PDA

Zobrazit normální verzi : >#Equatorial Scale^,~ --> Fellow



Recim
02-09-18, 15:09
Vypis z konzole:


[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
*** Obezni prase killed houdek with a headshot from m249 ***
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 257299)
[AMXBANS] Mas 2 tydnu, 1 den, 59 minut a 33 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '260980'
[AMXBANS] Duvod banu: 'totalna demencia, nauc sa spravat'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < >#Equatorial Scale^,~ >
[AMXBANS] Tvuj nick: >#Equatorial Scale^,~
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:543956286
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:543956286
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.212.37.14
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.212.37.14
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Fellow >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






Neopravneny ban na zbytocne dlhu dobu staci tyzden som si vedomi toho coho som sa dopustil dany admin fellow by mal najprv vypocut obidva strany nez sa rozhodne bannovat na 3 tyzdne. Vec je urazky hraca za ktore som si vedome som pokojny hrac ale ked ma niekto rozculi nepoznam hranice ked povie Simon nejake slovo tak cakam ,ze ho dodrzi najma ked mu pisem 20x ze som v cele.

Fellow
02-09-18, 15:20
UB ti nehodlám dať , ak ti príde vtipné si s niekoho robiť srandu z jeho rodiny tak tu potom nemáš čo robiť.
Pred tým než nabudúce budeš písať podobné veci tak sa zamysli čo píšeš a či je to normálne.

Recim
02-09-18, 15:27
Na svoju obhajobu prečo nevypočuješ obidva stany pred tým ako dáš ban niečo viedlo k tomu, aby som bol taký radikálny nie ! Ak mi dovolíš to vysvetliť. Neviem teraz meno toho hráča AP... neviem Stal na veži mapu si nepamätám napísal som mu 20x som v cele zavretý on povedal "dám šancu tomu v cele " otvoril celu vyšiel som pred ňu a okamžite mi letel HS. Myslíš si že je to korektný prístup zo strany Simona ktorý by si mal stať za svojim slovom nemal som nič zbraň nič bol som AFK. Preto som sa nahneval začal som mu niečo písať a nasledovalo že on povedal že jeho Matka už nie je medzi nami Citujem jediné čo som v tej chvíli napísal je RIP ! Nedovolil by som si urážať blízkeho a ešte k tomu keď je po smrti... Sám som prišiel o svojho priameho účastníka rodiny. Ale v záujme ľudskosti som mu nič nenapísal na rodinu. a za to RIP by úplne stačilo dať na týždeň ban som si vedomý že som nebol korektný ! A prosím ťa neignoruj ma keď som sa ti to snažil vysvetliť a ty hovoríš iba svoje..

Fellow
02-09-18, 15:32
Poviem ti to takto, UB ti nedám ani nehodlám dať, neustále hráčov urážaš alebo ešte lepšie rodinu tých hráčov..
Nech som arogantný alebo nie, mne je to fuk
Keď ti vyprší ban aspoň budeš vedieť ako sa máš správať.

Recim
02-09-18, 15:37
"Nikdy sa nevzdávaj na veľké veci treba čas" tak tebe treba čas na to ,aby si vyrástol chlapče :)
Keď sa priznám k svojej chybe a odôvodnim svoje konanie a ty to berieš ,že je ti to FUK...
Boh žehnaj kotelne a ich hráčom
Btw kamarát nekamarát tu ide oveľa viac. :)

Fellow
02-09-18, 15:41
Prosím ťa blbé narážky si nechaj pre seba a keď ti príde správne niekomu nadávať na rodinu a robiť si s toho srandu a spamovať neustále ironicky "Rip Mamka :( "..tak ten kto by tu ma vyrásť si asi ty.

Grakon2702
02-09-18, 15:49
Zdravím, zkontroloval jsem si chatlog celého serveru v konkrétní čas, po kterém následoval ban, abych lépe pochopil situaci. Po pročtení celého chatlogu a pár příspěvku v této žádosti jsem zjistil, že se stalo něco v tom smyslu, že někdo prozradil, že jeho rodič už není mezi námi a žadatel párkrát napsal do chatu "RIP mamka". V souvislosti se situací a stylem, jakým to psal, to můžeme klasifikovat jako provokaci, která se samozřejmě vůbec nehodí a admin udělal dobře, že hráče nejdříve upozorňoval, ať toho nechá. Nicméně, žadatel, kromě výrazu "RIP mamka" nenapsal žádnou jinou konkrétní výsměšnou nebo urážlivou narážku, takže bych situaci řešil pomocí /mute nebo kicku. Délka banu je přehnaná.

Recim
02-09-18, 15:49
Ešte raz a nebudem to opakovať veľmi dobre viem, že s tým hráčom kamarát a veľmi dobre viem ,že budeš na jeho strane ale prosím ťa zamysli sa či tie 3 týždne stoja za to ak som priznal svoju chybu a ironicky písanie RIP som ti jasne odôvodnil nevidím najmenšiu zámienku prečo by som mal mať ban na 3 týždne JB hrajem maximalne 30 min denne moje servery sú Furien A terrois in town CTF. Tak ak mi chceš dať ban na JB na 3 týždne ale nechaj ma hrať tie ostatné servery. Prosím ťa o to.
Vďaka.

Fellow
02-09-18, 15:55
Ešte raz a nebudem to opakovať veľmi dobre viem, že s tým hráčom kamarát a veľmi dobre viem ,že budeš na jeho strane ale prosím ťa zamysli sa či tie 3 týždne stoja za to ak som priznal svoju chybu a ironicky písanie RIP som ti jasne odôvodnil nevidím najmenšiu zámienku prečo by som mal mať ban na 3 týždne JB hrajem maximalne 30 min denne moje servery sú Furien A terrois in town CTF. Tak ak mi chceš dať ban na JB na 3 týždne ale nechaj ma hrať tie ostatné servery. Prosím ťa o to.
Vďaka.
Len tak mimochodom s tým hráčom kamarát niesom.

Recim
02-09-18, 16:05
Okej nechcem sa hádať tu ide o tú dĺžku banu dáš mi ten Uban ? Dostal si aj vyjadrenie Grakona :) za čo mu ďakujem. Keď chceš neobjavím sa na JB celý rok o to nejde ale rád si zahrajem Csko keď sa vrátim z práce. Resp. servery ktoré hrávam a napísal som ti ich.

Fellow
02-09-18, 16:58
Podľa mňa je ban oprávnený a budem si stáť za svojím slovom... UB nečakaj

Recim
02-09-18, 17:10
No tak ako chceš počkáme si na vyjadrenie najvyšších.

Fellow
02-09-18, 17:11
No tak ako chceš počkáme si na vyjadrenie najvyšších.

Jeden s najvyšších mi povedal že je to len na mne či dostaneš UB alebo nie takže už čakať nemusíme..

Recim
02-09-18, 17:23
No ak toto má byť rozhodnutie najvyšších tak to budem musieť rešpektovať ale nemysli si ,že to takto nechám :) Dávaj si na mňa pozor.
Práva slúžia predovšetkým ,aby si hájil záujmy hráčov. Spravíš jeden prestupok postarám sa ,aby ti boli odobraté práva.
pekný zvyšok dňa
Recim

Burak1
02-09-18, 17:26
Zbytečná provokace a nadávky do rodiny, toto do hry prostě nepatří. Normálně by to byl o dost kratší ban, ale historie mluví za vše. Sice tam nejsou bany přímo za vulgaritu, to ale nemění nic na tom, že těch banů tam je požehnaně. Osobně bych byl klidně za zkrácení na týden, to už je ale pouze na banujícím adminovi.

Grakon2702
02-09-18, 17:33
Žadatel nechť si vyčká na vyjádření ostatních kolegů. Všeobecně platí, že banující admin může zacházet se svým banem, jak chce. Pokud se však v žádosti vyjádří valná většina administrátorů o tom, že je ban nebo jeho délka nesmyslná, je možné, že vední zmírní či kompletně zruší trest. O tom, co se stalo na serveru již víme. Banující admin a já jako jeden z kolegů vyjádřili svůj postoj k tomuhle banu, tedy je z naší strany zbytečné sem zatím něco dalšího psát. Nyní nezbývá nic jiného, než čekat.

Recim
02-09-18, 17:38
Diky burak aspoň niekdo tu má svoj názor :)

Fellow
02-09-18, 17:41
Diky burak aspoň niekdo tu má svoj názor :)

Keby sklopíš uši a priznáš chybu nemám problém ti to skrátiť na týždeň ale ty prídeš ako najväčší hrdina po UB a tvrdíš že ban je neoprávnený a vyhrážaš sa mi že sa postaráš aby mi boli práva odobrané.
Už len kvôli tomu ako si sa v tejto žiadosti zachoval tak ti ten ban neskrátim.

Nakladana Okurka
03-09-18, 00:22
Zase ban jak víno :clap: :clap: :clap: :clap:

KajSinek
03-09-18, 00:34
Zdravím,
dĺžka banu je síce dlhšie ako zvykne byť pri takýchto podobných banoch, ale história hovorí za všetko. Ak sa žiadateľ ospravedlní a sľúbi, že akákoľvek provokácia nebude naďalej pokračovať, tak by som bol za skrátenie banu. Inak nech si s banom nakladá banujúci admin. Ja osobne akúkoľvek narážku do rodiny taktiež neznášam. Síce sa to snažím riešiť miernejšie, ale stále nepochopím tento "novodobý trend".

Madunax
03-09-18, 02:33
Keby sklopíš uši a priznáš chybu nemám problém ti to skrátiť na týždeň ale ty prídeš ako najväčší hrdina po UB a tvrdíš že ban je neoprávnený a vyhrážaš sa mi že sa postaráš aby mi boli práva odobrané.
Už len kvôli tomu ako si sa v tejto žiadosti zachoval tak ti ten ban neskrátim.

Si děláš už děláš úplně srandu ne?
Vždyť napsal žádost s tim, že si je vědomej toho co udělal a hned v druhém postu napsal něco ve smyslu, že by pochopil ban na týden. Odebráním práv ti začal vyhrožovat až po tom, co vypěnil, což chapu, jelikož tu vystupuješ jako arogantní debílek...

Zaooo
03-09-18, 07:41
S takovýma banánama tu zůstanou hrát jen Admini zachvilec

Operak
03-09-18, 13:01
Baňkování některých adminu hlavně na jb mi trochu mozek nebere. Hráč uznal chybu a stále se tu neřeší ani zkrácení ze strany Fellowa. Když už nic, tak aspoň zkrátit..

Burak1
03-09-18, 13:54
Upravil jsem délku a reason, lock.