ja som u T ten ma napadne a psycho da headshot aj veznovi aj mne :DDD na jb_cartoons :DDD alebo aj mne sa stalo ze som mal AWP a jeden vezen napadol CT a ja som zabil aj T aj CT :DDDD

*NPSM*P!!!!n3r
06-04-12, 14:50
hmm tak ho zamrzneš a pak tě ten harant zamrzne taky.. a už si nezahraješ.. to není moc dobrý nápad.. neříkám že to "povolení zabíjet" je dobrý nápad, ale určitě se tím vyřeší spoustu věcí. např.:ztráta času, atd ...

Larodar56
06-04-12, 14:53
Já bych dal Simonovi možnost vyslapovat hráče. To je daleko lepší.

Gejzik
06-04-12, 16:53
vyslapovat a aj moznost ho po slapu zabit :DDD to by bola haluz :DDD

AnnoyingGreg
06-04-12, 17:02
Ze slapování budou mít jedině prdel. Přidat do menu "Propustit dozorce" z UJBM pluginu.

*NPSM*P!!!!n3r
06-04-12, 19:56
a nebo takhle jak píše laro :)
EDIT: ikdyž to co se tu píše o prdeli je taky pravda

slepice
06-04-12, 20:17
Slapovat je lepši kdyby dal povolit zabíjet tak by to ct co neposlouchá mohlo zabít to Ct které plní tvůj rozkaz.

Larodar56
06-04-12, 21:04
Dát tam slap a automaticky ubírat HP, tak předejde útěkům CTček a otázkám: vyslapuj me pls xD. "Propustit dozorce" je přehnané, jeden z důvodů proč tomu tak je je, že někteří hráči to můžou použít pro své kamarády, aby se dostali k ct.

Kuzli
06-04-12, 21:15
Laro pěkná holka :)

EDIT: Sranda :teehee: ... Hele ale tak zneužít se dá všechno.