PDA

Zobrazit normální verzi : Lageris --> ObriJahoda



Lageris
13-09-18, 20:06
Vypis z konzole:


Hráč Lageris
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:1:91678095
IP adresa 178.41.125.68
Udělen 13-09-2018 - 18:50
DĂ©lka BANu 7200 minut
Vypršà 18-09-2018 - 18:50 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 4 dny 23 hodin 47 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
DĹŻvod za tu jahodu prijebanu strastny dement
BAN dal Admin Doc. PharmDr. ObriJahoda dis (ObriJahoda)
BAN dal Server csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2 (de_eldorado)





Poznamka:






Ahoj jahodka ano to co som napisal stale plati :)
to ze ty nevies uznat chybu moja vec neni
bol si si na 90% isty ze som to ja to tym padom si tam moze byt isty kazdy.
Este ked som zistil, ze si admin a das len tak random a bez ujmy tak ako pfu to ma nastvalo este viac.
Keby vystrelim ti nepoviem ani pol slova ani random ti nedam. Ale proste ja som si tam len tak spieval do Tchatu a potom ked sa ten clovek odpoji mi das random ano uznavam potom dalsie kolo som ta zabil, ale cakaj ze akcia vyvola reakciu :)

Koprakek
13-09-18, 20:07
Proč chceš po mě abych ti dal permu když zároveň žádáš o UB a urážíš admina...?

Lageris
13-09-18, 20:11
Proč chceš po mě abych ti dal permu když zároveň žádáš o UB a urážíš admina...?

ten admin urazil mňa že som dement nech si dá ban ptoom aj on :) a takže si nezabudol že ti vravím žihlava :D




E:permu to v amoku vieš :) (to bolo asi ako s tým banom)

Samco
13-09-18, 20:18
Ahoj, za čo bol vlastne ban daný? Z toho reasonu sa moc veľa nedá toho vyčítať. Predpokladám asi, že za toto?

Trouble in Terrorist Town 2 03-09-2018 14:53:23 STEAM_0:1:91678095 95.102.245.164 Lageris JEBLA JAHODA

Lageris
13-09-18, 20:19
Ahoj, za čo bol vlastne ban daný? Z toho reasonu sa moc veľa nedá toho vyčítať. Predpokladám asi, že za toto?

Trouble in Terrorist Town 2 03-09-2018 14:53:23 STEAM_0:1:91678095 95.102.245.164 Lageris JEBLA JAHODA
Dal mi random tak som mu to vrátil :) to Jebla jahoda tam neriešil

ObriJahoda
13-09-18, 20:19
tak abych to vysvetlil jeste jednou zajima me co si mysli ostatni admini ban sem mu dal na 1hodinu. a to zato ze si me bezduvodne zabil kolo po te co sem te zabil kdyz si byl zradce

Zacalo kolo a na spawnu byl 1 afk hrač stoupl jsem si k nemu a čekal na zradce afk hrači sou pro ne snadna korist. no a co se nestalo prisel si tam ty a delsi chvili si na nej miril brokovnici takze si byl zradce .nevinny by tam tak nestal proto sem usoudil ze si zradce a zabil te zadnej random sem nedal.

za tu urazku sem ti ten ban prodlouzil na 5dni.

Lageris
13-09-18, 20:23
Však samozrejme :) že za urážku mám predĺženie :), ale mohol si tomu predísť |ty 90% som si istý :) že si to ty tak ťa zabijem (bohužial TTT tak nefunguje)|
Predĺženie mi príde smiešne predsa sám ty si ma nazval dementom



E:aspoň ovládam pravidlá teta admin

Toy
13-09-18, 20:52
Server nehraju, pravidla neznám. Ale prodloužit mu ban z 1 h na 5 dnů za 03-09-2018 14:53:23 STEAM_0:1:91678095 95.102.245.164 Lageris JEBLA JAHODA je podle mě píčovina jako ochrnutý plavčík. Nezlob se na mě, ale to je opravdu přestřel. Zastáváš tu pozici admina, kterej v tý hře má mít nějákej nadhled. To, že nejsi jen "obyčejný" hráč neznamená, že jsi polobůh.


To je úplně k smíchu, ale ještě víc k smíchu je to, že je to ze 3. Září a to ty jsi na serveru v ten čas vůbec nebyl. A Lageris to psal někomu úplně jinému))

Jak píšu, nevím jestli porušil nějak extrémně pravidla serveru, ale těch 5 dní mi hlava nebere. Jsem rozhodně pro zkrácení banu.

PS: No offence

Lageris
13-09-18, 21:03
Zásadne nikomu nenadávam ale keď si to niekto zaslúži :) a rozsype sa potom to môj problém asi nebude že neunesie realitu
TOY :3 a to 3.9 bolo jaghodínkovi lebo ma zabil len tak :D a nefungoval mi mikrofon :), pre objasnenie




E: 03-09-2018 14:53:23 STEAM_0:1:91678095 95.102.245.164 Lageris JEBLA JAHODA (nebolo to určené pre obriujahodu, lebo som do dnešného dňa nevedel kto to je :D ale pre jahgodínka)

Grakon2702
13-09-18, 21:13
Zdravím, ban za random je oprávněný (žadatel se sám přiznal), ale s prodloužením taktéž nesouhlasím. Plus mám takový dojem, že si musíš být stoprocentně jistý, že je někdo zrádce a to nastane v případě pokud z ničeho nic začne na tebe nebo kohokoliv jiného střílet. To, že někdo čeká na afk hráče, je podezřelé, ale taky to může být troll ze strany nevinného.

Lageris
13-09-18, 21:19
Zdravím, ban za random je oprávněný (žadatel se sám přiznal), ale s prodloužením taktéž nesouhlasím. Plus mám takový dojem, že si musíš být stoprocentně jistý, že je někdo zrádce a to nastane v případě pokud z ničeho nic začne na tebe nebo kohokoliv jiného střílet. To, že někdo čeká na afk hráče, je podezřelé, ale taky to může být troll ze strany nevinného.

jasne že sa priznám :) aj on mne dal random tak načo to budem pretvarovať


E: potom ešte jedno TEN človek čo tam bol afk ani som nemal v pláne zabíjať človek stál rovno zamnou čo by ma zabil :) takže by to bola celkom sebevražda MR.Premýšlam (ale asi nie dostatočne)
E2: Tú hodinu by som prežil tých 5 dní za to že niekto bere všetko offenzívne môj problém asi nebude nemám nič proti A-teamu kotelny, ale niekedy neni predsa chyba v hráčovi :)
A navyše prečo banuješ to isté čo si spravil sám ty ma tak napadlo ?

Bager258
13-09-18, 22:28
Predĺžiť ban z 1h na 5dní za takú s prepáčením kokotinu ? Boli tu už aj horší a dostali za to 1 deň alebo 2 dni a nie 5 dní za niečo také. Máš mať v hre nadhľad a ako povedalo už viacero adminov tak každému sem tam ujde sprosté slovo takže nemôžeš banovať za všetko. To by si musel banovať aj za to keď niekto in-game napíše "do piče"... tiež za to nedáš ban, proste takéto veci musíš vážne brať z nadhľadom. Som jednoznačne za unban alebo minimálne za skrátenie na pár hodín lebo toto je vážne trápny ban pri ktorom mám taký pocit, že si boostiš ego na niekom komu sa nepáčilo, že si porušil pravidlá, teda aspoň z jeho pohľadu.

hofy
14-09-18, 09:12
Myslím, že teď je na místě jedině dát unban. Psal to hráči "Jaghoda :)" a oba se tam takhle vzájemně provokovali v rozumné míře, navíc se to stalo někdy před 2 týdny. To vůbec není třeba řešit.

ObriJahoda
14-09-18, 11:20
trosku si to pletete ban sem prodlouzil za tohle a ne ten chatlog

https://drive.google.com/file/d/12aU4YcBGE7_p0k7XFcREK-PwkgmGIag-/view?usp=sharing

Grakon2702
14-09-18, 11:30
Poruší-li hráč pravidla na fóru, je třeba to řešit trestem na fóru a ne trestem na serverech. Navíc urážka tohoto typu nestojí ani za napomenutí vzhledem k situaci, která tomu předcházela právě na serveru.

Zajímalo by mě vyjádření adminů z módu TTT, co si myslí o tom čekání před AFK hráčema. Zda je to stoprocentní potvrzení toho, že je někdo traitor a může ho kdokoliv zabít či nikoliv.

Bager258
14-09-18, 11:32
trosku si to pletete ban sem prodlouzil za tohle a ne ten chatlog

https://drive.google.com/file/d/12aU4YcBGE7_p0k7XFcREK-PwkgmGIag-/view?usp=sharing

Nebolo to in-game, v tomto chate si nadávajú ľudia inak a keby im mám za to dávať bany tak neviem no. Prepáč ale fakt je to kokotina aby si za toto predĺžil ban na 5 dní... Som zvedavý či by si aj niekomu inému rozdal bany keby ti napíše, že si prijebaný alebo že či si kokot. Stále som pre unban, toto je nezmyselný ban...

Operak
14-09-18, 11:39
Toto je ještě víc stupidní ban než tu byli před nedávnem z jb. Jsem pro okamžitý unban.

DeadJoy
14-09-18, 12:02
Není to sice moje sekce, ale nemůžu si dovolit tu nenapsat můj názor. Jelikož operuju na JB, kde jsem za celou tu dobu na sebe dostal a někdy i dostávám takových nadávek, urážek apod. tak si pořád musím udržet chladnou hlavu a tyhle lidi budto mutnout a upozornit nebo uklidnit a až pak jednat, pokud by se to stupňovalo. Jsem rozhodně za UB co se týče toho prodloužení.

Lageris
14-09-18, 15:07
Vám to asi nedošlo tá moja reakcia. Ja som mal takú reakciu lebo mi dal random a potom sa oháňal pravidlami preto taká reakcia




E: ak to pomôže prepáč jahoda za reakciu :) ale uvedom si fakt že akcia vyvolá reakciu a si prvý admin čo mi dal ban na TTT :) za random takže asi nebude problém vo mne

valentino
14-09-18, 15:10
řešte si svoje komplexy jinak než banem, jsem pro unban

Lageris
14-09-18, 15:24
12:22 <ObriJahoda> uzij si to :)
12:22 <ObriJahoda> ale muze za to tvuj kamarad
12:21 <ObriJahoda> uz sem ti ho chtel dat
12:21 <ObriJahoda> a ani mit nebudes
Jaj tebe som asi musel moc ublížiť že ? Aký môj kamarát ja nemám kamarátov. :(

Britny
14-09-18, 17:36
Asi myslel WhiteWolfa podle reportu - na jednu stranu se ani nedivím, že tam reaguje, na druhou stranu mu to může být šumák, jeho se to netýká a jeho chování prověříme. Každopádně Lageris s tím nemá nic společné, že se k tomu vyjadřují ostatní hráči, ban - prodloužení je úplný nesmysl. Takže bys mu mohl dát prosím UB. Pokud se hráči dopustí větší vulgarity na webu řeší se to zvlášť, do hry to nepatří.

Burak1
14-09-18, 18:07
I když tady na fóru ta nadávka padla, je to pořád jen jedna nadávka a ke všemu na fóru, takže by se to nějak extra řešit nemuselo a pokud jo, tak banem na fórum (do hry se to přetahuje pouze v určitých situacích). Ban za random si žadatel odpykal, příště může dostat ban vyšší. Dávám unban.