PDA

Zobrazit normální verzi : Nové pravidla



JustDoItNigga
05-10-18, 21:02
Ahoj, chtěl bych vás požádat o to, aby jste přidali nynější nejnovější pravidla co jsou zde na forku do hry, spousta lidí nechodí na forko a tudíž neznají nová pravidla a vznikají zbytečné vzpory. Toť vše, děkuji.

Grakon2702
05-10-18, 21:18
Zdar. Jestli myslíš tohle (http://csko.cz/forum/showthread.php?63647-Porada-administr%E1tor%26%23367%3B-a-spe%9Al%26%23367%3B-29-4-2018-zm%26%23283%3Bny-dohody-a-up%26%23345%3Besn%26%23283%3Bn%ED), tak tam je jen jedno nové a jendo upravené.


Smazání dodatku "Vězni během reakce nesmí dělat jiné věci než ty, které Simon nařídil." z části pravidel pojednávací o reakcích -> Pokud Simon dá první reakci na něco, musí zabít pouze a jen toho jednoho, kdo to něco udělal. Pokud vězeň poruší zákaz během reakce (např. při první reakci na skok boxne, i když to měl před tím zakázané), tak ho Simon nemůže zabít

Simon již nadále nemůže určit vítěze jako toho, kdo zemře. Příklad: Hráči jsou rozdělení na týmy a budou hrát otázky. Simon nemůže říct, že tým, který vyhraje, tak zemře.


Samozřejmě by bylo fajn, kdyby se to tam konečně přidalo.

JustDoItNigga
05-10-18, 21:44
Ano, chtělo by to celkově ty pravidla opravit, stará vymazat a nová pravidla přidat.
Třeba toto tam taky není "Simon již nadále nemůže určit vítěze jako toho, kdo zemře. Příklad: Hráči jsou rozdělení na týmy a budou hrát otázky. Simon nemůže říct, že tým, který vyhraje, tak zemře." A snad celkově i ty Dohody a upřesnění, jak říkáš, bylo by to fajn. Ještě najít někoho, kdo se do toho pustí. :D

bohémsky život
06-10-18, 15:10
Tohle se řešilo už hodnekrat, řešil jsem to s Burakem, ten mi řekl, že tohle může udělat pouze Kotel, pokud jsem to dobře pamatuju. Takže tohle je běh na dlouhou trať.

KajSinek
06-10-18, 16:55
Tohle se řešilo už hodnekrat, řešil jsem to s Burakem, ten mi řekl, že tohle může udělat pouze Kotel, pokud jsem to dobře pamatuju. Takže tohle je běh na dlouhou trať.

Áno, pamätáš si to dobre.