PDA

Zobrazit normální verzi : Zmena HNS



Dota
05-03-11, 17:38
Ted si kazdy stezuje na to, ze freez muze zmrazit Hidera i mne je to neprijemne, udelate s tim neco ?

hopik
05-03-11, 20:08
on je na hns ten novej patch, kde jsou ty dojebany freezy co někdy zmrazej, někdy ne? pokud jo, sem pro vrácení starejch freezů co zmrazujou jen CTčka.. zase tim kotelna vynikala tak neni důvod to dávat pryč ne?

morbe
05-03-11, 20:20
zadnej patch, "novej", nedoladenej hns plugin

Kotel
05-03-11, 20:22
Pracuju na tom. Puvodni plugin zral strasne cpu. Ale je to divne, protoze plugin, co meni granaty na mrazici, je uplne oddeleny od hns.

Kotel
05-03-11, 21:26
Ten novy hns necetl config pro granaty, ted uz budou fungovat jako driv. Udelal jsem prochazeni pres vsechny hrace, takze by se nemelo stat, ze nekdo nekoho blokne, ale zas to budou mit ct tezsi.

morbe
05-03-11, 21:31
Ten novy hns necetl config pro granaty, ted uz budou fungovat jako driv. Udelal jsem prochazeni pres vsechny hrace, takze by se nemelo stat, ze nekdo nekoho blokne, ale zas to budou mit ct tezsi.

To prochazeni bych bejt tebou dal jen pro teamy - CT pres CT, T pres T .. nikdo tam umyslne neblokuje. Driv, kdyz se tam nasla nejaka vyjimka, co na kotelna hns prisla poprvi a chtel hned blokovat, tak jsem ho jednodusse kicknul a bylo po problemu. Takhle proskakovat Tckama bude na nic..

Kotel
05-03-11, 23:36
Ok. Pak strasne vykonu bral plugin na zobrazovani stisknutych klaves, tak jsem ho prekopal a vypl zobrazeni hracu, co se na vas diva. Pokud to bude nejak bugovat, tak napiste. Pro vip jsem zrusil hp na zacatku navic a za zabiti. Misto toho jsem pridal 1 pad, co neubere hp, kdyz by vas zabil, takze to je jakoby zivot navic, kdyz se nezabijete pri spatnem skoku.

morbe
06-03-11, 03:56
Nepremyslis o resetu topek? (kdyz uz je tam novej plugin..) Naslo by se tam par nascriptovanych/zbuggovanych recs. a to uz ve vetsine nejde rozeznat zpetne.. nevim uz, kdy si naposled resetoval, takze spis jak navrh se jen ptam.

hopik
06-03-11, 12:52
jó, resetnout topky bys mohl :D

morbe
06-03-11, 13:37
jo tak ted se celej hns server ,,rozšoupal,, nevídaně :D
no time limit, zadny granaty, cely je to zasekany (pokud ja nemam fps dropy)..

// tak uz asi fixnuto

// Jinak chtelo by to aspon to ukazovaní nicku (pod crossem, v rohu, kdekoliv..)

Syrius.
06-03-11, 20:52
Ja som takisto za resetnutie topky. Už je tam dosť lamiek čo pokurvili topku. Prvý v topke long jump napriklad. Som sa na to teraz pýtal akurát tam bol ten hráč a ževraj hráči hovorili že mu dal niaky admin slap a že tolko dal. A druhá vec ešte. Síce je tam kz hacková ochrana ale kz hacky sú aj 8, 9 strafové a tie ten anticheat nezpozná. Jedna lamka "happy" či jak sa volal tam stým bol. Nikdy nedal ani 245 a odrazu tam dával samé godlike v lj a zrazu som kukol na jeho sync v jednotlivých strafoch a prvý bol vždy menší a všetky ostatné 100 percent. Bol to jasný kzh. Jeden kamarát my takisto hovoril že raz našiel taký kzh a napojil sa sním na kotelnu a kludne mohol hrať. Tak prosím o opravenie ak ide. Ďakujem :)

morbe
06-03-11, 20:57
Ja som takisto za resetnutie topky. Už je tam dosť lamiek čo pokurvili topku. Prvý v topke long jump napriklad. Som sa na to teraz pýtal akurát tam bol ten hráč a ževraj hráči hovorili že mu dal niaky admin slap a že tolko dal. A druhá vec ešte. Síce je tam kz hacková ochrana ale kz hacky sú aj 8, 9 strafové a tie ten anticheat nezpozná. Jedna lamka "happy" či jak sa volal tam stým bol. Nikdy nedal ani 245 a odrazu tam dával samé godlike v lj a zrazu som kukol na jeho sync v jednotlivých strafoch a prvý bol vždy menší a všetky ostatné 100 percent. Bol to jasný kzh. Jeden kamarát my takisto hovoril že raz našiel taký kzh a napojil sa sním na kotelnu a kludne mohol hrať. Tak prosím o opravenie ak ide. Ďakujem :)

kzh vybannuje hned po napojeni a zadnej slapnutej rec. tam uz davno nejni.. ale treba eternity co je tam s nerealnyma recs.. nedavno jsem ho myslim vybannoval pod jinym nickem, ale naslo by se toho vic a nez ho vybirat jednotlive, to smaznout a nechat nejakej cas zase..

Syrius.
06-03-11, 21:16
Tiež si myslím že slapnutý rec to neni. Ale máš pravdu toho eternity som chcel už dávnejšie vybanovať aj ja. Presne ten prípad čo happy. Tiež mal taký sync. Hrával aj pod nickom "ide tava po pusti a pexeso". Ale pri ňom som si nebol na 100 percent istý a chcem som ti pred tým ukázať demo ale je to už ok keď je teda vybanovaný. Táto lamka celú topku pokurvila jak cj tak aj v lj. A nájdu sa aj iné prípady. Viem že kzh vybanuje hneď pri napojení ale tento kzh asi ne.

morbe
06-03-11, 21:25
Tiež si myslím že slapnutý rec to neni. Ale máš pravdu toho eternity som chcel už dávnejšie vybanovať aj ja. Presne ten prípad čo happy. Tiež mal taký sync. Hrával aj pod nickom "ide tava po pusti a pexeso". Ale pri ňom som si nebol na 100 percent istý a chcem som ti pred tým ukázať demo ale je to už ok keď je teda vybanovaný. Táto lamka celú topku pokurvila jak cj tak aj v lj. A nájdu sa aj iné prípady. Viež že kzh vybanuje hneď pri napojení ale tento kzh asi ne.

nemuselo bejt kzh, je spouta scriptu co to nevybannuje.. bylo videt cukani ve strafech a pak nechtene drbnul mysi a na jeden straf a dal 255 cj( samozrejme s ohromnym prestrafe a sync ), tak jsem ho rovnou vybannoval.. ten ide tava..., ale asi nejni on, ja bannoval "duEE" (nebo jak to mel..)

// To je hnus, kdyz neco pisu narychlo.

hopik
06-03-11, 22:32
jinak jedna připomínka.. když smažete ukazatel spectatorů a +20 hp pro VIP, protože to žere cpu, tak proč tam je uplne zbytečnej ukazatel fall dmg? :D

Kotel
06-03-11, 23:02
Ukazatel spectatoru (kdyz uz to ukazuje klavesy) a +20hp nezere cpu, fall dmg se pocita vzdy, takze je uz jedno, jestli se zobrazi nebo ne a myslim, ze je to zajimavy. Ten ukazatel spectatoru jsem vypl kvuli tomu, ze kdyz ma nekdo haxy, tak je nepouziva, kdyz se na nej nekdo diva.

hopik
06-03-11, 23:13
aha.. ok :)