PDA

Zobrazit normální verzi : Návrh: Shop pro vězně + mód



Koz.a
10-10-18, 17:45
Zdravím.

Tak mě napadlo, že by bylo fajn přidat pár věcí do shopu pro vězně.Jako třeba:

-Rychlejší kroky(Zase ne tak rychlé, jako když koupíte fety, ale zase rychlejší, než normálně. Akorát by daný vězeň nezískal 200 HP a 200 AP)
-Boxer (Tento item by dával větší dmg než zvon, ale zase menší, než trubka)
-Baterka (Některé mapy jsou opravdu tmavé, tak by se jim mohla hodit)
-Tzv. "Kolo štěstí"(Fungovalo by to tak, že by to byla věc, co by stála třeba 9000 dolarů, a když by si to vězeň koupil, mohl by mu padnout jakýkoliv item ze shopu, nebo by mu taky nemuselo padnout nic)

Také si myslím, že by bylo fajn, kdyby se přidal mezi módy i furien. Myslím si, že asi nejsem sám, kdo by toto uvítal.

Myslím si, že takováhle změna by prospěla. A kdo ví, třeba by se přidali i noví hráči. Ovšem ale chápu a respektuji to, že Kotel toho má moc.

Grakon2702
10-10-18, 17:49
Zdravím. Podle mne je všechno z toho zbytečnost. Zbytečností mám na mysli věc, kterou by si nikdo nekoupil, protože tu je již její lepší varianta.

Koz.a
10-10-18, 18:30
Zdravím. Podle mne je všechno z toho zbytečnost. Zbytečností mám na mysli věc, kterou by si nikdo nekoupil, protože tu je již její lepší varianta.

Chápu, ale ne všichni mají VIP, tak jim chvíli trvá, než si na ty fety našetří... Ale šlo mi hlavně o ten furien.

Grakon2702
10-10-18, 18:59
Nejsem si úplně jistý, zda by byl Furien mód vyvážený pro obě strany, když je počet CT výrazně menší než počet T. Teoreticky by se navíc dalo říct, že tu Furien mód máme, akorát v podobě chickenu. Tam sám můžeš vidět, že pokud CT v první polovině nezabijou více kuřat, tak to většinou pro ně končí prohrou.

Revan
10-10-18, 19:53
Nejsem si úplně jistý, zda by byl Furien mód vyvážený pro obě strany, když je počet CT výrazně menší než počet T. Teoreticky by se navíc dalo říct, že tu Furien mód máme, akorát v podobě chickenu. Tam sám můžeš vidět, že pokud CT v první polovině nezabijou více kuřat, tak to většinou pro ně končí prohrou.

Pri takom malom počte CT by to bola katastrofa pre CT ak by sa tam spustila lavína Furienov... Jeden skúsený Furien stačí na to aby CT padli ako hrušky to jedine dať CT 200hp a 200AP

Fast212
16-10-18, 13:21
To kolo štestí za 9000 ma dosť rozosmialo :happy:

Jediné čo by z toho obchodu bolo dobré je Baterka. Stála by cca 3000 a bola by fajn pri tmavých mapách ako minigreen a orange.

Niko97971
16-10-18, 13:26
To kolo štestí za 9000 ma dosť rozosmialo :happy:

Jediné čo by z toho obchodu bolo dobré je Baterka. Stála by cca 3000 a bola by fajn pri tmavých mapách ako minigreen a orange.

Nechápem načo vam je baterka? zvýš si brightness a ideš:) baterka by bola akurát tak na zneužívanie a všetci by s tým blikali a ľudom so slabšími pc, by to akurát tak lagovalo

Fast212
16-10-18, 13:40
Ja hrám na plnom jase a aj tak to mám dosť tmavé... To zneužívanie by tam mohlo byt. Ked tak by to simon mohol zakázat, nemyslím ako vezenskú pomocku ale skor osobitne ako napr. Hečko, Flash...

bohémsky život
16-10-18, 13:50
Četl jsem si jen ten návrh.

Ten boxer si myslím, že je dost zbytečný - Zvonem dáš ctčko si myslím na 4 rány, Trubkou na 3 rány a Sekáčkem na 2 rány. Na co přidávat něco, co by dávalo dmg mezi trubkou a zvonem.
Kolo štěstí je dost na nic, protože v shopu není moc extra věcí, jedině kdyby se tam dalo vylosovat třeba i vd.
Baterka je absolutní zbytečnost, akorát by to lagovalo těm, co mají low pc.
Rychlé kroky taky zbytečnost, akorát další práce pro kotlenku.
Furien je docela ok nápad, byl tady už snad stokrát a vždy se to nějak zavřelo nebo zametlo pod koberec.

Dle mého by jailbreak oživily bloky, které můžete najít na tom druhém portálu. S tím se dá luxusně vyhrát i na mapách jako je třeba jail_crime nebo jb_mafia_brgames, nebo jak se ta mapa jmenuje.

Bastien
17-10-18, 11:13
jb_mafia_brgames, nebo jak se ta mapa jmenuje.
Jak spojí názvy 2 map do jedné :laughing1:
Jako jediné kolo štěstí a furien se mi líbí, ale jedině že by tam bylo vd třeba taky v tom kole štěstí.
A určitě souhlasím s bloky.

Dzama1
17-10-18, 12:11
ty bloky by byly určitě super, jak psalo hodně lidí dá se s tím krásně vyhrát a udělat spoustu nových atrakcí pomocí těch bloků. Takže bych to určitě rád viděl na serveru

Madunax
17-10-18, 13:07
Zdravím.

Tak mě napadlo, že by bylo fajn přidat pár věcí do shopu pro vězně.Jako třeba:

-Rychlejší kroky(Zase ne tak rychlé, jako když koupíte fety, ale zase rychlejší, než normálně. Akorát by daný vězeň nezískal 200 HP a 200 AP)
-Boxer (Tento item by dával větší dmg než zvon, ale zase menší, než trubka)
-Baterka (Některé mapy jsou opravdu tmavé, tak by se jim mohla hodit)
-Tzv. "Kolo štěstí"(Fungovalo by to tak, že by to byla věc, co by stála třeba 9000 dolarů, a když by si to vězeň koupil, mohl by mu padnout jakýkoliv item ze shopu, nebo by mu taky nemuselo padnout nic)

Také si myslím, že by bylo fajn, kdyby se přidal mezi módy i furien. Myslím si, že asi nejsem sám, kdo by toto uvítal.

Myslím si, že takováhle změna by prospěla. A kdo ví, třeba by se přidali i noví hráči. Ovšem ale chápu a respektuji to, že Kotel toho má moc.

Vše co si sem napsal je zbytečnost...důvody tady jsou několikrát napsané, takže se k tomu víc vyjadřovat nebudu.
Jediné co bych uvítal jsou ty bloky, které tu někdo zmiňoval.

Fropo
24-10-18, 19:30
Zdarec na rovinu říkám nečetl jsem všechny ty komepnty pouze příspěvek takže abych se k němu také vyjádřil.

Jednoduše a stručně.. S módem furien nesouhlasím protože si ten mód nedokážu představit na JB a tzv. se tam nehodí.
Kolo štěstí super nápad a jsem PRO.
Za zbytek věcí jsem proti.

LANGER
24-10-18, 20:52
Kolo šťastia, súhlasím s Fropom a Furien Mód by som tam nedával...

bohémsky život
24-10-18, 23:09
ja chci ale bloky :cray:


Jak spojí názvy 2 map do jedné :laughing1:


a co jako voe:van10: