PDA

Zobrazit normální verzi : StrasserCZE --> Grakon2702



StrasserCZE
31-08-18, 23:21
Vypis z konzole:



Hráč
StrasserCZE


Typ banu
nové cs


SteamID
VALVE_0:0:1877842688


IP adresa
77.48.148.89


Udělen
28-08-2018 - 20:31


Délka BANu
30240 minut


Vyprší
18-09-2018 - 20:31 (0 měsíců 2 týdny 3 dny 10 hodin 7 minut ještě zbývá )


Důvod
[zakaz k CT] Nema mikrofon, umyslny MFK (hlasil InherentVice


BAN dal Admin
Grakon2702 (Grakon2702)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak 7 mini

Poznamka:





dobry den prosim zadam o unban

Samco
01-09-18, 10:26
Aktualizácia výpisu.

Grakon2702
01-09-18, 10:32
Ahoj, slibuješ, že už nikdy nebudeš lézt k CT bez mikrofonu a úmyslně zabíjet vězně?

Britny
08-09-18, 15:56
Zajímalo by mě, jak dlouho asi budeš čekat na ten slib. To už má týden zasebou, takže asi moc nemá zájem.

Grakon2702
08-09-18, 16:03
Žadatel má asi spoustu práce, aby se sem znova podíval.

Britny
08-09-18, 16:20
No od té doby tu nebyl. Což je docela délka. Takže mu to můžeš buď ze své věčné dobré vůle sám zkrátit o týden, nebo to uzavřu a pokud se sem ráčí někdy zase dostavit, at si požádá opět, ale 3 týdny, aby tu bylo něco odemčeno, když neměl mik a dal schválně MFK, se mi zdá zbytečné.

Grakon2702
08-09-18, 16:32
Kdybych mu dal UB bez splnění mého požadavku, tak by to bylo nefér vůči ostatním, u kterých jsem to požadoval. Každopádně všiml jsem si, že má spoustu hráčů problém s pochopením procesu založení a řešení žádostí o UB a beztak ani neví, jak a kde svojí žádost zase v budoucnu najít. Můžu být alespoň rád za to, že vůbec založil žádost a snažil se ji podat slušně.

Měl jsem v plánu to tu nechat tak dlouho, dokud se tu žadatel sám nevyjádří nebo zákaz nevyprší. Vzhledem k tomu, že nemám chuť číst další blbé kecy o tom, že je můj oprávněný ban společně s jeho oprávněnou délkou moc dlouhý, jak to bylo v jiné žádosti, tak pro tentokrát dávám žadatelovi UB sám za sebe.

Britny
08-09-18, 16:41
Tak zase sem nemyslela, abys mu dával úplný UB, když si ten ban zasloužil, ale jak říkám, za chvilku to máš už 14 dní a pak mu zbývá už jen týden, prostě spíš nemá zájem. U té délky bych s tebou i souhlasila, ze no mik 7 dní a úmyslný MFK týden - 14 dní.. Šlo jen o pořádek, tak se zase nemusíš hned urážet. Byl to jeho první ban, tak je dost možné, že ani pravidla neovládá, tak jen pro něj dobře, aby se je doučil. Ale vidím, že si mu dal tedy UB, můžu to tedy uzavřít?

Grakon2702
08-09-18, 16:44
Za úmyslný FK dávám bany na tři týdny standartně u všech. Narážel jsem na tuhle žádost (http://csko.cz/forum/showthread.php?64595-Palitch-gt-Grakon2702&highlight=Grakon2702), kde jsme opět nastavil délku tak jako vždycky u všech ostatních a dle pravidel správně, ale najednou to bylo u jednoho vybraného člověka, co si požádal o UB a dále na to ani neodpovídal, špatně. Nemám náladu to samé číst i tady.

Britny
08-09-18, 16:51
No tam bych mu asi taky dala jen týden, takové dlouhé tresty se tu nikdy moc nedávaly. Pokud už se nejedná více o problémového hráče. Ale já to banovala vždy podle provinění. Pokud nemá mik tak se dává 7 dní za MFK schválně dávám týden - 14 dní, když to sečtu, tak to na 3 týdny vychází. To házení zbraní je zase jiná situace, tak bych mu vlepila týden a ještě mu dodala, že je asi vadnej. Jak tam psal Burak, při dalším prohřešku se délka zvedne.

Grakon2702
08-09-18, 16:57
Já se řídím podle následujícího obrázku, jehož obsah má každý možnost vidět pokaždé, co se připojí na server jb a souhlasí s tím při odklikávání. Ano, vím že se jedná o maximální délku. Tu taky dodoržuji. Každý, kdo si hezky přijde pro UB, omluví se a slíbí, že už to neudělá a má čistou historii, tak má ode mne okamžité UB.

https://i.imgur.com/hWJn50c.png

Žádost je vyřešena a o zbytku se můžeme bavit v soukromé konverzaci.

Britny
08-09-18, 17:05
Chápu, že se chceš řídit dle pravidel, aby se u UB na to dalo lépe odkazovat, ale například, když vidím že si někdo doplnuje HP, tak ho grabnu a povím mu, že se to nesmí, hned mu ban nedávám a je tam psáno 3h. Prostě oni si to uvědomí i v té hře, takto dáš někomu ban a pak se to dlouho řeší na webu. Ale nevím kdo ty pravidla psal, správně by tam mělo být AŽ a nebo týden. Protože 3 týdny je blbost a vážně takové dlouhé tresty se tu nedávaly a ještě v takové krizové době, kdy je 5 a půl hráčů na servrech. Jsou tam moc dlouhé tresty, osobně u některých bych začínala na 3 dnech u zákazu k CT. A třeba Úmyslný FK taky 3 týdny. Prostě ty délky tam dával asi někdo, kdo to moc nehraje se mi zdá. Přece za 1 FK úmyslný FK nedáš někomu 3 týdny.