PDA

Zobrazit normální verzi : Súhrn Jail zla



mrkvicka
07-04-12, 01:30
zdravím nemusím ani písať o čom bude tento Topic pretože určite vidíte čo sa v poslednych dnoch serie.Problemy s JB , nedostatok adminov.
Už pár dní sledujem čo sa deje na foru a neda sa na to pozerať.Na tomto foru sa rieši stále JB.

Lenže v čom spočíva problém?
nedostatok adminov?

určite ano.. z niekoľkých topicov som vyčítal že je nedostatok admínov práve na tento fun mod.Slovičko Fun spočíva o zabave.Lenže toto Fun vôbec nieje.
Skoro každý druhý den sa tu rieši specl,FK,porušovanie pravidiel,neschopnosť adminov.

To asi tým že je nedostatok admínov.JB2 bol otvorený s tým že jb1 bol stále plný.Občas sa pozriem že kto tam hraje ale stále mi tu niečo nesedí.Stale ty isty?
čakal som že JB2 sa otvori s iných dôvodov.Je nábor na jb a potom sa povie.Je dostatok adminov.Ta chyba je ze dostatok adminov vobec nieje.

JB2 sa otvoril a rátalo sa že sa najdu admini ktory sa o tento fun mod budu starať.Jediny ktory sa nasiel je grifin.Ten to vsak s leryxom a smookom nestiha.

Zoznam adminov ktorý tam hrávajú

Leryx,Grifin,Smooke,Shamik možno ešte niekto ospravedlnujem sa koho som zabudol.

Admini ktorý nehrávaju
Buben,Lucca,dejf,pepino,Air jordan

Po odchode celofana,grega a starých adminov sa to začalo pomaly srat.


S jb su neustale problemy nie len koli spesl ale aj koli hraniu.

Banovat za TK? - vyriesene
Banovat za tlacenie CT tlacitok?
Banovat za 2FK?
Otvorenie cel do 1minuty?
dalšie pravidla radčej nečítam

Pravidla su dost kruto urcene tým pádom hráči nemaju volnost.Ako sa dostat k CT? ved nemam spesl.A hrac odide


Je lepšie zrušiť JB.Alebo začať niečo robiť a nabrať admínov.Takto cely JB speje s prepáčením do riti.Jb ma byť o ponaučení a o zábave.A nie o nekonečnom hádaní.
Prosim vyjadrite sa k tomu a vyriešte to rozumne.Nehravam koli tomu kam ten JB speje.O prava mi vobec nejde .Ide mi o prečitanie tohto textu.

Bezdak
07-04-12, 01:45
S těma pravidlama že jsou moc přísné. Pokud se nepletu dřív to tak nebylo, ale hráči začali hledat každičkou malou skulinku v pravidlech. Někdo to tu někde psal, použiju stejnej příklad. Simon řekne, že mají jít do boxu v areálu cel, ale neřekl, že nesmí vyjít. Vězni tam jdou, ale dou zase hned pryč a když je simon zabije, tak se vymlouvají na to, že nezakázal odcházet z boxu. Takže to, že jsou tady takové přísné pravidla, za to si můžou hráči sami.

Kuzli
07-04-12, 01:56
Já až budu Simon tak na tohle už hrát nebudu. Žádný zákaz vycházení z boxu. Budu to hrát tak jak se to hrávalo když sem začínal. Tohle už je fakt moc. Až je mi líto toho JB.

BUBEN
07-04-12, 09:26
Já tam hrát nikdy nebudu. Nehraji tam už několik měsíců, tak je zbytečné mě tam uvádět. Důvody jsem psal v jiném threadu.

Amazing-Zajic
07-04-12, 10:26
Je nově admin Jerry, ale i o 1 více bude málo...

mrkvicka
07-04-12, 10:52
Je nově admin Jerry, ale i o 1 více bude málo...

nestacia 5 .. ale 10

*NPSM*P!!!!n3r
07-04-12, 10:56
nedostatek adminů ? .... xD tak to sem jakoby nepřečetl..

znedlob
07-04-12, 11:03
nestacia 5 .. ale 10

Sezen admina co bude odpovidat:

- Nebude kid
- Bude mit vic jak 15
- Bude se chtit starat o ty maly parchanty
- Ma chladnou hlavu
- Nepobanuje pulku serveru
- Ma na to cas

Kdyz jich najdes aspon 5, tak ti gratuluji.

Larodar56
07-04-12, 11:13
Za zmačknutí tlačítek se dává kill, nevím kde na to kdo přišel že se to má banovat...

K těm adminům: Lucca je tady dýl než vůbec jailbreak vznikl.

Charon35
07-04-12, 11:15
Zajtra bude porada. Tam sa uvidí.

mrkvicka
07-04-12, 11:27
Sezen admina co bude odpovidat:

- Nebude kid
- Bude mit vic jak 15
- Bude se chtit starat o ty maly parchanty
- Ma chladnou hlavu
- Nepobanuje pulku serveru
- Ma na to cas

Kdyz jich najdes aspon 5, tak ti gratuluji.

Dej pric spesl.. udelej s toho normalny jb.. a budem ti gratulovat kazdych 5s

The Frisco
07-04-12, 12:15
Spešl bych nechal. Ale chtělo by to zpřísnit podmínky pro přijetí spešl,protože je to všechno tak,jak to bylo před ním.

grEy
07-04-12, 13:21
Zatial nevidim ziadny rozumny navrh, ako by sa to mohlo zlepsit. "Suhrn jail zla" pozna kazdy z adminov naspamet, ale realne riesenie, ktore by skutocne pomohlo este nikto nenavrhol. Odkedy je spesl, tak sa situacia zlepsila. Vy tu pisete, ze vam vadi, ze su cely den u dozorcov ti isti. Pred zavedenim systemu spesl dozorcov to bolo take iste, akurat ze k tym schopnym, ktori maju teraz spesl a su tam cely den, sa obcas pridal nejaky neschopa, ktory daval FK a neovladal pravidla.

Charon35
07-04-12, 19:50
Napr. Lucca nie je JB admin. Neviem čo to sem trepeš.

Ono najväčší probém je v tom, že decká sa začali chytať každého slovíčka. Logické veci sú mimo ("choď na lavičku" ....ide, ide....kill..."zaco?" ..nepovedal aby si isel po zemi HAHAHA - stupidita), tým pádom robia len starosti na viac. Nie aby sa ľudia zabavili, ale musia riešiť slovenský/český jazyk v praxi, aby sa nenechali nachytať na každej kravine. Zbytočne sa všetko komplikuje, hľadajú sa diery v pravidlách a pod.

Čiže ja som skôr za zautomatizovanie pravidiel:
t.z.n. choď do boxu - priamo, bez zdržovania
boxni do dvoch ktorých zabijem - musí odísť zo steny (nie zabiť ho a odpoved preco ho zabil je: nepovedal som aby si odisiel od steny - debilita totálna)
utečie T - Simon povie: "zabite ho" - logicky to hovorí CTčkam, nie že sa rozbehne 10 T, lebo "nepovedal kto ho má zabiť" - asi mamut ho má zabiť vole
chodte na lavicku (je tam zelena a modrá). nejaky chytrák zacne spamovat "nepovedal si ktoru ktoru" - logicky to je jedno, tak naco zdrzuje
atď. atď.

Dostať trochu logiky do toho serveru aby bolo viac času na módy, menej "stresu" či som správne pochopil atď. atď. a nie debilné dohadovanie sa 10 minút nad každou somarinou.

AnnoyingGreg
07-04-12, 20:11
Hulákala tam celý léto a najednou neni JB admin.

*NPSM*P!!!!n3r
07-04-12, 20:15
tak ale o tom to podle mě je... prostě se těch T zbavit... tím že tam není ta "logika" tak je to rychlejší, zábavnější(tím mám na mysli, že se mu zasmějem..).... A co máme jako simoni celý kolo dělat ? ... Už i ty atrakce jsou ohrané.. Jediné co teď každého baví je tak maximálně trampolína, otázky a občas KZ... jinak fotbal, box, "paneláky", skůtry.... tohle už nikdo nechce hrát, už je to prostě ohrané, proto tam není ta "logika"...
EDIT: aspoň můj názor teda...

Kuzli
07-04-12, 21:09
Charone souhlasim stim jak si to napsal. Dneska Simon řek že maj jít do boxu. Šli a začli z něj utíkat. Nesral sem se stim a zabíjel sem ty co vyšli. Ti hned začli spamovat FK FK FK FK.. Tak tam někdy zajdi a zkus jim to vysvětlit. Když jim to neřekne někdo s vyšším levlem, tak to budou ignorovat a dělat to dál.

EDIT: Takže prostě když simon řekne "Bežte do boxu před celama", tak v něm prostě budou, kdo vyjde kill. Když simon řekne "Děte k zadní stěně", tak tam prostě budou, kdo odejde kill. Takle bych to viděl. Žádný co tam přinesli děcka z jiných serverů, že jim simon musí zakázat odcházet.

mrkvicka
07-04-12, 21:32
Napr. Lucca nie je JB admin. Neviem čo to sem trepeš.

Ono najväčší probém je v tom, že decká sa začali chytať každého slovíčka. Logické veci sú mimo ("choď na lavičku" ....ide, ide....kill..."zaco?" ..nepovedal aby si isel po zemi HAHAHA - stupidita), tým pádom robia len starosti na viac. Nie aby sa ľudia zabavili, ale musia riešiť slovenský/český jazyk v praxi, aby sa nenechali nachytať na každej kravine. Zbytočne sa všetko komplikuje, hľadajú sa diery v pravidlách a pod.

Čiže ja som skôr za zautomatizovanie pravidiel:
t.z.n. choď do boxu - priamo, bez zdržovania
boxni do dvoch ktorých zabijem - musí odísť zo steny (nie zabiť ho a odpoved preco ho zabil je: nepovedal som aby si odisiel od steny - debilita totálna)
utečie T - Simon povie: "zabite ho" - logicky to hovorí CTčkam, nie že sa rozbehne 10 T, lebo "nepovedal kto ho má zabiť" - asi mamut ho má zabiť vole
chodte na lavicku (je tam zelena a modrá). nejaky chytrák zacne spamovat "nepovedal si ktoru ktoru" - logicky to je jedno, tak naco zdrzuje
atď. atď.

Dostať trochu logiky do toho serveru aby bolo viac času na módy, menej "stresu" či som správne pochopil atď. atď. a nie debilné dohadovanie sa 10 minút nad každou somarinou.


bola.. takze neviem co tu trepes.. a ten ban mi dala na Jail servery pretoze som bol na ruskom ci na nemeckom servery

hfsaa
07-04-12, 21:41
Napr. Lucca nie je JB admin. Neviem čo to sem trepeš.

Ono najväčší probém je v tom, že decká sa začali chytať každého slovíčka. Logické veci sú mimo ("choď na lavičku" ....ide, ide....kill..."zaco?" ..nepovedal aby si isel po zemi HAHAHA - stupidita), tým pádom robia len starosti na viac. Nie aby sa ľudia zabavili, ale musia riešiť slovenský/český jazyk v praxi, aby sa nenechali nachytať na každej kravine. Zbytočne sa všetko komplikuje, hľadajú sa diery v pravidlách a pod.

Čiže ja som skôr za zautomatizovanie pravidiel:
t.z.n. choď do boxu - priamo, bez zdržovania
boxni do dvoch ktorých zabijem - musí odísť zo steny (nie zabiť ho a odpoved preco ho zabil je: nepovedal som aby si odisiel od steny - debilita totálna)
utečie T - Simon povie: "zabite ho" - logicky to hovorí CTčkam, nie že sa rozbehne 10 T, lebo "nepovedal kto ho má zabiť" - asi mamut ho má zabiť vole
chodte na lavicku (je tam zelena a modrá). nejaky chytrák zacne spamovat "nepovedal si ktoru ktoru" - logicky to je jedno, tak naco zdrzuje
atď. atď.

Dostať trochu logiky do toho serveru aby bolo viac času na módy, menej "stresu" či som správne pochopil atď. atď. a nie debilné dohadovanie sa 10 minút nad každou somarinou. alebo keď povedia že chodte z VDčkom a zrazu sa zozbehnú všetky Tčka

grEy
07-04-12, 21:50
bola.. takze neviem co tu trepes.. a ten ban mi dala na Jail servery pretoze som bol na ruskom ci na nemeckom servery
My sa tu bavime o cisto JB adminoch a Lucca bola admin skor, ako vznikol kotelnacky JB, takze vobec nevies...

mrkvicka
07-04-12, 21:59
My sa tu bavime o cisto JB adminoch a Lucca bola admin skor, ako vznikol kotelnacky JB, takze vobec nevies...

to som vedel uz pred rokom tak nechapem o co ti ide.. ja len hovorim ze aj lucca mala prava na JB.

grEy
07-04-12, 22:03
Skoda ti nieco pisat, najprv si to cele poriadne precitaj, porozmyslaj (ak to dokazes s tvojim kuracim mozgom) a potom nieco pis.

mrkvicka
07-04-12, 23:07
Skoda ti nieco pisat, najprv si to cele poriadne precitaj, porozmyslaj (ak to dokazes s tvojim kuracim mozgom) a potom nieco pis.

dobre pan genius..chod si citat knizky.. do kniznice..aby si bol mudrejsi

Drban
07-04-12, 23:20
nevím jaký na to máte názor vy ale já na to mám takýto : ráno od 5 do 7 tu hraju je to tu děs nikdy sem tam neviděl admina samí CT kteří nemaj mikrofon jen občas tam přijde genesis , dudlik , patrik jinak to je vše ( a somozdřejmě já ). já bych navrhoval aby tam byl nějaký admin který by tam byl pokud možno pravidelně ráno , udržoval by to tam ale pochybujem že se tam takto někdo najde na toto ráno. mně by to nevadilo ale pochybuji že by byl někdo pro .... pak už je to klídek stávaj i potom někdy norm. hráči a občas i admini...

Kuzli
07-04-12, 23:21
Mlčte oba dva.. Děte se hádat jinam..

Kuzli
07-04-12, 23:22
nevím jaký na to máte názor vy ale já na to mám takýto : ráno od 5 do 7 tu hraju je to tu děs nikdy sem tam neviděl admina samí CT kteří nemaj mikrofon jen občas tam přijde genesis , dudlik , patrik jinak to je vše ( a somozdřejmě já ). já bych navrhoval aby tam byl nějaký admin který by tam byl pokud možno pravidelně ráno , udržoval by to tam ale pochybujem že se tam takto někdo najde na toto ráno. mně by to nevadilo ale pochybuji že by byl někdo pro .... pak už je to klídek stávaj i potom někdy norm. hráči a občas i admini...


Překvapivé, že tam takle ráno nebude žádnej admin. Takle po ránu je tam celkem cca 6 hráčů. A proč by tam měli bejt ráno, když se tam nic neděje a hrajou tam prckové, který sou na tom závislí. Ráno je to zbytečné.

Charon35
07-04-12, 23:31
Grey vam to vysvetlil. Lucca nebola primárne zobratá na JB. Práva tam majú asi všetci, ale niekto to nepozná, tak tam nechodí. To tak môžeš vypísať skoro všetkých adminov, že tam nechodia. Tak isto môžeš vypísať adminov, ktorí nechodia na HNS atď. (logické, keďže to tam nepoznajú a nevedia čo by banovali)


alebo keď povedia že chodte z VDčkom a zrazu sa zozbehnú všetky Tčka
Presne. Ďalšia vymyslená volovina. Logické, že majú ísť CTčka.

Čiže Piiiner, zase sme pri tej logike.


tak ale o tom to podle mě je... prostě se těch T zbavit... tím že tam není ta "logika" tak je to rychlejší, zábavnější(tím mám na mysli, že se mu zasmějem..).... A co máme jako simoni celý kolo dělat ? ... Už i ty atrakce jsou ohrané.. Jediné co teď každého baví je tak maximálně trampolína, otázky a občas KZ... jinak fotbal, box, "paneláky", skůtry.... tohle už nikdo nechce hrát, už je to prostě ohrané, proto tam není ta "logika"...
EDIT: aspoň můj názor teda...
Tým, že každý zdržuje, lebo sa stále pýta na akú lavičku treba ísť? Alebo že sa rozbehne úplne do prdele? Alebo že spamuje FK keď ho zabijú, keďže nemal ísť s VDčkom? Atď...
Neviem teda či je to fakt rýchlejšie. To zrušme všetky pravidlá a bude platiť len to, čo DOSLOVNE prikáže niekomu Simon. (len už vidím aký sloh by na začiatku kola musel prečítať a potom po každom príkaze/zákaze)
Tčiek sa dá zbaviť aj inak. Ale napr. včera som bol svedkom toho, že sa jednoducho báli zobrať ich z boxu von, lebo boli posikaní, že bude vzbura. Tak trčali v boxe kým neboli posledný dvaja. To je podľa mňa nuda. Ale čím to bolo? Že sa báli niečo robiť. Tak keď si to nevedia ustrážiť, nech občas zájdu na strielací server, aby trafili aj niečo iné okrem steny a oblakov.

EDIT:
nechte to, tak jak už to je ... kuzli to co jsi sem napsal, je sice super nápad, ale ty jim to budeš vysvětlovat ? ty to napíšeš do pravidel tak, aby se to dalo pochopit ? nechte to už takhle jak to je, oni na to přijdou sami, že je to nesmysl...
Veď oni s tým prišli. Tak pochybujem, že na to sami prídu.

*NPSM*P!!!!n3r
07-04-12, 23:33
nechte to, tak jak už to je ... kuzli to co jsi sem napsal, je sice super nápad, ale ty jim to budeš vysvětlovat ? ty to napíšeš do pravidel tak, aby se to dalo pochopit ? nechte to už takhle jak to je, oni na to přijdou sami, že je to nesmysl...

mrkvicka
07-04-12, 23:35
GL all.. lucim sa

Drban
07-04-12, 23:42
všetky ??? některé jsou v poho ale u některých bych se zasek

Lynviy
07-04-12, 23:42
Překvapivé, že tam takle ráno nebude žádnej admin. Takle po ránu je tam celkem cca 6 hráčů. A proč by tam měli bejt ráno, když se tam nic neděje a hrajou tam prckové, který sou na tom závislí. Ráno je to zbytečné.

To by ses divil, někdy se tam ten admin hodí.

Drban
07-04-12, 23:46
právě proto jsem se navrhoval ale nikdo by stejně nebyl asi pro... po té 6 hodině ráno tam je docela už dost lidí nejvíc sem jich tam viděl asi cca 21. a to už je docela dost ...

Charon35
07-04-12, 23:48
právě proto jsem se navrhoval ale nikdo by stejně nebyl asi pro... po té 6 hodině ráno tam je docela už dost lidí nejvíc sem jich tam viděl asi cca 21. a to už je docela dost ...

Dočasne. Keď sú prázdniny. Už vidíš ako tam bude 20 ľudí cez školu.

Lynviy
07-04-12, 23:51
Dočasne. Keď sú prázdniny. Už vidíš ako tam bude 20 ľudí cez školu.

To by ses celkem divil, protože někdy se tam těch 20 lidí dostane ještě před 6. hodinou, ale většinou snad kolem sedmé hodiny.

Drban
07-04-12, 23:51
nemyslel jsem přes školu ale to ráno od 5 do 7 a to podle mně není škola ete ale o velkejch letnich prazdninach to bude DĚS .

Kuzli
08-04-12, 00:26
PIIIINER- Klidně to přepíšu, klidně jim to vysvětlim přes mic, přes skype jakkoliv, hlavně aby to už bylo v pohodě a ne takovej blbinec jako teď.
gEt sToP- Na 6 lidí? Zbytečné. Stěžujte si když je tam narváno a ne 6 prcků, který nemůžou spát.
Charon35 SVK- Přesně. Já tam taky teď přes prázdniny byl každej den od půl 6. Ale až začne škola tak tam nikdo nebude...

Lynviy
08-04-12, 00:37
PIIIINER- Klidně to přepíšu, klidně jim to vysvětlim přes mic, přes skype jakkoliv, hlavně aby to už bylo v pohodě a ne takovej blbinec jako teď.
gEt sToP- Na 6 lidí? Zbytečné. Stěžujte si když je tam narváno a ne 6 prcků, který nemůžou spát.
Charon35 SVK- Přesně. Já tam taky teď přes prázdniny byl každej den od půl 6. Ale až začne škola tak tam nikdo nebude...

Lidí už je tam celkem dost, věř mi ;).

Drban
08-04-12, 10:14
nejen až začne škola ale už kolem té 6 se tam vyskytuje někdy10 , někdy 15 , někdy 20 hráčů ale těch 10 by si molho taky zasloužit hru bez problémů...

Charon35
08-04-12, 10:20
nejen až začne škola ale už kolem té 6 se tam vyskytuje někdy10 , někdy 15 , někdy 20 hráčů ale těch 10 by si molho taky zasloužit hru bez problémů...

Na žiadnom portráli nemajú NONSTOP ADMINOV!!!!!!!!!!! Keby tam boli, tak vám zase vadí, že zaberajú sloty. Navyše, že sú stále u CT, ako ste sa už na to sťažovali. Bude to tak, ako sa dohodneme.

cYtronka
08-04-12, 10:39
Určite keby na Jail nechodili tie spamujúce deti a trupky čo hladaju chybu v každom prikaze tak by to bolo lepšie, ale na druhú stranu potom by tam veľmi veľa ludí nechodilo, lebo vačšina sú takýto. Aspoň čo som videla :D

Drban
08-04-12, 10:48
charone teďka jsem dlho neviděl aby byl JB2 nebo JB1 úplně plnej ve stejnou dobu...

Kuzli
08-04-12, 12:38
charone teďka jsem dlho neviděl aby byl JB2 nebo JB1 úplně plnej ve stejnou dobu...

Tolik lidí na JB zase nechodí. Ale musim říct, že o těhle prázdninách sem viděl na obou serverech narváno. Sice jeden server byl plnej dětí od klanu CSKill ale co se dá dělat.

Drban
08-04-12, 13:34
no jo tak ty děti zachvíli zaplniní celou kotelnu nejradši bych zavedl aby každému komu je méně jak 12 tak ať nehraje JB a ostatni servery protože pak to tam je samej spam FK , MFK , VD , HVD a je to děs nejde se tam potom dorozumět s jinými hráči... potom už jedině přes stemko

Kuzli
08-04-12, 15:46
no jo tak ty děti zachvíli zaplniní celou kotelnu nejradši bych zavedl aby každému komu je méně jak 12 tak ať nehraje JB a ostatni servery protože pak to tam je samej spam FK , MFK , VD , HVD a je to děs nejde se tam potom dorozumět s jinými hráči... potom už jedině přes stemko

A jak poznáš že jim 12- neni????? Nepoznáš...

Prasacko
08-04-12, 17:53
Problem su tie hlupe retardovane deti čo pridu zo školy o 13:30 a sadnu za PC.... idu k CT a nevedia pravidla niektory su no mic...... a vtedy tam ten nejaky admin chýba. smeju sa tam, vrieskaju, hadaju sa.....samozrejme že admini nemozu byt na jailbreaku nostop ale niečo s tým treba robiť..... a niektorý admini by to mohli hodnotit aj prisnejsie.... napriklad za neznalost pravidiel zato by mohli davat bany castejsie... ked pridu na server a vidia ze tam je nejaky co si nebere simona a ked nanho pride rada tak da mod mali by to banovat. potom by sa malo množstvo "spešl CT" určite znížit nie každý kto si podá prihlášku dostane spešl.... mali by to dostávať tý skúsenejší a starší hráči..... nedávno som bol na servery pred pár dňami a boli u CT samé deti... nevedeli pravidlá dali veľa MFK admin žiadny nikde.... a potom zo srandy dávali HVD 5x po sebe.... mohly by sa prijať nejaký nový admini na jailbreak určite by to pomohlo... sory za pravopis....

Kuzli
08-04-12, 18:45
Je pravda s těma spešl, že to má skoro každej a divim se, že to maj i děti, které maj na nic mikrofon a neumí pravidla. Např GEJZIK a pod...

Morgann
08-04-12, 20:05
No já jsi myslím že ten spešl ma skoro každý..

Drban
08-04-12, 20:25
Kuzli podle toho jakej maj hlááásek a podle jejich myšlení a psaní do chatu ...