PDA

Zobrazit normální verzi : Songy



Nuuu,da!!
13-10-18, 07:15
Zdravím, můj návrh je takový, že by se mohlo přidat něco jako "rádio" na jb, jde mi konkrétně o módy, nebo dlouhá kola. S tím že by to fungovalo pouze mrtvým hráčům, aby nemuseli odcházet ze serveru protože např. při gangsteru se dva poslední nechtějí zabít. Mohlo by se to např. udělat tak, že se vyberou nějaké songy (nejlépe z různých kategorií, aby si téměř každý mohl vybrat), které by si dotyčný hráč po napsání daného příkazu mohl spustit.

Nevím zda by toto dokázal i Burak nebo ne, ale za zkoušku nic nedám..

Grakon2702
13-10-18, 07:44
Zdravím. Myslím si, že v dnešní době Youtubu či Spotify, kde si může kdokoliv kdykoliv pustit cokoliv, je nějaké rádio s omezeným výběrem zbytečné.

bohémsky život
13-10-18, 11:24
Buď si pusť youtube v prohlížeči a nebo pokud máš koupené cs tak skrz hru si youtube zapni.

Niko97971
13-10-18, 12:54
Keď sa dvaja poslední nechcu pri gangsteri zabiť tak máš konať a zabiť ich ty, nie tu vymýšľať niečo s rádiom, failfish

Nuuu,da!!
13-10-18, 13:26
Uvedl jsem to pouze jako příklad když aktuálně není nikdo online z lidí co s tim mohou něco udělat. Přijde mi to spíš jako provokace než smysluplná odpověď. Byl to první příklad co mě napadl a pokud máš tendenci někoho poučovat tak to zkus někde jinde..

Niko97971
13-10-18, 15:02
A čo ti to vyrieši pri tom tvojom "príklade"? Že si zapneš rádio, naladíš stanicu a budeš počúvať a pozerať sa jak hrajú? Na to máš spotify, yt, hocičo v tejto dobe, a aj tak by to radio nič nevyriešilo. Jb je v poriadku, okrem komunity, bohužiaľ:)

darkkk
13-10-18, 17:38
https://www.youtube.com/watch?v=35EiAzwu6E0

Jednoduché riešenie a nemusí sa nič pridávat