PDA

Zobrazit normální verzi : NigGaSiK --> Del!k98



NigGaSiK
07-10-18, 19:24
Vypis z konzole:


http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=259144
Nežádám o unban, ale chci se zeptat... Proč jsi kurňa ze 3 dní prodloužil na 3 měsíce?





Poznamka:


Budeš radši psát hovna do PMek, tady mi pořádně vysvětli důvod prodloužení

Del!k98
07-10-18, 19:43
História Banov + nadávky po bane + tvoj pekný nick víz ban , ty tu vlastne nemáš čo robiť keď si obišiel x banov na ns. V pmke som ti napísal že ak to obides dostaneš permu , je na tom niečo zle ?

NigGaSiK
07-10-18, 19:52
6. banů celkově na steamu je pro tebe tak hrozná historie banů, ještě k tomu mám tam jen 4320 min za nick a 120 min za nick a ty mi jebneš toto, no si normalni ? Nadavky po bane, no diviš se když banuješ blbosti ? A vim že nick pekny, děkuji :)) NS je ns, to tu nemáš co vytahovat, od te doby co mam steam na ns nehraju a ty tu budeš vytahovat minulost, no bravo

Del!k98
07-10-18, 20:10
6 banov je dosť , ty si admin alebo bol si admin keď myslíš že banujem blbosti? Podľa tvojej histórie si človek urobí názor , čiže ako myslíš. Pre adminov - tento typek dostal ban za nick, potom si ho vkuse dával tak som ho nebanoval ale kickoval zo servera . Potom prišiel nato že keď si dá normálny nick tak ho nechám hrať. Bavíme sa o nicku (picipici...). V daný deň mal znova ten nick tak som ho kickol a prišiel s nickom delil je pi***, dal som mu ban a začal sa logovat a písať nadávky dokYm ho to nekicklo. TAk som mu ho predĺžil :)

NigGaSiK
07-10-18, 20:21
O jakých nadávkách a logování dokud mě to nekicklo ? si drbly važně, byl jsi na serveru a já přišel, ty jsi mě začal kickovat, dal jsem si nick delik je pi.... a dal jsi mi ban na 3 dny, napsal jsem pár slov a nic víc a že bych se stale logoval a psal nadavky až dokud mě to nekickne je hovadina, tak si vubec rozmysli za co banuješ

hofy
08-10-18, 07:13
Až se uklidníš a přijdeš s alespoň trochou pokory, můžeš zkusit požádat o unban. Je evidentní, že jsi nerespektoval již udělený ban a na mírné upozornění jsi reagoval dalším porušováním pravidel.
Za to obcházení banů na NS tady můžeš hrát, ale pouze slušně.
Přečti si pravidla, kvůli hráčům jako jsi ty, je tam zvýrazněno: Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

Del!k98
12-10-18, 15:34
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=259144 Skončil si na steame :)