PDA

Zobrazit normální verzi : 1 --> Deda z Depa



jednicka
03-09-18, 21:26
Ahoj rád bych věděl, proč sem dostal ban ? Co to sakra znamená slovo útěk? :D Za tenhle ban čekám omluvu :D, protože to, že mě admin grabne a práskne semnou o zem s důvodem, že sem měl to T zabít, přitom sám ví, jak to bylo, mi nepřišlo jako adekvátní reakce, poté přišel kick. Takže bych chtěl, aby mi tohle někdo vysvětlil :D.
Věc číslo 2 je důvod + důkaz k zákazu k CT? Předem díky za odpovědi :-).
http://www.banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=257760

[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 257761)
[AMXBANS] Mas 6 hodin, 48 minut a 18 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'utek'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < 1 >
[AMXBANS] Tvuj nick: 1
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:107137275
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:107137275
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.178.82.99
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.178.82.99
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Deda z Depa >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6

Deda z Depa
04-09-18, 07:35
Přišel jsem na jb 6 první co jsem viděl bylo to že jsi chtěl přejet simona myslel jsem že to bylo jen tak že by jsi to neudělal... poté si na tebe začali stěžovat hráči to už jsem si tě začínal hlídat. Při módu schovka byli na zivu 2 hráči jednoho z nich si našel a koukal jsi na něj celkem dlouhou dobu vlastně do té doby než zemřel ten druhý a hráč kterého jsi měl zabít a místo toho jsi na něj pouze koukal získal pp což už byla poslední kapka grabnul jsem tě o zem a začal ti vypisovat ban a ty jsi se odpojil ž me strany kick nepřišel a myslím že jiný admin tam nebyl. Takže jednoduše omluvu nečekej a na zákaz k ct demo není třeba

Grakon2702
04-09-18, 07:53
Zdravím, řešil bych přesunem.

Deda z Depa
04-09-18, 08:00
Na přesun mi to nepřišlo byli to čistě nadržování navíc místo aby zabil hráče kterého viděl jako 1. Zacel střílet do toho druhého a ještě se tomu smál a říkal ať po něm střílí i ostatní.... nadržování = ban tu chvíli co jsem tam s ním byl se choval hrozně už jen to stačilo .... Takže kdyby jsi tam byl grakone take by jsi dal ban

KajSinek
04-09-18, 12:33
Takže si ho zabil a potom sa až sám odpojil, tak si mu predĺžil zákaz o 3 alebo 7 dní za útek + 8 hodín na všetky servery za útek (nwm ako banuješ nadržovanie) alebo ako?
Keďže sa nič viac neudialo a už ban na všetky servery vypršal, tak som aspoň za skrátenie zákazu.

Deda z Depa
04-09-18, 13:28
Za celkové chování ma zákaz k ct na 2 týdny. Útěk už vypršel zákaz neztratim jeho chování u ct bylo příšerné nemá důvod tam hrát. Toť vše za mě

jednicka
04-09-18, 16:21
Dědo z Depa nelži. K banu si žádný důvod neměl, dostal jsem kick, nevím od koho, ale kick sem dostal. Pokud si dobře pamatuju, ty jsi byl ve hře pod svým nickem a potom tam byl ještě jeden admin, který mi ten kick dal. I kdybych odešel, není to důvod k banu. Já na JB hraju každý den, u CT sem každý den, takže moje chování je zcela v pořádku a můžu sám o sobě říct, že jsem zkušené CT a věřím v to, že admini, kteří mě někdy viděli Simonovat nebo jen , když jsem byl u CT, to potvrdí. To, že 2 CTčka řekli, ať mi dáš ban - ze srandy , je důvod k zákazu k CT a banu? Viděl si chování těch CT? Bylo jim tak 15 let a furt se něčemu tlemili, tak jak si usoudil, že tohle "stěžování si" bylo najednou myšleno vážně? Rád bych se ještě zeptal, jestli řvaní dvou hráčů "DEJ MU BAAAAN" bereš jako stěžování si? To snad nemyslíš vážně :-). K té schovce - hráče sem našel, řekl sem mu, ať si dá kill sám, nechtěl sem fragovat. Asi 3 vteřiny na to vidím, jak ct střílí do druhého T, tak sem jen nechal zabít to druhé CT to T a to zabralo asi tak 1 sekundu, nechtěl sem dát zbytečný FK hráči, kterého sem měl u sebe, když sem viděl, že druhé CT střílí to druhého T, protože by ho zabilo první a já bych dal zbytečný FK. Sám moc dobře víš, jak to bylo, tak nelži, protože jestli myslíš vážně to, cos napsal, tak si byl asi na jiném serveru a koukal se na jiného hráče. Nebyl žádný adekvátní důvod k tomu mi dát zákaz nebo dokonce ban, takže bych byl pro to, abys zákaz zrušil, případně budu vděčný i za zkrácení zákazu, pokud chceš být tvrdohlavý a stát si za svým. Je ale dobré se na to kouknout občas i z druhé strany a nevidět tvrdohlavě jen svoji pravdu :-). Ano, udělal sem chybu, že jsem to první T hned nezabil, ale nechtěl sem fragovat a nečekal sem, že 3 vteřiny na to uvidím, že to druhé T umře. Myslím si, že tohle je tak na pokárání, možná přesun od CT, určitě ne na zákaz a ban. Je škoda, že není třeba demo k zákazu k CT, sami by jste nejlíp viděli, jak se to celé odehrálo a že mám pravdu :-).

Deda z Depa
04-09-18, 16:26
při schovce jsi koukal na hráče a nezabil ho a ten získal pp protože druhy hráč umřel a sekunda to vážně nebyla nevím co tu zkoušíš. Jednoduchá omluva by mě přiklonila ke zkrácení. Jednoduše si měl ihned zabít T co jsi našel a ne na něj koukat.

jednicka
04-09-18, 16:28
Přiznávám svoji chybu, ale jak říkám, nečekal sem, že chvíli na to umře druhé T a nechtěl sem ho fragovat. Když sem viděl, jak CT střílí do druhého T, bylo mi jasné, že kdybych zabil to T, co je u mě, dostalo by FK, protože by umřelo až po něm. Podle mě to bylo tak 3-5 vteřin, dýl ne, sám to víš :-).

Pokud čekáš omluvu a za to teprve dostanu zkrácení zákazu, tak to bohužel. Nemám problém se omluvit, když mám důvod. Přiznal jsem svoji chybu, ale když sem to takhle vysvětlil, je snad všem jasné, že to není chyba, která by se měla trestat zákazem, dokonce na x dní (nevím, na kolik dní přesně ten zákaz mám). Dostal si sem názory dalších adminů, kterých si velmi vážím a děkuju za ně, tak je to teď na tobě :-).

Deda z Depa
04-09-18, 17:17
Unban nečekej a zkrácení také mě když tu lzes jelikož jakmile jsi uviděl druhé T zacel jsi střílet do něj

jednicka
04-09-18, 17:37
Unban už přišel sám, protože jsem měl ban jen na 480 minut, takže nevím, o čem mluvíš. Zkrácení je podle mě adekvátní k situaci, rád bych tedy ještě názory dalších adminů.

Deda z Depa
04-09-18, 17:40
Myslím ten zákaz k ct

jednicka
04-09-18, 17:41
No ale já pořád nevidím ten důvod, proč bych měl mít zákaz 2 týdny k CT. Vysvětlil jsem celou situaci, přiznal jsem vlastní chybu, dostal si i názor jiných adminů, že je to moc, dokonce i jak říkám já, že to na zákaz není, tak v čem je problém? :-)

Deda z Depa
04-09-18, 17:44
Stále lzes kdyby jsi chybu uznal hned tak máš ban zkrácen chceš po mě abych se omluvil a děláš si ze mě dobrý den.

jednicka
04-09-18, 17:51
Já se tu s tebou nechci hádat. Píšu konstruktivně to, jak to bylo. Ty vždycky napíšeš jen jednu nebo dvě věty jako výkřik do tmy, ale zatím si nenapsal důvod, proč bych měl mít 2 týdny zákaz. Většina tvých vět obsahuje chyby... Už nevím, co mám udělat víc, aby si uznal, že pravdu mám. Já uznal, že sem udělal chybu, teď by mohla být řada na tobě, ne? :-)

Deda z Depa
04-09-18, 17:53
Vše je tam napsáno dále se k této žádosti vyjadřovat nebudu

Britny
05-09-18, 01:51
U schovky se dá dát FK? Já že když zabiješ posledního hráče, tak má automaticky VD, akorát nemá PP. Pokud to tak stále je, tak argument, že si do něj nestřílel kvůli tomuto je trošku zcestný. Prostě máš automaticky hned střílet jakmile uvidíš T, protože nikdy nevíš zda toho druhého zabije to CT dřív a pokud Deda psal, že ses ještě přidal k zabití druhého T = nadržování. No avšak na druhou stranu za toho 2 týdny jako zákaz se mi zdá trošku přehnaná délka. Pokud je to jak píše Deda, tak jsem spíše za zákaz na týden. Zase tak nic hrozného se v tomto případě nestalo, když ještě to vezmu z pohledu, že je to první zákaz.

Madunax
05-09-18, 04:08
To je zase perlička :DDD Tohle bych řešil spíše přesunem... Asi bych to ani nebral jako nadržování, jelikož druhého hráče neviděl a u hráče, ktereho mel zabit nevidi nick, takze nemohl vedet k koho z těch dvou se jednalo...
Kolikrát jsem viděl i u adminu nebo spešlu ze nasli hrace a jeste si s nim pulminuty povídali a smali se mu, nez ho zabili...
Spíš bych to zařadil k nevěnování se módu a to se banem netresta a rozhodně ne dvou týdenním :D

Deda z Depa
05-09-18, 06:27
Madunaxi on ale druhého hráče viděl a zacel po něm i střílet jelikož jediný rozumný názor tu má britny zkrátím zákaz na týden. A madunaxi už se prosím nikde nevyjadřuj pokud nevíš jak to bylo. Děkuju

Nihilia
05-09-18, 09:34
1) CT nestřílel do hráče, kterého měl přímo před sebou a čekal, až druhé CT zabije druhého hráče.
2) Schovka = CT má zabit okamžitě každé T, které vidí a není důvod, na něj 5 vteřin čumět. To se dá současně považovat za nevěnování módu.
3) Hráč se ještě sám přiznal, že to T nechal určitou dobu žit, kvůli jakémusi fiktivnímu FK --> Jak psala Britny. Na JB se dá při schovce dat poslednímu FK? Asi tady hraji ještě krátce...

Nevím o čem tady pořad polemizujete. Je to ban Dědy a rozhoduje si o něm taky sám. Osobně bych taky nedal 2 týdny, ale protože jsem tam nebyl, tak nebudu spekulovat, jestli to bylo tak nebo tak.

Deda z Depa
05-09-18, 11:07
Děkuju Nihi. Stále tu jsou ještě rozumní admini. Možná jsem délku přehnal jelikož jsem nepostřehl daný "kick" takže ban zkrácen na týden.

Latins
05-09-18, 12:32
Čao,
neznalost pravidel tam určitě byla. Konkrétně nadržování. Což je u mě 3 dny.

Pokuď ale bylo i samotné chování hráče otřesné i před prohřeškem, tak bych to stejně viděl na týden. Záleží hlavně na tom, co dělal.

Ale taky si ho dokážu vzít a říct mu to.

jednicka
05-09-18, 14:31
Pro Britny a Nihiliau - abych byl teda přesný, ne FK, ale zbytečné sebrání PP toho hráče. Špatně jsem to pojmenoval, moje chyba :-). VD nedostane automaticky, pokud vím, ale musí na něj kliknout po vyskočení kolonky s PP, abychom tedy byli přesní, když jste s tím začli.
Madunaxi děkuju za názor, mám stejný, bohužel Děda stejný nemá. Co se dá dělat, 100 lidí, 100 chutí. Ale každopádně je vidět, že JB hraješ nejspíš častěji, než admini zde, protože víš, jak to chodí v realu .
Latinsi děkuju za názor, jak říkám, vše předtím jsem obhájil, Děda k tomu chování "předtím" napsal asi tak 2 věty, takže bych řekl, že moje chování bylo zcela adekvátní a Děda jen slyšel výkřiky CT, aby mi dal ban, tak podle toho asi usoudil, že sem se choval špatně.
HLAVNÍ ALE JE, ŽE U SCHOVKY NEJSOU JMÉNA HRÁČŮ VIDĚT, TAKŽE TEN TOLIK OMÝVANÝ DŮVOD BANU "NADRŽOVÁNÍ" PODLE MĚ V TOMTO PŘÍPADĚ NENÍ SPRÁVNÝ. OBECNĚ BYCH TO SPÍŠ OZNAČIL ZA NEVĚNOVÁNÍ SE MODU :-).
Každopádně svoji chybu uznávám, s trestem týden stále nesouhlasím a když bys přišel dědo někdy na JB jindy, než když tam je večer spousta adminů, viděl bys, jak se chovají hráči, kteří by měli dostat zákaz na 2 týdny a hlavně, jaký je mezi nimi a mnou rozdíl :-).

jednicka
05-09-18, 14:37
Ještě bych rád dodal Dědo, že není slušné někomu psát, aby se nevyjadřoval. Tak jako Britny tam nebyla a neviděla, jak to přesně bylo, stejně tak Madunax. Není důvod Madunaxe urážet nebo pštít jen kvůli tomu, že nemá stejný názor jako ty. Já jsem vyzval všechny adminy k posouzení tím, že jsem to dal na forum, od toho tu forum je a třeba Latinsovi jsem to poslal do chatu na posouzení, to stejné folowedovi, který mi napsal názor pouze do chatu. Pokud nebereš Madunaxův názor v potaz, neber v potaz názor nikoho, kdo se zde vyjádřil, protože tam podle tvých slov "nebyli". Jak sem psal na začátku, je důležité připustit, že nemusím mít stoprocentní pravdu. Stejně tak jako já nepštil adminy, kteří napsali názor, který nepodporuje ten můj a dokonce jsem jim i poděkoval, tak ty by se mohl chovat při nejmenším slušně a nechat každého, ať svůj názor vyjádří.

Britny
08-09-18, 16:10
Máš dva dny do vypršení, to snad už vydržíš. Chtěl si posouzení od adminů. Psal si, že tam byl ještě jeden admin, který teda se nevyjádřil - jestli tam teda nějaký druhý byl. My tu posuzujeme z toho co píše admin, který by měl být důvěryhodný, tím nechci říct, že hráči - či ty nejsi, ale musíme přihlížet spíše k tomu co píše admin, protože s takovou by ani admin nebyl. Jestli chápeš co tím chci říct. Shodli jsme se, že délka byla opravdu přehnaná, tak ti to admin zkrátil. Musíš počítat s tím, že každý vyhodnocuje situaci jinak. Tak si na to dej příště pozor, at nevznikne zase nějaká podobná situace. Prostě věnuj se modu a bude vše ok. Hodněkrát se stalo, že posledního hráče CT nevychytali a prostě umřel, to se stává, tak není důvod do nich nestřílet. Prostě stačí se omluvit hráči, bude mít VD a bude to v pohodě :)

E:

Vypršel LOCK