PDA

Zobrazit normální verzi : Italy späť na Furien



Revan
12-10-18, 09:16
kto by bol za vrátenie Italy mapy na Furien? problém tam bol vždy s kempom lenže tu sa kempí už snáď na každej mape napr. dust2 A, T spawn atď. tak nevidím dôvod prečo ju nepridať zasa do listu máp

Del!k98
12-10-18, 10:15
Italy bola odstránená z dôvodu huntenia ranku na hostage, 4 hráči sa dohodli na nk a ez rank.

Revan
12-10-18, 10:27
Italy bola odstránená z dôvodu huntenia ranku na hostage, 4 hráči sa dohodli na nk a ez rank.

len rank na Furiene už nič moc neznamená aj klany naberajú skorej podľa známosti než ako kedysi hranice ranku aj na serveri som sa pýtal a nikto nebol proti vráteniu

Jeremy
14-10-18, 21:19
Italy bola odstránená z dôvodu huntenia ranku na hostage, 4 hráči sa dohodli na nk a ez rank.

Tí sa dajú odstrániť.


len rank na Furiene už nič moc neznamená aj klany naberajú skorej podľa známosti než ako kedysi hranice ranku aj na serveri som sa pýtal a nikto nebol proti vráteniu

Máš pravdu, tu už nejde o rank. Každý bot tam má dobrý rank ktorý behá rovno. Preto nikto na servery nebol ani proti. Im je jedno akú mapu budú hrať, rovno môžu behať na každej mape. Aj keď tam už skoro vôbec nehrávam, tak by mi malo byť jedno čo si tam pridáte, ale ak tam náhodou zavítam a bude tam táto mapa, nehodlám sa nervovať, keď mi chlapi budú kempiť v domoch pri ts a na mide kde sa nedá poriadne ani hýbať a nie ešte strafovať. Proti

hofy
14-10-18, 22:10
Italy tam byla vždycky super a docela bych ji uvítal zpátky. Zrušení kvůli ranku je škoda, to by pak nemělo cenu vůbec dělat mapy s hostages.

Revan
15-10-18, 10:31
tak čo sa týka kempu v domoch alebo skorej celkovo kempu na tej mape hold to tam vždy bolo ale na ktorej mape sa nekempí však? nieje to nič moc odôvodnenie ale myslím, že za pokus to stojí keď už sa pridala top kemp mapa na strechách widlákof tak prečo nie Italy? a keď už rank znamená niečo iba ak je človek v topke (100 000 points si ajtak nikto farmiť nebude pri obsadení Furienu za 24h)

Tečka
15-10-18, 11:41
Wtf, proč se řeší rank na ded hře, klidně bych přidal Italy i Militiu, stejně už jsou v "topu" boti...

Revan
15-10-18, 11:58
samozrejme ak by ten kemp všetkým extra vadil tak snáď sa niekto nájde na pridanie walls alebo kemp zone (pamätám si, že widlákof sa tak riešil už dávnejšie)

Darongodx
15-10-18, 16:27
Ako úprimne mne je to jedno,Furien nehrávam.. Nebudem sa vyjadrovať ,lebo ďalej neviem :D..

Wtf

Proti

Kotel
15-10-18, 21:46
Kvůli ranku se pryč určitě nedávala. Tam byl jiný problém. Hádám, že kemp někde mimo mapu.

Burak1
15-10-18, 22:15
Tam byl problém převážně v úzkých uličkách, které se pojily s hodně velkým kempem.

Darongodx
15-10-18, 22:32
Tam bolo viacero problémov. Kemp v uličkách, kemp v domoch, boost za ct, rank a možno aj ďalšie.

Revan
16-10-18, 16:48
tak celkovo tá mapa ak sa spojí s neviditeľnosťou tak je na kemp ako stvorená a uzavrieť tie domy čo tam sú by znamenalo, že polka mapy bude preč ale stále je to ako widlákof kde na strechách ak je viac CT nemá ani rush šancu za F ich zabiť.. no je to na vás, či ju tam pridáte alebo nie alebo či sa pridá s úpravami... ono celkovo by to chcelo Furien nejako oživiť len ako...