PDA

Zobrazit normální verzi : teecko --> Grakon2702



teecko
23-09-18, 19:46
Vypis z konzole:


http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=258643





Poznamka:






Nazdár kucí


Chtěl bych vnést trochu světla k onomu FK.
Na demu je, jak jsem dal Fk, ale už tam neni, jak thradak buguje hečka a m3 před box. Proto jsem ho také zabil, vím že bych neměl, ale admini na takové hlášení kašlou, protože jak mu to zpětně dokážeš a když to dám na forko tak "řešil bych IG." Zabil jsem ho stejně, jako se zabíjí bugování z cel například na jail_desert. To je asi všechno.

Samozřejmě se omlouvám a pokusím se příště udržet klid v mé duši a zaspamovat vám hlášení. peace

hanba mi
23-09-18, 20:23
U Jakubka/Radka som vzdy zasadne pre UB...admini na neho maju zasadnute.

KajSinek
23-09-18, 20:29
Zdravím,
ak sa jedná o porušenie pravidiel za ktoré si nemal právo zabiť, tak ban je oprávnený. Taktiež zabíjať za bugnutie z cely taktiež nemáš...iba vtedy, ak simon povie "pustená klávesnica", čiže hráč poruší zákaz. O porušenia pravidiel sa má starať spešl/admin a nie hráč. O nesplnenie príkazov, či porušenie zákazov sa stará simon a CT-čka a nie spešl/admin, takže v tomto zmysle bol ban oprávnený.

teecko
23-09-18, 20:33
Na Jail_desert je extrém jednoduché bugnout se z cely každý koho jsem viděl za to zabíjel, možná o tom chce někde napsat.

"O porušenia pravidiel sa má starať spešl/admin" S tím souhlasím, ale neříkej mi že bys přišel na hlášení "bugnul se z cely" Asi ne co.

KajSinek
23-09-18, 20:38
neříkej mi že bys přišel na hlášení "bugnul se z cely" Asi ne co.

Na plno takých hlásení cez "!" aj steam som prišiel a skúsil počkať, či to hráč urobí znovu. Ak sa bugol z cely, tak som mu dal kick. V prípade opakovania udeľujem ban. Ak hráč bugoval zbrane, tak som banoval hneď.

teecko
23-09-18, 20:42
Když hráč bugne zbraně/hečka, asi už to neudělá znovu, když jsou už bugnuté před boxem. Takže když to nahlásím a ty dojdeš co z toho ? nic. Jelikož pochybuji že se přizná a ty na základě slova hráče banovat nemůžeš. Nezapomen že mám natočit dem a hodit no forko to byla kdysi oblíbená fráze. Nojo ale to by bylo "řešil bych IG". tak a ted babo rad co dělat lel.

Grakon2702
23-09-18, 20:56
Ahoj. Zákaz je oprávněný, což jsi uznal ty sám. Bohužel, s tvojí historií ti však zákaz nemohu zkrátit ani zrušit. Abych pravdu řekl, tak máš spíše naběhnuto k permanentnímu zákazu k CT.

Deda z Depa
23-09-18, 21:04
Nebyl jsem tam ale jestli mu tím narusoval hru tak bych ho také zabil

teecko
23-09-18, 21:11
Hele kdybych sebral tu M3 bugnutou dostanu zákaz za zabranování vzpouře ? lel to by mě celkem zajímalo protože jí teoreticky Tčko v ruce nemělo a je na svém spawnu.
+ když se pokusím sám odbugnout hečka dál od boxu dostanu ban za bugování ? :gabe:
Prostě je t ocelý na hlavu, on Ct narušuje hru bugováním, dám mu kill jelikož by s tím admini stejně nic neudělali a dostanu zákaz lul

KajSinek
23-09-18, 21:12
Nezapomen že mám natočit dem a hodit no forko to byla kdysi oblíbená fráze. Nojo ale to by bylo "řešil bych IG". tak a ted babo rad co dělat lel.

Ak sa nejedná o bug ciel, ale dlhodobý bug, ktorý opraví iba zmena mapy, tak naruší týmto na cca 40 min chod serveru, tak nemám problém mu dať ban z webu i na 1 deň. Nemá hráč čo takto bugovať. Ak si bugne zbrane, tak naruší 1 kolo, ale takto sebe pomáha a aj ostatným celú mapu.

Toy
23-09-18, 21:31
Zdravím,
ak sa jedná o porušenie pravidiel za ktoré si nemal právo zabiť, tak ban je oprávnený. Taktiež zabíjať za bugnutie z cely taktiež nemáš...iba vtedy, ak simon povie "pustená klávesnica", čiže hráč poruší zákaz. O porušenia pravidiel sa má starať spešl/admin a nie hráč. O nesplnenie príkazov, či porušenie zákazov sa stará simon a CT-čka a nie spešl/admin, takže v tomto zmysle bol ban oprávnený.

Já osobně, ikdyž jsem ještě práva neměl, tak jsem hráče, co se bugl z cely zabil vždy, nehledě na to, jestli Simon dal nebo nedal příkazy. A i teď mi je daleko sympatičtější takovejhle přístup i od nynějších hráčů a neříkám jim na to ani popel. Pokud za tohle někdo někomu dá zákaz a bude to chápat jako FK, tak je mi ho líto.

Samozřejmě, že hráči tu nejsou od toho, aby dohlíželi na dodržování pravidel. Ale tenhle "samosoud" je naprosto v pořádku bych řekl.


Sice nevím, jak to bylo nebo nebylo a co na demu je a není, jelikož jsem si ho pouštěl odpoledne a nešel mi v něm ten voice. Ale dát zákaz na 3 týdny za 1 (úmyslný) FK mi příjde jako nesmysl, 3 týdny dávám za MFK. Klidně bych byl pro zkrácení zákazu.

PS: Ale jelikož Grakon má neprůstřelné alibi v podobně striktního dodržování délek banů, tak máš i tak nejspíš smolíka.

teecko
23-09-18, 21:43
Já osobně, ikdyž jsem ještě práva neměl, tak jsem hráče, co se bugl z cely zabil vždy, nehledě na to, jestli Simon dal nebo nedal příkazy. A i teď mi je daleko sympatičtější takovejhle přístup i od nynějších hráčů a neříkám jim na to ani popel. Pokud za tohle někdo někomu dá zákaz a bude to chápat jako FK, tak je mi ho líto.

Samozřejmě, že hráči tu nejsou od toho, aby dohlíželi na dodržování pravidel. Ale tenhle "samosoud" je naprosto v pořádku bych řekl.


Sice nevím, jak to bylo nebo nebylo a co na demu je a není, jelikož jsem si ho pouštěl odpoledne a nešel mi v něm ten voice. Ale dát zákaz na 3 týdny za 1 (úmyslný) FK mi příjde jako nesmysl, 3 týdny dávám za MFK. Klidně bych byl pro zkrácení zákazu.

PS: Ale jelikož Grakon má neprůstřelné alibi v podobně striktního dodržování délek banů, tak máš i tak nejspíš smolíka.

Myslím že by lišák mohl zvážit zkrácení, já se omluvil, chybu jsem uznal ( ačkoliv je to volovina ) a už to neudělám lel.

PS: jsem rád že tu je ještě někdo kdo hraje mapy jako jail_desert kde se bugne někdo snad každé kolo.

Grakon2702
24-09-18, 08:48
To mi připomíná žádosti o UB, kde týpci argumentují svůj cheating tím, že druhý hráč pod nickem HonzíkCZ měl taky zapnuté, tak zapnuli taky, aby to bylo fér. Je pravda, že už od nepaměti se zabíjeli bugeři z cel a nikdo s tím problém neměl a ani nemá. Ani já. Na druhou stranu bych byl rád, kdyby tady to oplácení hry zůstalo maximálně v tomhle směru. V době, kdy jsem dával Ban, jsem ani nevěděl, co tomu předcházelo a bez důkazů to ani nemůžeme brát v potaz. Každopádně nebudu omlouvat porušování pravidel za to, že to bylo kvůli jinému, co před tím taky porušil pravidla zase nějak jinak. Nemíním v budoucnu řešit polovinu žádostí o UB s tím, že žadatelé dali FK jenom na oplátku hráči, který před X koly bugnul zbraň.

teecko
24-09-18, 11:41
Myslím že je mezi cheatingem a tímto dost velký rozdíl, ale tak mysli si co chceš. Tak zase jindy pravidlofile lel.

Latins
24-09-18, 16:49
Řeknu to asi takhle: V dnešní době se vyplatí natáčet permanentně demo už jenom kvůli tomu, aby si byl ochráněn před zbytečnými bany.

teecko
24-09-18, 17:22
Zdá se to být pravda no, proč myslíš že je ted ve stížnostech demo co má 40 Mb lel. Časovat vám to snad nemusím ne ? U mě jste se snažili tak se můžete posnažit i tam lel.

PS : Doporučuji popcorn

LeBaux
28-09-18, 23:38
Osobne JB neriesim, ale argument "druhy to robil tiez" je https://yourlogicalfallacyis.com/tu-quoque takze ma nulovu hodnotu.
Dlzku banu je na JB adminoch, ale ja trestam bugovanie cohokolvek celkom prisne.

teecko
29-09-18, 00:57
Já napsal proč jsem to udělal, pokud to bereš jako "druhý to robil tiež" tak je to celkem smutný
Asi nevíš jak to na JB chodí, pokaždé co se někdo někam bugne na box z cely a pod, to killne hráč, když tam neni admin ( někdy tam i je ), proto se mi zdá takový zákaz hloupý.
+ mi to nepřijde správný
1) Udělal jsem to za to že se bugnul
2) Dělá to každej a zatím žádnej admin nikomu nenapsal ani neřekl že se to nesmí co vím ( ani se nedivím když to samotní nevíte vzhledem k tomu co tu je v té žádosti)
3) Jiný dostane tři týdny za úmyslný MFK a já dostanu to samé za kill za bugnutí.

Takže bych poprosil aby se Kulišák zamyslel. Je hloupost aby to jeden admin Odkejval že je to OK a druhej za to dal z místa tři týdny :doge:

Grakon2702
29-09-18, 02:08
Teď se na to prosím podívej z mého pohledu. Někdo mi nahlásí tebe, že jsi dal úmyslný FK a pošle mi demo, kde je ten FK opravdu vidět. Já ti za to dám správně ban tak, jak to má být. Pak si založíš žádost o UB, ve kterém tvrdíš, že ještě před tím demem ten daný hráč něco bugnul a za to jsi mu ten FK dal. Nemáš k tomu žádný důkaz, a tak to nemohu vůbec brát v potaz.

Z toho se dá hezky vyvodit ponaučení. Neber administrátorskou odpovědnost do svých vlastních rukou způsoby, které by se daly klasifikovat jako klasické porušení pravidel, jinak by se to mohlo obrátit proti tobě.

Nakladana Okurka
29-09-18, 12:24
Nevím jestli sem to pochopil dobře, protože tu jsou zase slohovky o ničem, ale fakt typek dostal 3 týdny za jeden kontroverzni FK?

bohémsky život
29-09-18, 12:37
Nevím jestli sem to pochopil dobře, protože tu jsou zase slohovky o ničem, ale fakt typek dostal 3 týdny za jeden kontroverzni FK?

Jsme na Kotelně, že se ještě divíš..

Bager258
29-09-18, 12:50
Nehrám JB a ani som to celé nečítal ale jeden FK a 3 týždne? Ako by bolo naložené s niekym iným ? Dostal by napomenutie a hráč ktorý dostal FK by dostal VD... keď som hrával JB tak tiež som dal niekedy FK a všetko sa vyriešilo VD-čkom. Nechápem načo sú takéto zbytočné bany a ešte so zbytočnejsšou dĺžkou.

E: súhlasím s postom #18. Jeden admin tak, druhý tak. Mali by ste byť jednotný. Ostatne je napísané v tom poste, s tým killom a so všetkým súhlasím.

LeBaux
29-09-18, 14:36
Ja osobne davam za bug na D2 (ked vidis cez textury) 2-3 dny, pri opakovanom poruseni 7-14. A to sa bavime ze vyslovene vidis cez textury. Toto je aj na mna dost drsne, ale nepoznam toho hraca. Mozno nejaky iny hlavny JB admin? Alebo celkovo JB admini si to preberte.

Grakon2702
29-09-18, 15:56
Je to zákaz k CT. Hráč může hrát pořád na všech ostatních serverech i na jb, ale jen jako vězeň. Tři týdny jsou definované jako maximum za úmyslný FK. Je rozdíl mezi neúmyslným a úmyslným FK. Úmyslný FK je to nejhorší, co může CT hráči udělat a tak se trestá přísně. V pravidlech je stanovena nejvyšší délka právě tři týdny, což jsem splnil. Hráč má bohatou historii banů.

hanba mi
29-09-18, 16:39
Grako, sam neverim, ze to pisem, ale nebola by z tvojej strany moznost skratenia banu po vysvetleni situacie Radkom/Jakubom? Vieme, ze to je exot, ale predsa??? Viacero adminov, ktory mod hravaju by bolo za skratenie...diq

Koprakek
29-09-18, 16:53
+rep hanba mi :thumsup4:

Grakon2702
29-09-18, 18:54
A jak mohu vědět, že si to nevymyslel jen aby si nepřilepšil?

teecko
29-09-18, 20:43
Nemám potřebu o tom lhát .. A podle Banlistu už za bugování zbraní měl 2 bany ..

Troppe
29-09-18, 21:30
K postu #18. Viděl jsem hráče za tohle zabíjet tehdy, když to bylo dané kolo (bug z cely). Že by někoho zabili další kolo jsem to u nikoho neviděl. Ale zase tě chápu, že tebe jako hráče bez adminských pravomocí to může pěkně srát. Taky by mě nebavilo točit 24/7 demo.
Nesouhlasím s takovou délkou. I když na demu je FK a žádný důkaz k obhajobě není, nevidím důvod dávat tak vysokou délku banu. Už je tu to nějakou dobu, tak bych ho rovnou zrušil.
Granko, nic proti tobě. Dodržuješ pravidla tak jak jsou napsaná a tak. Ale jsou to taky lidi. Za takový prohřešek dát takovou dobu.. Zase se zkus vžít do jejich role ty. Někteří lidi jsou vyčůraní a snaží se poškodit jiné, to je na denním pořádku tady i v rýl lajf. Zrovna tohle je dobrý příklad. Někdo schválně bugne gany a pak začne z ničeho nic točit demo. Jasný, neměl by ho zabíjet, ale co ten hráč pak může udělat, jak ho potrestat bez důkazu. Demo tu na téčka je, ale takovej zákaz.. Den max.

Samco
30-09-18, 10:08
Dĺžku banu rapídne oplyvnila história banov. Je to už 8. ban len na tomto Steame a z tohto módu.

Grakon2702
30-09-18, 10:21
Délka banu nebyla ovlivněna historií banů. Délku dávám za úmyslný FK či MFK pořád stejnou. Historie banů mě pouze přesvědčila, abych protentokrát nic nezkracoval.

teecko
30-09-18, 13:09
Jsem měl za to, že historie banů funguje tak, že se kouká na bany se stejným důvodem lel. Né že hráč dostane ban za spam a pak se mu díky tomu dá měsíc za to že třeba někoho zpičoval bez uražek do rodiny :gabe:

E: Jinak trochu mimo ne ? Banovat FK a MFK stejnou délkou ačkoliv je MFK alespon podle mě o dost vážnější.

KajSinek
30-09-18, 13:56
Zdravím,
asi to zhrniem, pretože sa v tom začínam strácať.
Hráč porušil pravidlá serveru, že udelil úmyselný FK a nie z neznalosti pravidiel.
Nebolo dokázané, že hráč udelil FK za to, že niekto niečo bugol.
Bolo dokázané, že hráč udelil úmyselný FK.
Taktiež banujúci admin napísal v zmysle to, že banoval podľa pravidiel, kde je síce stanovená najvyššia dĺžka banu za tento priestupok, ale neprekročil ju.

https://i.imgur.com/N8B8Oc8.png?1

Už mi raz bola položená raz otázka ,,Prečo admini banujú FK / MFK na 3 týždne"? Ja som odpovedal, že sa taktiež aj rozdeľuje, či to je FK z neznalosti alebo z toho, že hráč úmyselne zabil druhého hráča. Ja som si stále položil otázku, či má vôbec cenu nechávať takých ľudí u CT, ktorý úmyselne zabijú hráča, leavnu/vysmejú sa/ostanú ako keby nič sa nestalo a ešte sa čudujú, že dostanú ban.

Folowed
30-09-18, 14:25
servus
Poslední dobou moc hrotíte ty bany.... teecka taky nejak nemusim protože je to drzej trouba ale sem za UB/zkrácení.
za tohle dát 3 týdny je moc pravidla nepravidla..

teecko
30-09-18, 14:27
Já dal žádost o unban s tím, že jsem cca věděl že UB nedostanu, bo jsem ho zabil, ačkoliv admin nejsem a takové věci řešit nemám, ale čekal jsem že se mi to zkrátí tak na týden bo za kill za to že někdo bugoval ještě snad ban nebyl ( jsem rád že jsem průkopník v této disciplíně.)
Ten hráč rád dělá bordel a kazí ostatním hru viz jeho Banlist. Přejíždění, ct tlačítka, bugování, spolupráce s CT, takže myslím že neni důvod si myslet, že si to vymýšlím .. Co bys udělal ty po tom co bys přišel na server když už je to bugnuté a on ti řekne že to neudělal ? Uděláš Tytyty a půjdeš pryč zase. ( leda že bys byl nuda a dáš ban protože to někdo řekne lel ) Vyřeším to jako všichni killem za bugnutí a je klid.


https://www.youtube.com/watch?v=1D5Sa2Yq-2g

Nakladana Okurka
30-09-18, 15:49
Nechápu ze jeden úmyslný FK zabanujes na tři týdny a nezkratis to kvůli historii ikdyz polovina těch banu je od rádoby adminu, který tu teď banuji no mik na půl roku, protože jim pak Pepik napsal ze jsou idioti.
Nevím proč musíš 80% banu přestřelit do ty nejdelší mozny délky, protože ikdyz ses v právu možná by ses měl zamyslet nad tím, jestli je to někdy na místě

Grakon2702
30-09-18, 16:23
Všechny moje bany jsou nastavené na největší délku. Jeden týden za no mik je taky maximum a dává ho každý. Tak co kdybych začal dávat za no mik zákaz jenom na jeden den? To už by se zase dalším nelíbilo. Pokud se spoustě lidem nelíbí zákazy o délce tří týdnů za házení zbraní nebo úmyslné FK, tak ať se to v pravidlech změní.

Toy
30-09-18, 16:31
Nechápu ze jeden úmyslný FK zabanujes na tři týdny a nezkratis to kvůli historii ikdyz polovina těch banu je od rádoby adminu, který tu teď banuji no mik na půl roku, protože jim pak Pepik napsal ze jsou idioti.
Nevím proč musíš 80% banu přestřelit do ty nejdelší mozny délky, protože ikdyz ses v právu možná by ses měl zamyslet nad tím, jestli je to někdy na místě


Tak jsem rád, že tu máme aspoň jednoho plnohodnotnýho admina na JB a tím nemůže být nikdo jinej, než ty)) Úplnej hrdina z řad obyčejných lidí, co vždy příjde na zavolanou, hotovej Mič Bjůkenen a soudce Barbara v jedný osobě.Za mě je to jasných 11 z 10 možných bodů.

To, že 3 týdny jsou moc ví naprostá většina. Hlavně ten,kdo má v sobě aspoň kousek zdravýho rozumu a neřídí se pravidly na 101% a má štipku nadhledu. Je 21. století a my tu řešíme jednu ujebanou hlavu na JB už týden. Ať je téčko jakej chce, tak nikdy jsem se nesetkal s tím, že by musel lhát jak ocas. Myslím, že dostatečně popsal to, co se na serveru stalo a já mu to úplně schvaluju a bejt to jen na mně, tak už má zákaz dávno zkrácenej. 100 lidí, 100 chutí.

Podle mě se už tu nic nezmění, omluva proběhla, zkrácení však ne. Bohužel si hráč bude muset nejpíš počkat až mu zákaz vyprší úplně.

Tady se už jen dál a dál budou kupit sračky,sračky a zase další sračky.

PS: Asi by bylo na čase se taky zamyslet nad tím, že nemůžeš striktně používat metr pravidel na různé situace, který na serveru nastanou.

E: Je vidět, že tu část směřovanou k tvojí osobě a tvýmu postu jsi úplně, ale úplně nepochopil. Ale víc to řešit taky nehodlám, jde tu hlavně o zcela jinou věc, než o nás 2 ))

Nakladana Okurka
30-09-18, 21:19
Nechtěl sem úplně reagovat na post Jiřího, ale s lehkým nádechem ironie muzu říct ze tvůj post je v podstatě o ničem. V první části ze mě v podstatě uděláš kokota a v ty druhy se mnou souhlasis, každopádně 90% z vás nepochopilo o co mi jde. Ze se tu banuji nesmysly sme si všichni všimli. Nebo spis ne nesmysly ale bany na nesmyslně dlouhou dobu, a sorry ale nejsem Britny abych argumentoval nesmyslama, ale když už souhlasis s tím, ze tenhle ban je picovina tak se k moji osobě prosím nevyjadruj, díky.

Grakon2702
01-10-18, 07:56
Chtěl bych připomenout tři důvody, proč nemíním ban zkrátit:


https://i.imgur.com/Gvq3sto.png

https://i.imgur.com/8fOsKOk.png

https://i.imgur.com/RtxrwZI.png


Taky bych chtěl poznamenat zajímavou věc. Na jednu stranu si tu někdo myslí, že tří týdení zákaz je pro teecka moc přísný trest a na druhou stranu v jiné žádosti, kde má hráč čistý banlist, ten samý člověk odmítá zkrátit permanentní zákaz hráči, který měl mít dle pravidel nastavenou tu samou délku jako tady.


Můj oprávněný ban s oprávněnou délkou může být zkrácen jedině v jednom z těchto případů:

1. Většina administrátorů se shodne na tom, že by se měl ban výjimečně zkrátit. (výjimečné a vůči ostatním stejně zabanovaným neférové řešení)
2. Výjimečným příkazem nebo samoučiněním lidí na vyšších pozicích. (opět výjimečné a vůči ostatním stejně zabanovaným neférové řešení)
3. Změnou maximální délky v pravidlech. (opět výjimečně a vůči ostatním stejně zabanovaným neférové řešení, které však nabízí výhodný kompromis do budoucna pro všechny strany)

hofy
01-10-18, 09:36
Každý ban je jedinečný a je potřeba přihlédnout k okolnostem, proto tady máme žádosti o unban a možnost vyjádřit se k banu. Když hráč napíše poměrně pochopitelný argument, proč to udělal, nemáme důvod mu nevěřit a nenarušil svým chováním nějak zásadně hru (naopak se narušení hry snažil zabránit, protože na serveru nebyl admin), je to ta správná příležitost ke zkrácení nebo unbanu.
Změnu maximální délky v pravidlech není třeba dělat. Proto je taky maximální a podle okolností může být udělen zákaz nižší. Vždycky bylo nepsaným pravidel, že 3 týdny jsou za závažný MFK.


Taky bych chtěl poznamenat zajímavou věc. Na jednu stranu si tu někdo myslí, že tří týdení zákaz je pro teecka moc přísný trest a na druhou stranu v jiné žádosti, kde má hráč čistý banlist, ten samý člověk odmítá zkrátit permanentní zákaz hráči, který měl mít dle pravidel nastavenou tu samou délku jako tady.

Ten hráč ale zásadně hru narušil. Unban má přislíbený, stačí během měsíce požádat a dostane ho, což sám akceptoval.

Grakon2702
01-10-18, 09:50
Ten banlist není z jeho jediného herního účtu. Podívej se na seznam jeho založených témat, kde má X žádosti o UB za posledních pár měsíců. Úmyslný FK je věc, kterou hráči velice znepříjemní hru. V pravidlech není definovaný rozdíl banování mezi úmyslným FK a MFK, a tak to beru jako jednu věc. Výmluvu žadatele nemohu brát v potaz, protože nemá jak dokázat, proč to udělal. Máme pouze důkaz o tom, že to udělal, za což byl již správně potrestán.

Zoid
01-10-18, 10:59
Ten banlist není z jeho jediného herního účtu. Podívej se na seznam jeho založených témat, kde má X žádosti o UB za posledních pár měsíců. Úmyslný FK je věc, kterou hráči velice znepříjemní hru. V pravidlech není definovaný rozdíl banování mezi úmyslným FK a MFK, a tak to beru jako jednu věc. Výmluvu žadatele nemohu brát v potaz, protože nemá jak dokázat, proč to udělal. Máme pouze důkaz o tom, že to udělal, za což byl již správně potrestán.

Příště si nesypej tolik toho heroinu do té cigarety...

Deda z Depa
01-10-18, 12:43
Grakone za1. sám se přiznal a uznal chybu i já když jsem neměl práva jsem bugovaní cel zabíjel a myslím že nás bylo i více
2. za jeden fk dát 3 týdny je moc ten hráč co dostal fk sám o sobě očividně něco porušil
3. hloupost banovat jeden fk maximální délkou
4. už mu to rovnou zrušte at se tu tahle volovina dál neřeší

teecko
01-10-18, 12:50
Ten banlist není z jeho jediného herního účtu. Podívej se na seznam jeho založených témat, kde má X žádosti o UB za posledních pár měsíců. Úmyslný FK je věc, kterou hráči velice znepříjemní hru. V pravidlech není definovaný rozdíl banování mezi úmyslným FK a MFK, a tak to beru jako jednu věc. Výmluvu žadatele nemohu brát v potaz, protože nemá jak dokázat, proč to udělal. Máme pouze důkaz o tom, že to udělal, za což byl již správně potrestán.

Jak jsem psal už předtím, měl jsem za to, že se při historii banů kouká především na bany se stejným důvodem. Tohle je pokud vím první ban za Fk co mám, takže tě moc nechápu.
Když tu argumentuješ tím, že úmyslný FK velice znepříjemní hru, tak to by se mohly 3 týdny dávat i za bugování zbraní ne ? to velice znepříjemní hru více lidem než jen jeden.
Je to celkem hezké, že to bereš jako výmluvu a né důvod. Kde si byl ty, když to bugoval, že si nebyl na serveru ? pls Výmluvy že máš real life si nech lel :gabe:


Ještě jedna věc
"Většina administrátorů se shodne na tom, že by se měl ban výjimečně zkrátit. (výjimečné a vůči ostatním stejně zabanovaným neférové řešení)"
Život neni fér viz tahle žádost. někdo si o UB požádat umí někdo ne, někdo se chová v UB žádosti slušně, někdo taky ne. Mě zase nepřijde fér, když ostatním dáš insta UB, protože se omluvili ( Jak můžeš vědět že to myslí vážně že to neudělaj ? Nevymýšlí si náhodou ? :O ) a já tu už týden píšu do žádosti, bo ty si tam někde loupeš perníček.
Jinak možná sis toho nevšiml, ale většina adminů už tak učinila.

Grakon2702
01-10-18, 13:05
Ti lidé, kterým jsem dal UB, měli čistý banlist nebo jen jeden až maximálně tři bany. Mně je jedno, zda svoji omluvu myslí vážně, protože to ani nemohu vědět samozřejmě. Mne jde o to, že mají v sobě kapku slušnosti a že tu omluvu vůbec vyjádří. Někdo, kdo má sedm a více banů a X žádostí o UB, je podle mne nepoučitelný, a tomu tak nechci nic zkracovat.

bohémsky život
01-10-18, 13:33
To se tady fakt hrotí takový ban? Délka banu odpovída tomu, jak je to napsáno, historie banu je otřesná, Grakon mu ban nezkrátí. Kvůli tomuhle jsou tady fakt 4 stránky?

heh

Okurka, ty se zkus někdy plesknout a pojď nás pozdravit na jailbreak, když už tady rozdáváme takové moudra.

DeadJoy
01-10-18, 14:00
Teečko je vocas sám o sobě. To všichni na jb dost dobře víme. Rád trollí a dělá chujoviny a po každým banu přijde na forko s historkama. Ban historii má taky bohatou. Skoro každý si tu banuje podle sebe. Není nic špatnýho, že Grakon banuje tak jak banuje, řídí se pravidlama a tam je daný "Úmyslný FK - 3 týdny zákaz" to je ok.. Já osobně bych mu dal týden nebo 14 dní a pokud by přišel na forko se omluvit a vše vysvětlit co se stalo apd., zkrátil bych mu ho. To ale záleží i podle banlistu. Nicméně aby můj post taky nebyl jen další shit, tak jsem za zkrácení na týden. Ale to je vše na Grakčovi.

teecko
01-10-18, 14:23
No nic asi počkám až grakon vysadí alespon na den a nebo až přijde někdo "vyšší" a bude schopen si to přečíst.

Nakladana Okurka
01-10-18, 23:53
To se tady fakt hrotí takový ban? Délka banu odpovída tomu, jak je to napsáno, historie banu je otřesná, Grakon mu ban nezkrátí. Kvůli tomuhle jsou tady fakt 4 stránky?

heh

Okurka, ty se zkus někdy plesknout a pojď nás pozdravit na jailbreak, když už tady rozdáváme takové moudra.

Věřím tom, ze jednou modrej budeš, každopádně to nebude cestou, ze budeš souhlasit s bahnem na tři týdne za jeden FK:D zajdu se tam mrknout, ale jestli to tam teď řídí lojzove s takovyhlema nazorama tak mě to stejně po 5ti minutách nasere. Nehlede na to, ze svým zbytečným postem si i ty přispěl k rozšíření tohohle topicu, ale akorát sis jen nasral do huby, protože jestli souhlasis s tímhle banem (nebo spis s délkou), tak nechápu jak vůbec muzes na serverech spešlovat :D

Folowed
02-10-18, 17:13
Co takhle si přestat měřit kdo má větší párek ? Na egoválky je PM nebo chat.
Jestli si grakon stojí tvrdohlavě za svou pravdou tak je to vyřízený a UB se konat holt nebude.
Je zbytečný se tu hádat jak koštata.

Burak1
02-10-18, 17:14
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=259037

Žádost se zamítá.