PDA

Zobrazit normální verzi : Crash hry během loadu



Koz.a
05-10-18, 17:46
Zdravím,

Po re-instalaci cska z nějakého důvodu mi hra při připojování na servery, kde jsou určité mapy padá... Konkrétně třeba jb_kingdom nebo jail_optimus. Nějaká pomoc tady? Ostatní mapy fungují bez problému... Btw na nonsteamu mi to nikdy nedělalo, ani na steamu... Až po reinstalaci. Dík za každou radu.

Mír s váma. A nedělejte drogy.

Toy
05-10-18, 17:49
Zkus smazat mapy, které ti nejdou a nechat je znovu stáhnout serverem, to by snad mohlo zabrat.

Koz.a
09-10-18, 17:57
Dík Toyi, ale to už jsem zkoušel jsem to... Ověřil jsem integritu, smazal soubory a nechal je stáhnout, opětovný re-install, přetažení souborů z non-steamu a nic... Ale asi je to jedno, vzhledem k tomu, že na jb 1 a jb 6 mi jdou nominovat jen 3 mapy (snow, oasis a assis, všechny fungují). Tak to nějak přežiju ;)

JustDoItNigga
10-10-18, 23:24
Ahoj, dříve jsme měl taky podobný problém, ale s jinou mapou. Každopádně už je to celkem dlouhá doba a pamatuju si, že mi s tím pomohl spešl NeWbye, poslal mi snad nějaký sobour nebo tak něco, zkus ho kontaktovat. :idea:

bohémsky život
12-10-18, 21:32
Ahoj, dříve jsme měl taky podobný problém, ale s jinou mapou. Každopádně už je to celkem dlouhá doba a pamatuju si, že mi s tím pomohl spešl NeWbye, poslal mi snad nějaký sobour nebo tak něco, zkus ho kontaktovat. :idea:

Tvůj případ byla mapa jb_darkwood nebo snad jb_explore, jedna z mých map, ty jsi měl předtím starší verzi té mapy, tak já ti poslal novou verzi mapy a tu starou smazal.

Tohle je ale jiný případ, já bych osobně zkusil asi stejný postup, odstranit soubory těch map a požádat nějakého z jb, aby poslal jeho soubory s těmito mapami. Možná máš vadné soubory, nebo ti nějaký chybí, kdo ví.