PDA

Zobrazit normální verzi : Zoid ban?!...najdite aspon jeden block!



Martelinko
06-04-12, 23:31
Dalši z nezmyselných banov vaších "super" adminov....newem o čo im ide...ale malo by sa to zmeniť!!!! Pre istotu som si začal točiť dema nech mam aj dokaz ne jak minule čo som dostal ban taktiež bezdovodni od lil roxie tu mate demo...kukajte.....pozrel som ho 5 krat a nenašiel som ani jeden!
A NIEJE TO ŽIADOSŤ O UNBAN ALE DALŠIA STAŽOSŤ NA ADMINOV!!!!
Demo: http://csko.cz/dema/upload/dir/demo2.dem

Martelinko
06-04-12, 23:33
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Zoid
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Vlacek'
[AMXBANS] Delka: '1 hodinu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:33979144'
[AMXBANS] Tvoje IP: '178.41.206.135'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'MaGiC MoUsE v1' byl zabanovan na '1 hodinu'.
Duvod: 'Vlacek'
By admin Ziod.

Zoid
07-04-12, 00:03
Tak za toto se omlouvám, vláček tam byl ale nedal si ho ty, nýbrž to CT, dostal si ban za někoho jiného, omluva.

Martelinko
07-04-12, 01:09
Ospravedlnenia už mam na haku!...ja už chcem konečne nejake razne kroky zo strany VEDUCICH!

I-Mouse
07-04-12, 08:51
Ospravedlnenia už mam na haku!...ja už chcem konečne nejake razne kroky zo strany VEDUCICH!

Moure nesme v supermarkete.

ZEUS
07-04-12, 10:11
Ty toho naděláš kvůli hodině, ještě tak večer, kdyby si šel spát, vyspal by ses do růžova a ráno by si s klidem přišel hrát na server.... přijde mi to, že si řešíš komplexy kvůli tomu, že si nedostal práva. Víš kolik banu rozdal včera Zoid na knifu, nespočítaně. Divím, se že tam včera vydržel do pozdních nočních hodin.

Zoid
07-04-12, 10:22
Přesně tak zeusi.... za včerejšek jsem dal na 40 banů za vláček, a neviděl jsem tam jedinného admina (krom leryxe, ale ten nemá práva), tak si představ že bych tam ty vláčkaře nechal bejt.

Byl by si první kdo by přiběh že to tam nikdo nebanuje, to že jsem si spletl nick se hold jednou za čas stane, s tím se musíš smířit. Jsem člověk, ne robot, sry.

Ryukyza
07-04-12, 12:48
40 za den na knifu je malo. XChod tam okolo 8-9. hodiny vecer a dosahnes jich kolem 60 -80. Jeste sem nevidel nikoho, kdo by takhle vyvadel kvuli hodine.

Zoid
07-04-12, 13:35
Souhlasím, prosím LOCK