PDA

Zobrazit normální verzi : luNNer --> rEJKAc



luNNer
15-10-18, 08:59
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
'DarkAngel ~ ART' byl PERMANENTNE zabanovan.
Duvod: 'Wallhack'
By admin rEJKAc
[PBK] ISS CHEB byl vyhozen, protoze nehral 1 minutu.
'DarkAngel ~ ART' byl PERMANENTNE zabanovan.
Duvod: 'Wallhack'
By admin rEJKAc
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Poprosim dokazy co doda urcity admin co mi dal ban nech sa este 1x preveria.. popripade admin by mal vyhladat odbornu pomoc (ocne, usne) ;) za porozumenie vopred dakujem s pozdravom DakrAngel ~ ART.

PS: podobne externe programy nepotrebujem ako napr. (WH,AB,KB,speedHack..atp.) :) cize prosim aby sa nato pozrel skusenejsi admin a pustil si aj zvuk.. a nezmuril oci :)
btw: jas vo windows na 89% diky :).

rEJKAc
15-10-18, 09:07
Ahoj tady to máš DEMO https://www.sendspace.com/file/uvr2ia
A tady máš další DEMO : https://www.sendspace.com/file/peeuh2

Toy
15-10-18, 10:36
Nevím, jestli je chyba jen u mě, ale dema od Rejkáče se mi v půlce downloadu seknou a nedostahujou se)

Tak jsem si stáhl HLTV, které je zde - > http://hltv.csko.cz/27049/27049-1810150858-de_dust2.zip

Za mě jseš taky zaplej jak TV, myslím, že tu ani není třeba nic časovat, ty jeho průchody vratama od CT na mid, neustálé čumění do zdí, celkově jeho pohyby po mapě atd. :sad:

Na HLTV je jasnej cheating, tady fakt není o čem. Dobrá práce Rejkáči)

E: nehodlám na tebe dál reagovat , počkej si na vyjádření ostatních adminů.

PS: Tvoj admin s jednou hodinou na csku.

luNNer
15-10-18, 12:40
Prosím ? :). Si myslíš, že cs 1.6 hrám 1x ?.. pozrel si si vôbec koľko mám nahrané ? 2500hodín a + druhý acc kde je 925hodín.. ktomu mi budeš písať, že som zapnutý ? a že sa dívam do stien ? ešte mi povec, že som sa do stien díval a bude tento topic dobrý na LOCK :) admin, ktorý má 1hodinu na csku.. ešte dodám aj turnaje.. serveri prislušnému admínovi, kde som v topkách a bez toho aby mi uplakanci dali ban.. zrovna by som teraz prišiel a dostal ban nie ?..+ dodám wargod (aktuálny) potom sa už nemáme o čom baviť

Seeya
15-10-18, 13:20
Zdravím,

něco odehráno máš, u nás sis však dopomáhal WH (případně ESP, vyjde už skoro na stejno). Ban máš oprávněný. WarGod, plný malware si můžeš strčiti za klobouk. A aktuální myslíš jeho verzi nebo to, že si znovu teď zapneš CS a uděláš čistý scan ?

Btw. chybí ti trochu infa z konzole. Doplníme to IDčko, má pěknou historii. Přijat do GS "akademie" pro furien a trvalý zákaz na GS lize za cheating. Ou. :-)
SteamID: STEAM_0:0:177803447

valentino
15-10-18, 13:59
wh

Pelargos
15-10-18, 16:00
WH + rEJKAc spravil nový svetový rekord v počte stlačení tabulátora na jedno demo :)

Britny
15-10-18, 18:15
To hltv, nějak sem ho tam nenašla - asi sem slepá :D ale každopádně dema od rejkače stačila. Za mě WH.Máš úplně jednoznačný přehled o enemy a to jak si se tam dohadoval s tím hráčem, co si ho zabil přes zeď, že mu byla vidět mp4 je kec. Asi 3x sem to pustila a nic mu vidět nebylo ty láska :))

Jen asi takové OT pro admina, trochu si uprav to esp - vážně moc nepřehledné. Stačí ti vidět pouze enemy, bez žádný popisků zbraní apod.

Samco
15-10-18, 20:04
Zdravím, WH.

hanba mi
15-10-18, 20:54
za mna clr jak zlty sneCH...

rEJKAc
15-10-18, 23:27
Ahoj máš cca 3000 hodin WoW a stejně si tak slabí že musíš zapnout WH moc dobře si tě Pamatují měl jsi i cheatmovie na youtube které jsem ti dělal já a moc dobře to víš jenže movie je smazané to taky víš ale pohoda jsi prostě dobrý jinak já mám nahrané od roku 2003 asi 15 000 hezký den .

Koprakek
18-10-18, 19:13
sssssssss