PDA

Zobrazit normální verzi : Poškozený voice + Grakonovo "nebanovatelné" ?



SirValecekLuis
22-09-18, 22:34
Čau, chtěl bych se zeptat na 2 otázky, které mě tu momentálně na fóru napadají, když si to tu tak pročítám.

Za 1. co máte furt všichni s tím že je poškozený zvuk, ono se posralo nahrávání dema, nebo proč furt najednou každej do hlášení z Adminů píše že je zvuk poškozený ?

Za 2. z Grakona se stal nějaký pacifista, že u každého hlášení z fóra vidím akorát slovo "nebanovatelné" při jeho odpovědi ? (nemyslím si, že by každej minimálně druhej post na hlášení z JB, byl nebanovatelný, pokud jo, tak mě někdo opravte, děkuji.)

Děkuji všem co odpoví.

KajSinek
22-09-18, 22:48
Zdravím,
voice je poškodený iba vtedy, ak demo natáča NS hráč. Neviem čím to môže byť. S niektorými hráčmi na NS nie je vôbec problém a u dem nie je nikdy chyba, ale poslednú dobu pribudli čo raz viac hráčov, ktorý pri nahrávaní majú všetko v poriadku (aspoň predpokladám), ak si to oni prehrajú, tak im to pôjde, ale nám na NS verzii a ani na steam verzii hry nejde prehrať voice t.j. z cca 95% vecí sa nedá takto vyriešiť. Už len NoMIK, FKs, MFKs, demencia, neznalosť, nebranie simona atď. je bez voice neriešiteľné.
Ak Grakon píše, že je to nebanovateľné, tak akýkoľvek iný admin si to môže zobrať, pozrieť a zabanovať na vlastnú päsť, ak si myslí, že je to na 100% banovateľné. Grakon ako viem banuje čiste podľa toho ako je určené v pravidlách(samozrejme ak sa nemýlim) t.j. TUTO (http://www.csko.cz/menu/motd.php?menu&serverid=27041) a sekcia tresty. Je to ľubovoľné ako každý admin banuje, ale zväčša sa to veľmi nelíši. Samozrejme môže nastať situácia, kde môže vzniknúť spor v dohadovaní o oprávnenom bane.

SirValecekLuis
22-09-18, 23:24
Ahoj, o tom poškozeném demu vím, to jsem taky kdysi řešil, to že se to zhoršilo a z nějakého důvodu to nefunguje více lidem jsem ale nevěděl, takže moc děkuji :).

k 2. věci, tomu plně rozumím, ale nechápu proč by vše mělo být nebanovatelné, když určitě z těch xx postů "nebanovatelné" určitě banovatelné na 200% bylo.

KajSinek
22-09-18, 23:30
k 2. věci, tomu plně rozumím, ale nechápu proč by vše mělo být nebanovatelné, když určitě z těch xx postů "nebanovatelné" určitě banovatelné na 200% bylo.

Ak si myslíš, že niečo bolo nesprávne vyriešené, tak mi to prepošli. Rád sa na to pozriem aj keď je to locknuté a uvidí sa. V opačnom prípade tu nie je čo riešiť z dôvodu, že Grakon to mohol vidieť ako naozaj nebanovateľné. My ako admini smieme banovať iba so 100% istotou k banu. Aj kebyže sme si istý na 99,99%, tak je to nebanovateľné. Taktiež čo sa týka konkrétne JB, tak množstvo vecí je riešiteľných v hre a v tom prípade ban je zbytočný. Napríklad nebranie simona, nadávky, spam, vo všeobecnosti neznalosť a pod.

Fast212
22-09-18, 23:33
na 1 otázku odpovedal kajsinek a k druhej sa vyjadrím: Ked je poškodený zvuk tak málokedy sa z dema dá vyčítať či je to na ban alebo nie... Dám ti príklad ktorí sa mi stal tak 6 rokov dozadu. Všetci v boxe nesplnili simonov príkaz a tak som ich ja ako CT zabil až na jednoho čo bol v cele ktorí príkaz splnil. Hned po zabití Tčiek ma to vyhodilo za vysokí ping a potom som už len dostal ban na základe hlásenia na forku kde bol ale nefunkčný zvuk kedže to bolo nahrávané cez NS. MFK+utek. A vtedy som ešte ani nevedel ako si mám zažiadat o UB tak som musel čakat kím prejde celý ban. No a presne takejto situácii sa snaží grakon vyhnút kedže "zdanie niekedy klame" čo sa stalo aj v mojom prípade.

PS: Len pri jednom bane čo dala hráčovi ban britny som videl grakonovo nebanovatelné. Ostatné kde to napísal sa ban neudelil čo podporili aj ostatný admini :happy:

Grakon2702
23-09-18, 00:04
Zdravím. Je to jednoduché. Jakmile v demu vidím něco, za co se banuje (https://imgur.com/wLKPcE2), tak to zabanuji. Pokud tam nic z toho nebude, stává se to pro mne automaticky nebanovatelné. Téměř vždy se mnou ostatní kolegové souhlasili. Pokud ne, tak by to dali najevo. Například v nedávném hlášení, kde jsem napsal "nebanovatelné", se mnou nesouhlasila Britny, a tak se rozhodla to vzít do svých rukou. Nesouhlasím s tím, jak danou situaci vyřešila, ale to je tak maximálně všechno, co s tím mohu dělat. Pokud by si dotyčný podal žádost o zrušení zákazu, tak ho samozřejmě podpořím.

Co se týče toho voicu, tak to už vysvětlili kolegové výše. Já akorát ještě zmíním to, že ten voice se buguje i takovým stylem, že při přehrávání dema neslyším buď absolutně nic, anebo slyším šum z puštěného mikrofonu přes celé demo bez přestávky. Vzhledem k tomu, že jb je takový, jaký je, tak jsem se rozhodl jednoduše prostě neřešit dema, u kterých to mám tak poškozené. Samozřejmě je mi líto, že musím takhle řešit v poslední době spoustu hlášení s poškozenými demy, protože nám tak kvůli tomu utíká spoustu záškodníků. Nejdivnější na tom je to, že některým ten zvuk na ns jede a některým zase ne. Snažíme se tomu přijít na kloub, proč tomu tak je, ale bohužel zatím toho moc nevíme. Dám sem jedno video, kde jsem natočil, jak slyšíme ten bugnutý zvuk z dema.


https://www.youtube.com/watch?v=a9OtOZzzVmo

Samco
23-09-18, 10:15
Ahoj, o tom poškozeném demu vím, to jsem taky kdysi řešil, to že se to zhoršilo a z nějakého důvodu to nefunguje více lidem jsem ale nevěděl, takže moc děkuji :).

k 2. věci, tomu plně rozumím, ale nechápu proč by vše mělo být nebanovatelné, když určitě z těch xx postů "nebanovatelné" určitě banovatelné na 200% bylo.

Ak je podľa hociktorého admina sťažnosť nebanovateľná, ostáva naďalej otvorená aby ju ešte posúdili ďalší admini z danej sekcie.