PDA

Zobrazit normální verzi : zijabox --> Burton



zijabox
25-09-18, 16:23
Vypis z konzole:


ok to kym zrobim to bude dlho trvat






Poznamka:






nemm permaban ale len na tyzden k ct a dostal som ho pravom ale svoje konanie som si neuvedomoval admin alebo kto ma neupozornil a povedal to az ked som ban ct dostal a ja by som rad hral znova za ct a uz tu chybu viac neurobim bol som vtedy zaciatocnik

dakujem s pozdravom
ZIJABOX

KajSinek
25-09-18, 17:17
Zdravím,
pravdepodobne sa jedná o tento ban smerovaný na admina Burton:
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=258578

E: Kontaktoval som aj admina Burtona. Uvidí sa, že ako sa k tomuto vyjadrí.

Grakon2702
25-09-18, 17:43
Zdravím, dle reasonu dostal hráč zákaz za fragování v celách. Já bych tuto situaci řešil in-game domluvou či přesunem, takže jsem v tomhle případě pro UB.

Britny
25-09-18, 18:20
Ban je v pořádku, protože je jasně psané, že hráč než jde k CT má znát pravidla, tady se to nestalo. Neznalost tě neomlouvá. Já jsem naopak proti UB, aspon se ty pravidla doučíš. Máš jen týden, bud rád, že ne víc, jak bys správně dostat měl.

Grakone dáš za 1 FK 3 týdny kvůli pravidlům a toto bys řešil in game? Přesun? Domluva? Dal bys HVD? A za MFK bys nic nedal? Já už nevím co si o tvém druhu banování myslet.

Burton
25-09-18, 18:29
Mala by tu byt funkcia niekoho kto by takéto nezmyselné žiadosti hneď zamietal :yay: Ja banujem velmi malo, ale keď, tak to je určite opodstatnené. Ako sa písalo vyššie, neznalost neospravedlnuje. Mal si viac času hrať za T a odpozorovať čo sa môže a čo nie

Koprakek
27-09-18, 11:30
Lck.