PDA

Zobrazit normální verzi : Lets talk bout it...



mobidick
18-10-18, 17:23
Mám tu pár nápadu , jsem si na 99.99% jistej že to nebude přidané ale proč to nezkusit , že ? ;)

Rank
------

Rank byl resetovaný , když jsem to hrál.. nevím na co ho necháváte furt same , pořádně nikdo z oldschool hráčů to nehraje , proč nedáte šanci ostatním ? Vidím tam plno hráčů co to tryhardí a furt mají furien rádi, proč ne?
Jo ted si asi říkáte ale old school hráči tam mají právo zůstat hm , tak navrhuju udělat topku zvlášt pro ně , něco jako /thebest , nebo něco takového , pojdte dát šanci i ostatním...
a restartujte normální top 11....

Pak si určitě někdo říká , ale vole .. já to hraju dlouho a mám tam třeba 70k ... no to je pěkný , tak to už máš nějakej ten skill na to všem ukázat že se tam udržíš od 0ly jako ostatní ne ? ;)


Furien "spešl"
------------------

Co tím myslím ? Bojíte se dát admina lidem jako je fake , kteří dělali svoji práci dobře...
protože dostali VAC nebo někdy na kotelně zaply , hm... Tak jim dejte jen spešla a zkušte je jako to je na jailbreaku ne? Nevidím problém... Na F není nikdo aktivní max troppe tam občas zajde něco jako spešl by si tam hodilo , vidím tam spoustu zapnutejch lidí co si tam hrajou s abhopem abčkem a tak ale admin v nedohledu a já jsem lazy to jsem postovat a ostatní určitě taky.. ;)



just think bout it :happy:



/T

mobidick
18-10-18, 18:06
edit : UpozornĚní pro sledující tohodle topicu semka se mŮŽou vyjádŘít i basic hráČí ne jenom admini.

So,

do it

Del!k98
18-10-18, 18:19
Kľudne sa môže rank resetovať , prečo nie.

Revan
18-10-18, 18:46
Reset ranku by určite mohol byť a čo sa týka toho spešla je to otázne, či tam je treba taký nával správcov (Samčo večer, Troppe väčšinou, delik cez víkend, keď tam som ja tak buď tam hrá somnou admin alebo píšem do minúty hlásenie na steam) ale to, že napr. Fake čo zapol sa rieši už neskutočne dlho tak tam by som bol aj za spešla = menej právomocí ale na overenie je to ok

Samco
18-10-18, 19:11
Kedysi padol návrh o "reštarte" ranku v podobe strhnutia 20% nahratých bodov u každého hráča.

O zavedení funkcie "Furien spešl" sa neuvažuje.

mobidick
18-10-18, 19:25
Kedysi...

Kedysi před 4 lety? :D :D
hele věř že old schoolu to hraje 90% než předtím "kedysi"

tomu modu by to mohlo prospět... ;) normálka 100% reset..

Troppe
18-10-18, 19:56
S adminama to tam je horší no. Chodím tam já, Samčo, Delík a nově i Pelargos, ale nejsme tam nějak moc často. V průběhu jsou teď 2 dobré žádosti, oba hráči jsou aktivní, tak to třeba brzo dostanou a hned to bude lepší.
Rank je mi celkem jedno, klidně ho resetujte, ale když tu zůstane tak jak to je, nebude mi to vadit.

Revan
18-10-18, 20:17
S adminama to tam je horší no. Chodím tam já, Samčo, Delík a nově i Pelargos, ale nejsme tam nějak moc často. V průběhu jsou teď 2 dobré žádosti, oba hráči jsou aktivní, tak to třeba brzo dostanou a hned to bude lepší.
Rank je mi celkem jedno, klidně ho resetujte, ale když tu zůstane tak jak to je, nebude mi to vadit.

tak preto tam ten Pelargos chodí :D Sherlock ja... a aktívny som ak to nieje ako dnes, že ma škola zožerie aj s tým čo nemám :D ten rank no aby boli spokojný všetci tak by som ho resetol

CMBR
18-10-18, 21:09
V průběhu jsou teď 2 dobré žádosti, oba hráči jsou aktivní, tak to třeba brzo dostanou a hned to bude lepší.

Fake by to už měl kdyby o tom nerozhodovali rádoby důležitý kreténi co všechno zbytečně protahujou, no offense :>

Jinak idc stejně mě už nikdo nepřekoná (:

mobidick
18-10-18, 21:17
Fake by to už měl kdyby o tom nerozhodovali rádoby důležitý kreténi co všechno zbytečně protahujou, no offense :>

Jinak idc stejně mě už nikdo nepřekoná (:

:dddddddddddddd "no offense" :d

Grakon2702
18-10-18, 21:23
Fake by to už měl kdyby o tom nerozhodovali rádoby důležitý kreténi co všechno zbytečně protahujou, no offense :>

Jinak idc stejně mě už nikdo nepřekoná (:

Podle pravidel nemůže mít fake práva kvůli VAC banu.

Revan
18-10-18, 21:31
vždy keď má niekto VAC tak to trvá dlho než sa žiadosť vybaví a nakoniec sa ajtak uzavre pretože VAC ban je proti pravidlám na prijatie Fakeovi to síce prajem ale za chybu sa platí aj on si je toho vedomí

Jeremy
18-10-18, 21:59
dopiče choď si banovať sračky na 3 mesiace na jb a už sa neser do furienu, dík.

joo a ten rank môže byť

:DDDDDDD čo si nervózny imrich

inak rank môže byť

Darongodx
18-10-18, 22:10
:DDDDDDD čo si nervózny imrich

inak rank môže byť

Tak, keď vidím, že to tak hrotí. A nervózny len začínam byť Kučera, kedže sa tu mažú posty.

Pokus č2, rank môže byť.

Dimitri19
19-10-18, 00:26
Chalani ... kašlite na to ... strata času.

Kotel
19-10-18, 22:05
Tak on může třeba zítra úplnou náhodou odejít disk, takže se to jakoby resetne.

Revan
20-10-18, 08:02
na ten spešl musím byť proti a to už len kvôli tomu, že Furien nieje vždy tak full server a hrálo by tam viac adminov/spešlov než hráčov prakticky... ale ten rank som PRO ono ten disk "náhodou" crashnúť môže

LANGER
20-10-18, 08:33
Asi ten spešl zrejme nie..

F4Ke :-**
20-10-18, 09:58
Som za ten rank.

Tečka
20-10-18, 13:10
Jsem za udeleni prav oboum zadatelum na furien neb to tam chce procistit komunitu dementů, a sklidnit momentální šašky hrající za účelem vyvolávání hádek a znepříjemňování hraní ostatním, nebo pro konečné spravení příkazu mute který pořádně nefunguje již nějaký ten rok (cca3 roky) a se změnama taky souhlasim.

mobidick
20-10-18, 15:29
tak on může třeba zítra úplnou náhodou odejít disk, takže se to jakoby resetne.


do it! :d :d

Filet
20-10-18, 18:50
Pri spešlovi sa skoro nikto nehlási a tak asi nie. A ten kameňolom (rank) vyzerá zaujímavo ;).

Revan
21-10-18, 14:16
podotýkam, že sa môže pridať new príkaz na bývalú topku niečo ako Ltop11 (L-Last) a top11 by bol na novú

CMBR
21-10-18, 15:59
Podle pravidel nemůže mít fake práva kvůli VAC banu.

Ty už běž do prdele i se svym úchylstvím na pravidla. Tobě by se snad zhroutil svět kdyby někdo jel autem 51km/h na úseku, kde se má jet 50km/h

Grakon2702
21-10-18, 23:41
Nechápu vaše reakce. Pravidla jsou přece od toho, aby se dodržovala.

Revan
21-10-18, 23:59
Nechápu vaše reakce. Pravidla jsou přece od toho, aby se dodržovala.

to je síce pravda ale v niektorých situáciach je zasa lepšie keď rozhoduje vlastné uváženie... obzvlášť keď ide o človeka, ktorý dostal síce VAC ale mal čas si uvedomiť čo posral a bol dobrý admin bez akéhokoľvek problému + trest si vytrpel bez akejkoľvek námietky... ak by sa takto riadili všetci pravidlami čisto tak niektoré žiadosti by vyhoreli veľmi skoro a to sa z nich vykľuli nakoniec super admini...

Tomi77
22-10-18, 06:30
na spešla musím byť proti,ten rank môže byť!

Niko97971
22-10-18, 17:21
na spešla musím byť proti,ten rank môže byť!

To nás veľmi mrzí, že musíš byť proti:sad: FailFish

Tomi77
22-10-18, 19:46
To nás veľmi mrzí, že musíš byť proti:sad: FailFish

Možno zmením návrh,nikto nevie.

CMBR
23-10-18, 15:26
Nechápu vaše reakce. Pravidla jsou přece od toho, aby se dodržovala.

RULESTARD ALERT RULESTARD ALERT
Běž se léčit

Petr Staniševský
23-10-18, 16:33
To i ty by si měl jít se léčit a nezapomeň tam přibrat i ty d2Only adminy jako je Bolek, pelargos, rejkač a další.. I vám by to prospělo ta léčba.



RULESTARD ALERT RULESTARD ALERT
Běž se léčit

mobidick
23-10-18, 17:31
To i ty by si měl jít se léčit a nezapomeň tam přibrat i ty d2Only adminy jako je Bolek, pelargos, rejkač a další.. I vám by to prospělo ta léčba.

ale jo pěkne si vypsal adminy ktery pro tenhle portál dělají maximum , good job !;)

Petr Staniševský
23-10-18, 17:57
NEvšiml jsem si kdykoliv něco po nich potřebuji tak dělají kulové a to že banují cheatery tak to je jasná věc to sere i je v tomhle ohledu si umějí odvést práci cokoliv jiného stojí za píču.

Jeremy
23-10-18, 22:49
Kokotiny si bežte riešit inde, načo tu niečo píšete keď to nemá nič spoločné s témou ?

Eust.
24-10-18, 00:20
Kokotiny si bežte riešit inde, načo tu niečo píšete keď to nemá nič spoločné s témou ?

Ty neumíš ani bugnout spect, tak tu nevypisuj. :taunt:

Každopádně, rank je mi ukradenej, ten mě nikdy nezajímal, takže pro mě za mě si ho resetněte. Spešl by dle mého názoru neměl existovat nikde, je to prostě funkce k hovnu a nemá žádný praktický význam své existence. A Fejk by měl mít práva, když už o tom tak mluvíme.

Je škoda, že se ignoruje názor lidí, co ten starej a zabugovanej server s lampičkama na HP změnili na hratelnej formát, co už funguje několik let, starali se o to hromadu let a věnovali tomu dny a noci zlepšování svejma nápadama. Já mám práva přes 5 let a i když už prostě nejsem aktivní člověk, obětoval jsem tomu furienu hromadu času, byl jsem do toho zapálenej od rána do noci jako puberťák a popravdě, nelituju toho. Protože ta hrstka poctivejch adminů, co jsme tam tehdy byli, jsme dokázali udržet 4 plný servery v plynulém chodu a neustále ho posouvat kvalitativně vpřed, měli jsme všichni vzájemný respekt a naše názory tu byly přední co se furienu týkalo, protože my jsme vždycky měli pravdu a věděli jsme, co je pro ten server nejlepší, co je pro to naše furien dětátko nejlepší. Já byl jeden z těch, co ten server piplal do detailu a je mi prostě líto, jak to dnes vypadá. Rozhodně to nedávám za vinu furien adminům, ti jsou podle mého názoru dost kvalitní, ale je jich zatraceně málo a to není plnej ani jeden server. Prostě mě už sere, jak je všem lhostejný nábor a snaží se to dělat podle zabedněneckých pravidel, které se v tomto případě naprosto vylučují se selským rozumem. Tečka, člověk, kterej na tom serveru taky strávil kopu času, vyzná se v jump cheatech jako nikdo jinej na furienu (a těch cheaterů je tam taky dost), věrohodnej a naprosto potřebnej člověk, co by tam na to měl dohlížet. A verdikt? Kdysi udělal chybu, která už NIKDY nemůže být ani trochu přehlédnuta, tak ho pošleme do prdele, protože proč mít dobrého a užitečného člověka na server, když tam nemusí bejt nikdo, že. :) Fejk, bývalej ADMIN, se kterým nikdy nebyl problém, dělal si svou práci na výbornou, čistil a udržoval server. Zapl na rezerv. serveru, kde nikdo jiný krom něho nebyl, dostal váčko, fajn, je to blb, že to udělal ale budiž. Proč tomu hráči, který se jako ADMIN osvědčil vrátit aspoň debilního triala, když ho přece můžeme poslat do prdele a server opět obrat o kvalitního člověka, kterej se o to mohl starat?

Já nevím, přijde mi, že nábor cítí jasnou averzi vůči Furienu, nechcete ten server rovnou zrušit, když na něho nechcete brát lidi, co by se o to dokázali kvalitně postarat? Opravdu mám pocit, že se na to prostě sere a jen se doufá, že se náhodou vyloupne časem nějakej nýmand s čistým rejstříkem, kterej tomu rozumí jako Babiš politice.

Díky, že tím ničíte naši práci, co jsem tu já a další hrstka adminů budovali roky, strašně krásně se mi kouká na to, jak ten server necháváte rozkládat. Tak hlavně, že je to podle pravidel, vy hrdinové a spáso portálu. :)

Petr Staniševský
24-10-18, 20:53
Asi tolik co ty experte a zavři pysk jeremy nebo přes něj dostaneš..



Kokotiny si bežte riešit inde, načo tu niečo píšete keď to nemá nič spoločné s témou ?

Niko97971
25-10-18, 20:23
Asi tolik co ty experte a zavři pysk jeremy nebo přes něj dostaneš..

Si pojedol divú kašu či čo? Vyjadruješ sa tu jak primitív, trošku sa zamysli

Tečka
25-10-18, 21:46
Si pojedol divú kašu či čo? Vyjadruješ sa tu jak primitív, trošku sa zamysli


Snědl internetové hrdinství.

Petr Staniševský
25-10-18, 22:07
Si pojedol divú kašu či čo? Vyjadruješ sa tu jak primitív, trošku sa zamysli

Jak já se vyjadřují to je moje věc snad ne? Tobě do toho může být úplně velké hovno. Pokud vím tak si mladší pleb tak se raději starej o svoje věci a mě nech si dělat co chci.


Snědl internetové hrdinství.

Ano, dávám si denně tři dávky abych to vydržel s lidmi jako si ty a většina této komunity expertu.

Dimitri19
25-10-18, 22:46
Týmto sa nič nevyrieši , radšej sa pobite.

Eust.
25-10-18, 22:56
Gaytře, pojď se radši přemístit do chatboxu, tady ztrácíš čas. :gg:

Petr Staniševský
25-10-18, 22:58
Týmto sa nič nevyrieši , radšej sa pobite.

To vůbec není špatný nápad hele..


Gaytře, pojď se radši přemístit do chatboxu, tady ztrácíš čas. :gg:

Chatbox je out chodíme si pokecat s lidmi raději na dc chatovat tam to není nazi tolik x))

Eust.
25-10-18, 23:02
To vůbec není špatný nápad hele..



Chatbox je out chodíme si pokecat s lidmi raději na dc chatovat tam to není nazi tolik x))

Zradil jsi moje touhy. :( :gg:

Petr Staniševský
25-10-18, 23:04
To už tak bývá člověk se musel přesunout za lepším tady si jak pod mikroskopem tu nemůžeš nic skoro bez svolení vyšších a to je na tomhle sux to forko prostě není tak free jako bylo před lety i ve hře můžeš dělat větší rebelie jak tu..

mobidick
26-10-18, 00:13
vám to jebe do píče stfu radši už odjebte ten disk a neserte mě -.-



E: + dejte fakeovi práva a tečkovy lásku dík

CMBR
26-10-18, 02:25
Jak já se vyjadřují to je moje věc snad ne? Tobě do toho může být úplně velké hovno. Pokud vím tak si mladší pleb tak se raději starej o svoje věci a mě nech si dělat co chci.

Tobě zas může bejt jedno, co píšu já Pravidlokonovi2702 (:


vám to jebe do píče stfu radši už odjebte ten disk a neserte mě -.-



E: + dejte fakeovi práva a tečkovy lásku dík

bu bu bu

mobidick
26-10-18, 02:40
Tobě zas může bejt jedno, co píšu já Pravidlokonovi2702 (:



bu bu bu

tak hele nech mě bejt :(

bol raz jeden král
26-10-18, 06:48
Ano, dávám si denně tři dávky abych to vydržel s lidmi jako si ty a většina této komunity expertu.

Když tě vidím na tý fotce řekl bych že si těch dávek dáváš tak šest:)

Petr Staniševský
26-10-18, 12:11
Rovnou i deset chlapče furt lepší něco než nic.. x)) ale kvůli tebe si dám klidně i dvacet aby si neřekl :harhar:

Je pěkné že bereš fotku ze střední jako směrodatnou která je stará z roku 2010/11 :gg: GGWP :harhar:

Toto jenom potvrzuje že to tady taháte od desíti k pěti a později od pěti k nule >> Slušně řečeno do PÍP!!!

http://csko.cz/forum/showthread.php?65902-Jak-se-st%E1t-spe%9Alem&p=515546&viewfull=1#post515546

Samco
26-10-18, 22:41
Ak by prišlo k aspoň čiastočnému resetu ranku, na fóre bude info o tomto úkone. Ako už odznelo, Furien spešl sa zaviesť neplánuje.

Ďalšia diskusia je zbytočná a nepotrebná, keďže sú tu na pretrase len vzájomné konflikty a "útoky".

Lock