PDA

Zobrazit normální verzi : spešl na jail



IKEA
15-09-18, 14:09
Ahoj,

Tímto žádám o spešla na JB. Spešla jsem už měl, ale nechal jsem si ho odstranit, protože se mi nelíbilo, že tu hráči, kteří měli perma za cheaty, najednou dostávali práva, což bylo v rozporu s tím, co tady do té doby fungovalo. Hraju tu dlouho, v současnosti mě už mnoho aktivních lidí nezná.

Žádám hlavně pro to, abych mohl ve hře udržovat pořádek.

Doufám, že se tahle žádost vyřídí rychle. Pokud nepotřebujete v současnosti pomocnou ruku, klidně to lockněte, jinak to ve svém i mém zájmu neprodlužujte.

V případě potřeby se ptejte, pokud jsem něco nenapsal jasně a nebo jsem to vůbec nezmínil. Díky, ikea.

STEAM_0:1:81787041

Koprakek
15-09-18, 19:40
A kerého bylo první připojení po tvé neaktivitě?

IKEA
15-09-18, 19:46
No tou neaktivitou jsem myslel asi rok když jsem nehrál vůbec nebo jen minimálně. Pak jsem hrál COD:MW docela dlouho a tak týden hraju jen jail.

KajSinek
15-09-18, 20:52
Tak ak by si chcel získať aspoň práva spešla, tak why not, ale po trošku dlhšej dobe hrania. Plno vecí zmenilo. Zatiaľ nie som za udelenie spešla.

Latins
15-09-18, 21:06
Čao IKEO,
stále mi dlužíš předání toho tvého spešla! :happy:

KajSinku, co se změnilo na Jailbreaku za tyhle 2 roky? Moc věcí tam toho není.

E//: Že se nebraní Simona (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=258266) už nebanuje?

IKEA
15-09-18, 21:56
Čao IKEO,
stále mi dlužíš předání toho tvého spešla! :happy:

KajSinku, co se změnilo na Jailbreaku za tyhle 2 roky? Moc věcí tam toho není.

Ahoj Latinsi, hele, teď si nevybavuju, co přesně máš na mysli :D

Nevím, co by se mělo měnit. Myslím, že jsem prověřená osoba a tohle jsem vnímal jako formalitu, ale nový admini maj zřejmě nový pravidla, takže..

KajSinek
15-09-18, 22:07
Napríklad to, že z môjho pohľadu pomaličky admini musia všetko riešiť podľa pravidiel a nie podľa situácie...inak žiadosť o UB ide v prospech hráča. (: Niečo čo sa riešilo v minulosti banom, tak teraz presunom a niečo, čo presunom, tak teraz banom alebo je z toho úplný mix. Zopár situácii, ktoré i admini banovali počas môjho spešla, tak sa napríklad teraz nebanuje. Niekto banoval za nebranie simona...teraz sa to už nemá banovať vôbec.

IKEA
15-09-18, 22:12
Já nechci práva, chci jen spešla. Cílem mého spešlování je udržovat hru v hratelném sledu tak, aby hra plynule běžela.

O tom, o čem píšeš ty: Takovýhle věci bych jako spešl neřešil. To je práce adminů.

DeadJoy
15-09-18, 22:46
Hele, když nebudu počítat to, že jsi mi řekl at zdechnu a pak jsi šel pryč ze serveru, tak jsem pro. :happy:

IKEA
15-09-18, 22:46
Hele, když nebudu počítat to, že jsi mi řekl at zdechnu a pak jsi šel pryč ze serveru, tak jsem pro. :happy:

:D, díky :D

Fellow
15-09-18, 23:18
Proti, i keď tu hráš dlho tak sú tu ľudia a hráči ktorí na to čakajú dosť dlhšie ako ty a bolo by to nefer. V budúcnosti prečo nie, ale teraz za mňa Nie.

Grakon2702
15-09-18, 23:54
Zdravím. Pravidla na jb jsou několik let stejná, jen se změnilo to, jak se co řeší. Tedy, za co se dává přesun a za co ban a na jak dlouho. Změnilo se to v tom směru, že si tu každý řeší věci, jak chce. Zatímco jeden hráč dostane zákaz k CT od nějakého kolegy za neznalost pravidel, tak já za to samé v hlášení na fóru napíšu, že bych to řešil přesunem, což je v jistém směru vůči hráčům neférové. Já mám však neprůstřelné alibi v podobě pravidel, kde je přesně definované, za co se dává ban a na jak dlouho. Kromě toho je jb furt stejné. Co se týče tvého spešlování, tak bych chvilku počkal, aby ses pořádně zorientoval znova, co a jak a pak bych byl klidně pro.

IKEA
19-09-18, 20:19
bump, někdo další má co říct?

Jakuppp8
19-09-18, 21:13
Já osobně tě neznám... zatím proti.

Indian0
22-09-18, 10:52
Starý hnoj, ktorý spešla mal a vie ako to na JB chodí. Neviem o tom, žeby porušil nejaké pravidlá a pod. ak áno tak ma prosím opravte. Žiada len o spešla, nie o práva, a preto nevidím dôvod mu to naťahovať.
+ spešla si nechal zobrať sám a z relevantného dôvodu
+ hrá tu dlhšie ako väčšina momentálnych žiadateľov o práva a aj trial adminov
+ pravidlá pozná
- aktivita

IKEA
22-09-18, 15:03
Starý hnoj, ktorý spešla mal a vie ako to na JB chodí. Neviem o tom, žeby porušil nejaké pravidlá a pod. ak áno tak ma prosím opravte. Žiada len o spešla, nie o práva, a preto nevidím dôvod mu to naťahovať.
+ spešla si nechal zobrať sám a z relevantného dôvodu
+ hrá tu dlhšie ako väčšina momentálnych žiadateľov o práva a aj trial adminov
+ pravidlá pozná
- aktivita

Díky

Toy
22-09-18, 15:29
Tohodle hráče si spíš budou pamatovat ti, co aktivně hráli JB už před 4 - 6 ti lety.
Abych řekl pravdu, tak už je to dost dlouho, takže si toho moc nepamatuju, ale vím, že jsi byl bezproblémový už jako "pouhej" hráč.

Myslím, že hráči, kteří se tu už dřív osvědčili na postu admina nebo spešla by vždycky měli mít určitý "privilegia". Tuplem v obobnejch případech, kdy je to snad jen o tom mít nějákou aktivitu na serverech.

Pokud nahodí aktivitu a udrží jí, tak bych byl i klidně pro to aby se mu ten spešl dal))

IKEA
22-09-18, 15:34
Tohodle hráče si spíš budou pamatovat ti, co aktivně hráli JB už před 4 - 6 ti lety.
Abych řekl pravdu, tak už je to dost dlouho, takže si toho moc nepamatuju, ale vím, že jsi byl bezproblémový už jako "pouhej" hráč.

Myslím, že hráči, kteří se tu už dřív osvědčili na postu admina nebo spešla by vždycky měli mít určitý "privilegia". Tuplem v obobnejch případech, kdy je to snad jen o tom mít nějákou aktivitu na serverech.

Pokud nahodí aktivitu a udrží jí, tak bych byl i klidně pro to aby se mu ten spešl dal))

Díky Jirko

The Frisco
22-09-18, 23:47
já ho mám rád a tak jsem pro

Koprakek
23-09-18, 08:55
Taky jsem pro, můj bankovní účet znáš.

IKEA
23-09-18, 11:48
já ho mám rád a tak jsem pro


Taky jsem pro, můj bankovní účet znáš.

Díky oběma, cením si toho.

IKEA
23-09-18, 18:39
bump, pokud nikdo nic dalšího nemá, stojím o závěrečný verdikt.

Leilloo
25-09-18, 12:28
Vsak este vydrz nemas to tu ani 2 tyzdne.

Vyjadrenie editnem neskor.

IKEA
25-09-18, 15:12
Vsak este vydrz nemas to tu ani 2 tyzdne.

Vyjadrenie editnem neskor.

ale tak jako jo, můžeme počkat půl roku, ale komu to pomůže?

Ještě pro všechny dodávám: hrát hry obecně není hlavní předmět mého zájmu, mám dost práce se školou a "zaměstnáním". JB hraji jen když mám chuť a nemám co dělat - zpravidla v 22:00+. Neslibuji aktivitu, nebudu se tu přetvařovat, abych získal práva, jak většina dosavadních adminů.

Další věc je, že bych vám doporučil si uvědomit, že každá mince má dvě strany a může dojít trpělivost i mě, a mohl bych přestat mít zájem se Vám o to starat.

PS: vím, že tímhle na popularitě nezískám, ale je mi to jedno - palečkama mě klidně uklikejte :)

Grakon2702
25-09-18, 15:15
Zdar. Takže dejme tomu, že dostaneš spešla a za dva měsíce tě to přestane bavit a nebudeš hrát. Proč bychom ti ho tedy měli dávat?

IKEA
25-09-18, 15:17
Zdar. Takže dejme tomu, že dostaneš spešla a za dva měsíce tě to přestanše bavit a nebudeš hrát. Proč bychom ti ho tedy měli dávat?

Hoj, já jsem zapomněl, že vám kotel dal k dispozici jen 20 spešlů, takže bych pak překážel někomu jinýmu :D Hele buď dejte a něco rozhodně získáte, nebo nedejte a udržujte status quo. Já vás nenutím.

Madunax
25-09-18, 15:26
Nevím co se tu furt řeší...pokud měl IKEA spešla a nebyl sním žádný problém, což já vím, že nebyl...tak nevidím jedinej důvod proč mu toho spešla zase nedat.
Vím, že tohle není moje sekce, ale využiju toho, že se zde můžu vyjádřit a jsem PRO viz. příspěvek 15 a 17.

IKEA
25-09-18, 15:27
Nevím co se tu furt řeší...pokud měl IKEA spešla a nebyl sním žádný problém, což já vím, že nebyl...tak nevidím jedinej důvod proč mu toho spešla zase nedat.
Vím, že tohle není moje sekce, ale využiju toho, že se zde můžu vyjádřit a jsem PRO viz. příspěvek 15 a 17.

Díky.

IKEA
01-10-18, 14:12
bump

Burak1
01-10-18, 14:22
Každým bumpem to jen prodlužuješ.

IKEA
01-10-18, 14:44
ok, je li to takhle, tak to můžete locknout.

Burak1
07-10-18, 20:37
Trváš na uzavření?

IKEA
07-10-18, 20:54
V momentě, kdy se to bude neúměrně prodlužovat, tak ano.

Nuuu,da!!
10-10-18, 22:57
Nevidím jediný důvod proč by ne.. PRO

Folowed
10-10-18, 23:05
+Zkušenost
+Stará škola
+Máš "koule"

Yep

IKEA
11-10-18, 16:23
Nevidím jediný důvod proč by ne.. PRO


+Zkušenost
+Stará škola
+Máš "koule"

Yep

Díky, moc si toho vážím. Zároveň však musím říct, že poslední dva týdny jsem skoro vůbec nehrál, co jsou prazdniny pryč tak tolik volnýho času bohužel nemám. Budu se snažit hrát, ale nic neslibuju..

Nakladana Okurka
12-10-18, 06:32
Znám už dlouhooo, určitě Pro :wub:

Operak
12-10-18, 08:01
Mě se moc nelíbí tvoje nedočkavost... Nedává to moc dobrý feeling o tom jak se chováš ve hře, když tě neznám.

Fellow
12-10-18, 08:30
Proti, len kvôli tomu že si už spešl bol alebo že si Old school hráč neznamená že dostaneš vyjadrenie hneď ako si ty napíšeš.
Po dlhej dobe prídeš a hneď si žiadaš štýlom "ako keby si bol nejaká spása portálu" čo sa týka JB.

IKEA
12-10-18, 14:14
Mě se moc nelíbí tvoje nedočkavost... Nedává to moc dobrý feeling o tom jak se chováš ve hře, když tě neznám.

No divej, nedočkavost. Já nevím, na co bych měl čekat?
Spousta hráčů práva nedostala jen pro to, že se čekalo neúměrně dlouho bez většího důvodu - tehdy teda dělal nábor charon, a tenhle problém se tu udržuje nevím proč. Pokud se podíváš, kdo se tu za mě přimlouvá, jistě seznáš, že to jsou kapacity v tom, co kdysi dělali - porovnej to s tím, kdo mi dává proti.


Pak jsou tu ti, kteří se snaží udržovat status quo, protože jim to tak vyhovuje a protože nechtěj konkurenci ve smyslu toho, že maj dobrej pocit, když jsou členi AT a maj tu moc nad ostatníma, a neradi se o moc dělí.

Tihle lidi podle mě dost poškozují tenhle portál a to už dlouhou dobu. Je smutný, kam se to dostalo. Dřív by se tihle lidi do AT nikdy nedostali - dřív musel mít admin charakter, být autoritou - dnes stačí hlásit, čekat pár let a hurá, každej neschopnej tupec co má do prdele díru může rozhodovat o daleko kompetentnějších osobách, než jsou sami - dokonce to možná o sobě vědí, což je jen další motivace pro to, aby udržovali tenhle zmrdskej systém.

Grakon2702
12-10-18, 15:08
Ta čekací doba má svoje důvody. Nejsem si tak úplně jistý o tvé trpělivosti, kterou člověk již na sebeméně vyšší pozici obzvlášť na jb potřebuje. Sám jsi přizal, že víš, jak to tu s náborem funguje, tak předpokládám, že jsi snad neočekával, že tu budou lidi psát příspěvky typu "On má pravdu, funguje to tu na *****, dejte mu toho spešla teď hned, jinak končím". Ta žádost tu stejně bude nejméně dva měsíce a čím více budeš nálehat na zrychlení, tím více budeš čekat. Nemyslím to jinak ve zlém. Zkus se na to podívat z pohledu náborářů. Kvalitní AT je základ úspěšného serveru a právě náborem se rozhoduje o budoucím osudu. Není jednoduché si říct o člověkovi "Jo, on je dobrý, on to zvládne" v případě, kdy ho známe pouze z obrazovky. Proto to chce svůj čas. Ikdyž se jedná o blbého spešla, jde jen o prevenci. Snad nikdo nechce, aby se opakovala aféra Volume.

IKEA
12-10-18, 15:18
Ta čekací doba má svoje důvody. Nejsem si tak úplně jistý o tvé trpělivosti, kterou člověk již na sebeméně vyšší pozici obzvlášť na jb potřebuje. Sám jsi přizal, že víš, jak to tu s náborem funguje, tak předpokládám, že jsi snad neočekával, že tu budou lidi psát příspěvky typu "On má pravdu, funguje to tu na *****, dejte mu toho spešla teď hned, jinak končím". Ta žádost tu stejně bude nejméně dva měsíce a čím více budeš nálehat na zrychlení, tím více budeš čekat. Nemyslím to jinak ve zlém. Zkus se na to podívat z pohledu náborářů. Kvalitní AT je základ úspěšného serveru a právě náborem se rozhoduje o budoucím osudu. Není jednoduché si říct o člověkovi "Jo, on je dobrý, on to zvládne" v případě, kdy ho známe pouze z obrazovky. Proto to chce svůj čas. Ikdyž se jedná o blbého spešla, jde jen o prevenci. Snad nikdo nechce, aby se opakovala aféra Volume.

Tvůj názor je legitimní. Já spíš reagoval na jiný individua. Každopádně s tvým názorem nesouhlasím. Mě tu zná spousta lidí, mám zkušenosti se spešlováním, i obecně s JB a hrou. Obávám se, že kvalitní AT tu už pár let není, stará garda top adminů tu už spoustu let nefunguje.
Dohadujeme se tu navíc o něčem, co jsem dávno měl. Rozhodně nejsem v pozici "ahoj já jsem člověk kterýmu je 12 let a chtěl bych vám tu prosím moc prosím dělat spešla" - to si jistě uvědomuješ.

Stále trvám na svým, já toho spešla chci, ale pokud se kolem toho bude dělat takovej cirkus, tak si ho radši nechte, mám svoji hrdost a ani nečekejte, že bych začal například vystupovat jinak, než vystupuju. Jsem takovej jakej jsem je jen na vás, jak se s tím popasujete. Většina lidí mi tu dala pro, proti byl jen bybee a čertíkču - což jsou lidi, kteří tu snad ještě ani nehráli když já jsem tu spešloval, že. Rychle zapomínáte na to, že se vám o to starat není výsada, ale další povinnost, o kterou stojím, protože mě štve, když se děje něco, co se dít nemá a nemůžu nic dělat.

Britny
12-10-18, 16:28
Kde jsou ty časy, kdy prostě se hráč zalíbil adminovi a ten mu prostě toho spešla dal :DDD Jako jak už bylo psáno, jednou už spešla měl, problémový nebyl, z osobních důvodů si ho nechal vzít.
IKEA je tu asi dohromady déle, než ti co napsali, že ho nepoznají a taky než ti co mají práva. Na jednu stranu je fakt, že tu jiní čekají delší dobu, ale snad se nabrali náboráři, aby zkrátili dobu čekání a spešl je stále pořád jen spešl. Tím se nedá nic pokazit - dát i vzít ho můžou stále i samotní admini, ne jen náboráři. Takže jsem PRO Momentálně vidím dva adepty na spešle a to i včetně IKEII, u takových hráčů by se dlouho čekat nemuselo, když už jednou tu funkci vykonávali. Banovat stejně nic nebude, takže bude řešit vše přesunem, nebo kickem a tím se tak vyvaruje Grakonově známé větě "toto bych řešil přesunem"

IKEA
12-10-18, 16:58
Kde jsou ty časy, kdy prostě se hráč zalíbil adminovi a ten mu prostě toho spešla dal :DDD Jako jak už bylo psáno, jednou už spešla měl, problémový nebyl, z osobních důvodů si ho nechal vzít.
IKEA je tu asi dohromady déle, než ti co napsali, že ho nepoznají a taky než ti co mají práva. Na jednu stranu je fakt, že tu jiní čekají delší dobu, ale snad se nabrali náboráři, aby zkrátili dobu čekání a spešl je stále pořád jen spešl. Tím se nedá nic pokazit - dát i vzít ho můžou stále i samotní admini, ne jen náboráři. Takže jsem PRO Momentálně vidím dva adepty na spešle a to i včetně IKEII, u takových hráčů by se dlouho čekat nemuselo, když už jednou tu funkci vykonávali. Banovat stejně nic nebude, takže bude řešit vše přesunem, nebo kickem a tím se tak vyvaruje Grakonově známé větě "toto bych řešil přesunem"

Díky Britny, od tebe jsem upřímně nečekal, že bys mě podpořila.

Bager258
12-10-18, 17:24
Nie je to moja sekcia ale IKEU poznám už dlho ešte z čias kedy som začal hrávať JB a gathery a podobne, je to už veľmi dávno a myslím si, že on už tu ma odzite svoje. Mod pozná, spesl bol. Pro.

Tupelko
13-10-18, 10:11
Pro

Koprakek
13-10-18, 10:22
Taky

IKEA
13-10-18, 17:42
Nie je to moja sekcia ale IKEU poznám už dlho ešte z čias kedy som začal hrávať JB a gathery a podobne, je to už veľmi dávno a myslím si, že on už tu ma odzite svoje. Mod pozná, spesl bol. Pro.

Díky Bagře


Pro

Díky Tupelko


Taky

Díky Kopr

IKEA
17-10-18, 18:44
Tak co, Buráku? Už stačilo, nebo ještě měsíc? :van17: :van7:

Pelargos
17-10-18, 19:11
Tak co, Buráku? Už stačilo, nebo ještě měsíc? :van17: :van7:

Ještě dva do Vánoc, pod stromeček.

Grakon2702
17-10-18, 19:18
Nelíbí se mi tohle naléhání. Nedává mi to jistotu o tvé trpělivosti a tedy i kompetentnosti. Je mi líto, ale musím být proti.

Toy
18-10-18, 19:16
Jak jsem psal, já jsem furt PRO, aktivitu drží. Rozhodně mi příjde jako lepší volba na pozici spešla, než vybírat někoho z novějších hráčů ( ze kterých je použitelných sotva 5% ).

Já osobně bych mu toho spešla dal hned a čas (měsíc, dva) nám ukáže, jestli je přínosem nebo ne.

Hoši, jde tu jen o blbýho spešla , kterej se mu může kdykoliv smazat při nějákým negativem spojeným s ním. Z většiny vašich postů mám pocit jakoby jsme se tu bavili o tom, jestli mu dáme přístup k tlačítku, co zničí celej Svět.

Eust.
19-10-18, 07:59
Nelíbí se mi tohle naléhání. Nedává mi to jistotu o tvé trpělivosti a tedy i kompetentnosti. Je mi líto, ale musím být proti.

Nelíbit se Ti to může, ale to nic nemění na tom, že je stále víc kompetentní, než někteří lidé z at. Kdykoliv se na to forko podívám, tak to tu musíš za každou cenu hrotit, asi životní styl. Já jsem pro, už toho dokázal dost, ale to některým zabedněncům nestačí. Svět je krásnej, peace.

Deda z Depa
19-10-18, 09:15
Pro

hofy
19-10-18, 17:42
Spešla už v minulosti měl, o žádných proviněních nevím, spíš bych řekl, že se IKEA osvědčil, takže obnovení bych teď viděl spíš jako formalitu. Odebrání v případě neaktivity stojí jedno kliknutí.
Současné naléhání se dá pochopit i tím, že se dříve obnova spešla řešila poněkud rychleji.
Vrácení spešla tedy doporučuji.

Darongodx
19-10-18, 20:30
Pro, z dôvodu, že grakon je proti.

IKEA
20-10-18, 22:51
Díky všem.

Leilloo
21-10-18, 18:45
Pro

Lurky
22-10-18, 07:36
Adminom sa myslím že bez problémov vracajú práva pokiaľ si ich nechali vziať,(viď me) tak by to malo byť aj u spešla, admin nieje nič viac :)

IKEA
22-10-18, 14:45
Díky, už nevidím důvod to dále mít otevřený. Chci závěrečný verdikt.

matis
22-10-18, 15:18
+ poznam dlho
- mlady zbrkli
- nedockavy

ale proc ne, uz raz mal a ako kolega spominal odobratie je jednym klikom

IKEA
22-10-18, 15:37
Ses gay.

To nebyla otázka :van10:


+ poznam dlho
- mlady zbrkli
- nedockavy

ale proc ne, uz raz mal a ako kolega spominal odobratie je jednym klikom

tak proti tobě je mladej každej :D Dík

IKEA
24-10-18, 23:11
Jak dlouho se tu budeme ještě handrkovat o jednoho spešla kterýho jsem měl? :D

Indian0
25-10-18, 07:57
Keby si bol trošku pokornejší, už by si ho mal.

Koprakek
25-10-18, 10:22
Jezis cekej prosím te

Dimitri19
25-10-18, 14:14
bump, pokud nikdo nic dalšího nemá, stojím o závěrečný verdikt.


bump

http://csko.cz/forum/showthread.php?65499-spe%9Al-na-jail&p=513204&viewfull=1#post513204


Tak co, Buráku? Už stačilo, nebo ještě měsíc? :van17: :van7:


Díky, už nevidím důvod to dále mít otevřený. Chci závěrečný verdikt.


Jak dlouho se tu budeme ještě handrkovat o jednoho spešla kterýho jsem měl? :D

Takýmto štýlom si to neskrátiš.

E: Trpezlivosť ruže prináša.

IKEA
25-10-18, 16:20
Já nechápu vo co jde, velká většina lidí byla pro, spešl jsem byl, takže čekáte na to, že sem přestanu psát a tím si mě jako vychováte, nebo co? :D Proberte se prosim, jsem starší než většina přispěvatelů a nemám rád, když mi někdo organizuje život nebo mi radí, jak se mám chovat..

Burak1
25-10-18, 21:16
Spešla už jsi dávno mohl mít, ale snažíš se to absolutně zbytečně urychlovat. Tento přístup není správný, ještě když jsem ti jasně řekl, že se tím nic neurychlí.

Proti.