PDA

Zobrazit normální verzi : Když vystřelím tak to spadne



Darkie
18-09-18, 20:45
Ahoj lidi. Stáhla jsem si CSko z Kotelny, mám blbou windows 10, která si dělá co chce, no a pokaždé když hru spustím, připojím se na random server a vystřelím (či zmáčknu levé/pravé tlačítko myši) hra mi spadne a zobrazí se oznámení o optimálním rozlišení (nevím jestli to s tím nějak souvisí). Poradíte co s tím?

LANGER
18-09-18, 21:13
Viem povedať len jedno,že Windows 10 je modernejšia ,ale Windows 8 si myslím , že je lepšia na proces. A napr. si reštartovala počítač/notebook?

Pelargos
18-09-18, 21:32
Čav, čo tam máš ponastavované na karte "GRAFIKA"?
Tiež mám win 10 a CSko z kotelny. To oznámenie mi tiež vyskakuje, keď zapínam CSko alebo ho minimalizujem, ale hra mi nepadá, dá sa mi normálne hrať.

Bastien
18-09-18, 22:50
To oznámení o rozlišení, to ukazuje u všemožných aplikací, co se ti spustí na celou obrazovku (není to v okně), tím to určitě nebude.

Operak
19-09-18, 13:10
Vyskočí ti, že program přestal pracovat? Pokud ne, tak mě jen napada, že by jsi mohla mít špatně nabindovane tlačítka pro střílení. Zkus jít do nastavení, klávesy (nevim přesně z hlavy jak to je, já si vše binduju přes Consoly) a najít si tlačítko pro primární tlačítko na střelbu a zkusit si to tlačítko znovu nastavit. Jiné řešení mě nenapadá, pokud ti to nedá nehazi, že program přestal pracovat.