PDA

Zobrazit normální verzi : Jak se stát spešlem?



IKEA
25-10-18, 23:48
Ahoj,

předpokládám, že spousta z Vás již ví, o čem mluvím. Pro nezasvěcené http://csko.cz/forum/showthread.php?65499-spe%9Al-na-jail/page5

Rád bych tenhle thread věnoval problému, jež vznikl při mé žádosti o znovuobnovení spešla.

Spešloval jsem tu v době, kdy tu ještě Burák a další běhali jako obyčejnej plebs. Na jailu jsem se objevoval střídavě mezi lety 2012 až po současnost s různou intenzitou aktivity. Mám na jailu odehraný stovky a stovky hodin. Myslím, že v době kdy jsem spešloval, jsem byl přínosem. V současnosti jsem znovuobnovení spešla vnímal jako formální záležitost - pozdravím, požádám a bude mi vyhověno, protože proč by nemělo být, že?

Předtím však, než se pustím do samotnýho hate-u, bych zde rád sumarizoval svoji žádost:
Na své žádosti o znovu udělení spešla jsem získal celkem 19 PRO a 6 PROTI.
Věřím, že čísla mluví jasně a že si každej z Vás dokáže udělat názor sám. Ještě bych mohl pro ilustraci doplnit, kdo mi vlastně dal pro a kdo proti. Jistě tu ještě některý jména mají větší váhu, než jiný - aspoň já když jsem byl mladej, tak názory Jirky, Tupelka, Matise, Britny a doese měly svoji váhu. Jde přece o spešla, kterej se dá kdykoliv odebrat a kterej má jen velice omezený pravomoce.

Jistě nemusím vysvětlovat, proč bych byl přínosem, když mi svoje PRO dalo spoustu lidí, který jsem uznával. Moje jediný dvě nevýhody jsou:

- Aktivita, na kterou si stěžoval jen Grakon, což je docela v pořádku.
- Dalším záporem byla moje nedočkavost. No k té nedočkavosti. Necítím se povinen tu procházet procesem přijetí, kterej jsem již jednou absolvoval a kterej byl sám o sobě na dost dlouho, protože dřív si admini vybírali sami, kdo by mohl být kandidát na spešla a komu ho reálně dají. Jediný, jak jsem se mohl přičinit, bylo ozvat se adminům se zájmem. Byl to běh na dlouhou trať - od projevení zájmu klidně půlrok.

Závěrem: Jediný, čím jsem se provinil, bylo to, že jsem odmítl poslouchat Buráka na slovo. Burák zřejmě nabyl dojmu, že když je náborář, že mu všichni polezou do prdele a že ho všichni musí poslechnout. To dá rozum, když je náborář, že s ním člověk musí být zadobře, pokud chce práva. A o tom to je, nezáleží na tom, co si o tom myslí kolektivně admin team, jaké máte kvality, jakým přínosem jste byl. Záleží jen na tom, jak se zalíbíte v případě JB Burákovi. Haha, Buráku, tohle byl fail.

Pokud jsem se v něčem zmýlil, prosím, máte možnost mě opravit.

Idea
26-10-18, 00:08
Nezabudnite mu to ihneď zmazať :)

CMBR
26-10-18, 02:48
Zdravím. Bohužel si nesplnil podmínky pro přijetí. Nedočkavost je podle aliance cs portálů největší prohřešek, kterého se žadatel může dopustit, zvláště když se jedná o žádost o spešla. Jistě ti to potvrdí také můj dlouholetý kolega Grakon2702. Přeji hezký zbytek dne.

Operak
26-10-18, 08:18
Podle mě se taky u tebe zbytečně dlouho čeká. Na dotaz který jsem psal Burákovi na co se ještě čeká se mi dostalo jen ignorace. Byl by jsem dokonce ZA, aby se spešl zase vrátil do "kompetence" JB adminů. A mohli jsme sami nahodit spešla v žádosti, v které je jasné že práva dostane. Spešlem se nedá nic podělat. A jedním kliknutím kohokoliv z JB adminů se dá zrušit. Být na spešlovi větší práva než nějaké vyhazování od ct a kick, tak neřeknu vůbec nic.

Toy
26-10-18, 10:12
No doufal jsem, že zrovna u tvojí žádosti se projeví trochu zdravýho rozumu a že to bude jen otázka toho, že si založíš žádost, počkáme pár týdnů a spešl se ti znovu nahodí.

Ty Proti bych zase tolik neřešil, protože několik z nich mělo opodstatnění, který mi hlava nebere.

Já to beru, že musí bejt nějáká čekací lhůta, ale už není rok + / - 2012, aby jsme si tu mohli dovolit zase tolik z kvalitních hráčů vybírat a nechávat je čekat 120 let.

Ale né, my místo toho zase dáme práva zrovna těm lidem, co si neumí zjednat pořádek už jen tím, že jsou na serveru a že mají nějákou úroveň a "jméno". My zase nabereme ty, co jejich jedinej respekt začíná v amxmodmenu. Jsou zvyknutí lézt do zadků a čekat klidně 155454 let ikdyž je jim to úplně proti srsti. O nějáký odlišnosti, nápaditosti od ostatních ani radši snad mluvit nebudu. Jedna šedá myš vedle druhý, čest vyjímkám. (nebudu mluvit konkrétně, abych tu zase nebyl za toho zakomplexovanýho hejtra a dostal tenhle thread tam, kam směřovat nemá)

Ikea rozhodně patřil vždy k těm lepším kusům na JB a vcelku dost mě sere to, že to dopadlo zrovna takhle. Ale tady to bylo takhle odjakživa. Máš tendenci se kamarádit s lidma na určitých postech za vidinou úspěchu ? Umíš držet jazyk za zuby i přesto, že se ti něco vůbec nelíbí ? Jsi ochotnej se nechat organizovat a chovat se tak, jak druzí pískají ? V tom případě hledáme přesně právě tebe))



PS: Vůbec se nedivím, že tam psal furt, ať mu toho spešla dáme. Zkuste si někdy zajít na JB bez práv a pak mi napište, jak dlouho jste tam vydrželi. Jelikož já osobně, kdybych práva na JB neměl, tak tam ani nepáchnu. Protože to, co se tam děje a kdo všechno má tu drzost se nacpat k CT ikdyž je to úplnej ocas a neumí nic je úplně v hajzlu. Samozřejmě, že se tam najdou i vyjímky ( díky za ně ). Ale v naprostý většině má CT team tak vysokou koncentraci demence na m˛, že by jsme s tím mohli pokusit i o světovej rekord. Takže jeho naléhání z mýho úhlu pohledu úplně chápu. Obdivuju všechny ty "obyčejný" hráče, co tam everyday chodí a hrajou to dál)) Buráku, víš, že proti tobě vůbec nic nemám. Ale tohle byl podle mě dost špatnej krok.
Neříkám, že Ikea by celej JB spasil a všechno by bylo tak moc fajn jako dřív, ale rozhodně si myslím, že by přínosem byl, a né zrovna malým.

Grakon2702
26-10-18, 10:36
Zdravím. Tentokrát souhlasím s tím, co Burak napsal do tvé žádosti o spešla před uzavřením.

IKEA
26-10-18, 14:01
Jsem rád, že se diskutuje, ale ne uplně v intecích toho, proč jsem zakládal tohle téma. Nespokojím se s tím, že jsem dostal proti je Buráka a tím to končí. Jde spíš o výzvu pro všechny adminy na jailu: Copak nikomu z vás nevadí, že vás obejde a prosadí si svou jeden člověk na vzdory tomu, že jsem byl obecně přijatelným kandidátem? Navzdory tomu, že jedinej důvod mého neúspěchu je osobnostní neúspěch Buráka mě donutit jednat tak, jak se mu líbí?

Nakladana Okurka
26-10-18, 14:44
Jsem rád, že se diskutuje, ale ne uplně v intecích toho, proč jsem zakládal tohle téma. Nespokojím se s tím, že jsem dostal proti je Buráka a tím to končí. Jde spíš o výzvu pro všechny adminy na jailu: Copak nikomu z vás nevadí, že vás obejde a prosadí si svou jeden člověk na vzdory tomu, že jsem byl obecně přijatelným kandidátem? Navzdory tomu, že jedinej důvod mého neúspěchu je osobnostní neúspěch Buráka mě donutit jednat tak, jak se mu líbí?

Nikomu se nelíbí to, jakým způsobem byla tvoje zadost zamítnuta. To pak můžeme rovnou zrušit nábor a nabírat budou jen naboráři, protože naše pro nebo proti nemá v žádostech absolutně žádnou váhu, když si to náboráři udělají nakonec podle sebe. Na druhou stranu co s tím můžeme dělat? Ty si založil tenhle thread a každý kdo souhlasí te podpoří, stejně jako teď já. Byly tu hromadný odchody adminu jako forma protestu a nikdy to ničemu nepomohlo.

Giussepe
26-10-18, 15:42
Byl bych se vyjádřil i do žádosti, ale moc často tu teď nebývám tak jsem ji nezaregistroval.

Naprosto nechápu proč toho spešla dávno nemá. Vždy, když se tu vracely někomu práva, ať už spešl nebo admin, vždy to byla formalita, která se řešila třeba i přes PM. Nechápu tedy, jak někdo mohl Ikeovo naléhání kvalifikovat jako nedočkavost, když on se pouze domáhal věci, která tu bývala úplně běžná. A třešnička na dortu, že za to údajné "nedočkavé naléhání" mu pak je spešl zamítnut a to i navzdory tomu, jak píše Ikea, že většina adminů byla PRO.

Závěrem budu opět citovat Ikeu: "Haha, Buráku, tohle byl fail." A za sebe dodávám, že by ses za tento verdikt měl chytit za nos.

IKEA
26-10-18, 17:06
Nikomu se nelíbí to, jakým způsobem byla tvoje zadost zamítnuta. To pak můžeme rovnou zrušit nábor a nabírat budou jen naboráři, protože naše pro nebo proti nemá v žádostech absolutně žádnou váhu, když si to náboráři udělají nakonec podle sebe. Na druhou stranu co s tím můžeme dělat? Ty si založil tenhle thread a každý kdo souhlasí te podpoří, stejně jako teď já. Byly tu hromadný odchody adminu jako forma protestu a nikdy to ničemu nepomohlo.

No podivej se, pokud se jako admin team shodnete na tom, že Burák vás již nezastupuje dostatečně a nebere vás a vaše názory v potaz (!), nevidim důvod, proč by měl zůstávat náborářem. To si pořešte v AF, na to tam máte prostor.

Tečka
26-10-18, 20:20
Za pepa se řešila délka trvajícího nabírání, teď se řeší nekompetentnost nabírajících + délka, vidím, že neustále kozelna zlepšuje své nedostatky xdddd

Nakladana Okurka
26-10-18, 20:21
Nechtěl sem se už radši vyjadřovat a prilejvat olej do ohne, ale to poslední co si napsal je trochu mimo mísu. Nechci se nikoho zastávat ani lézt nikomu do zadku, ale ikdyz si porad myslím, ze to byl od Buraka fail jako prase, tak než se on a Samco stal naborarem tak ten nábor nefungoval vůbec. Osobne si myslím ze bysme z aktivních členů těžko hledali někoho schopnějšího, kdo by to mohl vest. (Ačkoli mě porad sere ze se na pro nebo proti adminu nebere ohled). Stojim si za tím ze si spesla měl dostat asi tak den potom co sis podal zadost a ze to burak posral, ale tohle už na mě působí jako spis forma pomsty než ukázat ze něco nefunguje.

IKEA
26-10-18, 20:36
no divej se, a potřebujete náboráře? však stačí aby se pár adminů vyjádřilo a je víceméně jasno, jestli práva budou nebo nebudou. Ale to je vaše věc, jak to chcete mít organizovaný. Každopádně po tom, co mi napsal Burák do PM jistě chápeš, že ho moc rád nemám. Na otázku, proč mě teda toho spešla odmítá nahodit, že se mi nelíbí jeho jedinej argument o tom, že jsem "nedočkavej" a že se klidně může vyjádřit sem mi odepsal:


A je to také jediný argument, který bude uvedený. Vyjadřovat se tam nebudu, zaprvé o to nemám zájem a zadruhé nemám teď čas a v blízké době ani nebudu mít.

Nevím, to bych byl radši bez náboráře.

Další věc je, že Burák by si měl uvědomit, že to, že je náborář, z něj nedělá skoro boha. Neříkám, že hned musí skončit, jen říkám, že by jste si v tom měli udělat pořádek tak, aby i váš názor měl smysl. To, co udělal je fail. Ale pokud se proti tomu nepostavíte, bude si s váma prdel vytírat dál..

Indian0
26-10-18, 22:11
No podivej se, pokud se jako admin team shodnete na tom, že Burák vás již nezastupuje dostatečně a nebere vás a vaše názory v potaz (!), nevidim důvod, proč by měl zůstávat náborářem. To si pořešte v AF, na to tam máte prostor.

Nezhodneme. Zbytočne hrotíte sračky, ale tu sa to takto robilo vždy. Niekedy vám závidím vaše problémy. Prajem pekný zvyšok dňa.

Samco
26-10-18, 22:18
Pri konečnom rozhodnutí u žiadostí sa nikdy nedá riadiť celkovým počtom kladných a negatívnych hodnotení od adminov, keďže častokrát je väčšina vyjadrení neobjektívnych (hlavne pokiaľ sa jedná o kladné názory).

Nakladana Okurka
26-10-18, 22:38
Pri konečnom rozhodnutí u žiadostí sa nikdy nedá riadiť celkovým počtom kladných a negatívnych hodnotení od adminov, keďže častokrát je väčšina vyjadrení neobjektívnych (hlavne pokiaľ sa jedná o kladné názory).

Tomu rozumím, ale když se přece u žádosti (ani neslo o zadost o admina) vyjádří pomalu 20 adminu kladně a 6 negativně (z těch 6ti to byli 3 admini bez objektivního názoru, další 2 nemají všech 5 pohromadě a poslední hledá nedostatky i tam kde nejsou), tak by se pak mělo podle toho i jednat a ne ze se to zamítne s naprosto směšným důvodem.

Samco
26-10-18, 22:44
Tomu rozumím, ale když se přece u žádosti (ani neslo o zadost o admina) vyjádří pomalu 20 adminu kladně a 6 negativně (z těch 6ti to byli 3 admini bez objektivního názoru, další 2 nemají všech 5 pohromadě a poslední hledá nedostatky i tam kde nejsou), tak by se pak mělo podle toho i jednat a ne ze se to zamítne s naprosto směšným důvodem.

Všetky dôvody zamietnutia sa neuvádzajú, aj v záujme žiadateľa. Ak sa to zamietlo, nešlo o nejaký nenávistný prejav a vzájomný spor, ale bolo tam pochopiteľne viacero poťažkávajúcich okolností.

CMBR
27-10-18, 06:29
Všetky dôvody zamietnutia sa neuvádzajú, aj v záujme žiadateľa. Ak sa to zamietlo, nešlo o nejaký nenávistný prejav a vzájomný spor, ale bolo tam pochopiteľne viacero poťažkávajúcich okolností.

Viacero nedočavostí si chtěl napsat :D vy dva světle modř1 jste fakt úplný kreténi :D a nezapomeňte mi to smazat :>

Nakladana Okurka
27-10-18, 07:35
Všetky dôvody zamietnutia sa neuvádzajú, aj v záujme žiadateľa. Ak sa to zamietlo, nešlo o nejaký nenávistný prejav a vzájomný spor, ale bolo tam pochopiteľne viacero poťažkávajúcich okolností.

A nemyslíš, ze by bylo fér nejen vůči žadateli ale i vůči adminum co dali pro, tyhle důvody napsat? Jak sis všiml tak důvod který ste uvedli spustil tohle a působí proste směšně a zaujatě, ze si žadatel dovolil upozornit na to, ze se zadost o posranyho spesla protahuje a ne na dny ale měsíce?
Ikea by přínos pro server byl, spesla měl, kvalitně odvadel svoji práci, tak kde byl problém?

pweredbytvaroh
27-10-18, 09:21
Pri konečnom rozhodnutí u žiadostí sa nikdy nedá riadiť celkovým počtom kladných a negatívnych hodnotení od adminov, keďže častokrát je väčšina vyjadrení neobjektívnych (hlavne pokiaľ sa jedná o kladné názory).

Ted si vsem vyjadrujicim adminum do zadosti napsal, ze jsou curaci a ze te vubec nezajimaj, wow. A to ze je Grakon homoklada furt plati, i kdyz mi to smazete. Tady se vzdycky fetovalo ve velkym, ale to uz doma i sam varis, ne?

mimochodem to slovo nikdy znamena, ze jsi v zadne zadosti nebral zřetel na pro/proti a rozhodoval ses podle sveho nazoru a ten je jaky? presne jak pises v citaci - neobjektivni :)

Samco
27-10-18, 09:44
Ted si vsem vyjadrujicim adminum do zadosti napsal, ze jsou curaci a ze te vubec nezajimaj, wow. A to ze je Grakon homoklada furt plati, i kdyz mi to smazete. Tady se vzdycky fetovalo ve velkym, ale to uz doma i sam varis, ne?

mimochodem to slovo nikdy znamena, ze jsi v zadne zadosti nebral zřetel na pro/proti a rozhodoval ses podle sveho nazoru a ten je jaky? presne jak pises v citaci - neobjektivni :)

Nikdy celkovým počtom = branie ohľadu na nie úplne každé vyjadrenie v žiadosti. Našťastie sú tu ešte ľudia, ktorí majú veľa krát čo k tomu nestranne povedať a to je dobré.

Príklad: 7 ľudia by niekomu napísali som pro, hrával som s ním, poznám ho. 4 ľudia by napísali proti z dôvodu povedzme že zlého chovania, cheatingu, nízkej aktivite, čo by bola v skutočnosti pravda. To znamená, že by sa mu mali dať automaticky práva za to, že väčšina vyjadrení bola kladná?

Petr Staniševský
27-10-18, 09:50
Neměl by každý dostat šanci když mu admini dávají pro? Bagr akka Michal taky dostal druhou šanci a to udělal daleko horší věci kupa failu banu zbrklost a kdo ví co ještě.. Nechci na nikoho házet špínu bagr už tu má práva po druhé po jeho trapných mega failech by taky nemusel dostat práva kdo ví jestli to chh zvládá což by řekl že ne kolikrát jsem mu něco hlásil vše clear a pak došel jiný admin a banned. Když už nemělo by se všem měřit stejně že jsou tu admini kteří umí totální hovno a kolikrát s těží něco poznají.



Nikdy celkovým počtom = branie ohľadu na nie úplne každé vyjadrenie v žiadosti. Našťastie sú tu ešte ľudia, ktorí majú veľa krát čo k tomu nestranne povedať a to je dobré.

Príklad: 7 ľudia by niekomu napísali som pro, hrával som s ním, poznám ho. 4 ľudia by napísali proti z dôvodu povedzme že zlého chovania, cheatingu, nízkej aktivite, čo by bola v skutočnosti pravda. To znamená, že by sa mu mali dať automaticky práva za to, že väčšina vyjadrení bola kladná?

pweredbytvaroh
27-10-18, 10:09
Nikdy celkovým počtom = branie ohľadu na nie úplne každé vyjadrenie v žiadosti. Našťastie sú tu ešte ľudia, ktorí majú veľa krát čo k tomu nestranne povedať a to je dobré.

Príklad: 7 ľudia by niekomu napísali som pro, hrával som s ním, poznám ho. 4 ľudia by napísali proti z dôvodu povedzme že zlého chovania, cheatingu, nízkej aktivite, čo by bola v skutočnosti pravda. To znamená, že by sa mu mali dať automaticky práva za to, že väčšina vyjadrení bola kladná?

Jsem si jisty, ze jsi pochopil, co tim myslim, protoze nejsi blbej a od tebe tuhle jako vzdycky korektni odpoved absolutne neberu, protoze sam vis, ze ten priklad je smesny a ja to vim taky.

CMBR
27-10-18, 15:36
Ikeu znám možná tak z forka podle nicku, ale tohle mě z principu pěkně triggeruje

Pri konečnom rozhodnutí u žiadostí sa nikdy nedá riadiť celkovým počtom kladných a negatívnych hodnotení od adminov, keďže častokrát je väčšina vyjadrení neobjektívnych (hlavne pokiaľ sa jedná o kladné názory).
To je pravda, ale případ tohohle to není, dole jsem ti projel ty vaše objektivní proti a napsal jsem důvod, proč dostával pro objektivně.


Všetky dôvody zamietnutia sa neuvádzajú, aj v záujme žiadateľa. Ak sa to zamietlo, nešlo o nejaký nenávistný prejav a vzájomný spor, ale bolo tam pochopiteľne viacero poťažkávajúcich okolností.
Bylo by na místě napsat ty vaše další důvody, který, nalijme si čistého vína, neexistujou. Proto se sem Burák nevyjádří, určitě mu aspoň trochu dochází, že to posral, jen si to nepřizná, pan dokonalý. Ale jestli k tomu teda má opravdu Burák DOBREJ důvod, tak šup sem s ním, každej si ho určitě rád vyslechne. Jestli ten imaginární důvod znáš, tak by nebylo od věci, kdyby si ho sem napsal, naopak.


Nikdy celkovým počtom = branie ohľadu na nie úplne každé vyjadrenie v žiadosti. Našťastie sú tu ešte ľudia, ktorí majú veľa krát čo k tomu nestranne povedať a to je dobré.

Príklad: 7 ľudia by niekomu napísali som pro, hrával som s ním, poznám ho. 4 ľudia by napísali proti z dôvodu povedzme že zlého chovania, cheatingu, nízkej aktivite, čo by bola v skutočnosti pravda. To znamená, že by sa mu mali dať automaticky práva za to, že väčšina vyjadrení bola kladná?

Jj, protože Ikea dostával proti za špatný chování, cheating a nízký aktivitě, správně. Tak si pojďme projet ty "proti"
1. Fellow - proti, protože chce, aby spešla měl někdo jinej, co ho nikdy neměl, než aby ho měl člověk, co je už jako spešl osvědčenej. To je určitě objektivní a logický :D tenhle šulin dal proti dokonce podruhý jenom kvůli tomu, že chtěl Ikea už vyřídit tu formalitu, což by navrácení spešla měla bejt. Evidentně mu od prvního proti odumřelo pár mozkových buněk, i když jich už moc na odumírání nebylo a svým, již podprůměrným, intelektem klesl až na úroveň mořskýho šneka
2. Nějakej čert - proti, protože ho nezná, takže o něm vlastně vůbec nic neví, ale stejně napíše takový hovno, opět objektivní a logický :D
3. Grakon - k tomu se ani nechci vyjadřovat :D jedinej důvod - "naléhání", objektivní :D
Burak - Trochu parafrázuju "Bumpuješ si to tady jak idiot a já jsem tady náborář a pán světa, co si mastí ego až do vesmíru na mrtvý hře a portálu. Sice si byl spešl a osvědčil ses, takže bys to měl okamžitě dostat, ale jseš nedočkavej, takže táhni." jo btw, Buráku, to, co si tam napsal.. "Spešla už jsi dávno mohl mít", to si lžeš i sám sobě vzhledem k tomu, jak rychle to řešíš :D
K těm pro - lidi mu dávali pro, protože ho znaj, ano, to není extra důvod mu dát pro. Ale hlavní důvod, proč dostával pro, byl ten, že už tady spešloval a spešloval evidentně dobře, tím pádem nemá co dál prokazovat. To akorát vy si musíte hrát na nějaký autority (který mimochodem nejste), kterým je u prdele, co maj k tomu co všichni říct, hlavně že to je podle vašich představ a špatnýho úsudku :)
Jo a nemyslim si, že jste tak za vodou, abyste si mohli dovolit posílat tyhle kandidáty do prdele, ještě k tomu za takovou neobjektivní blbost. Tenhle člověk by vám určitě pomoh a byl by jenom k dobru, sebrat to jde hned.
Čest práci

E.: Jo a jestli jsem nějaký proti přejel tak sry

Grakon2702
27-10-18, 16:00
Vzhledem k tomu, že jsme se co se týče spešlů před nějakou dobou dohodli, jak to bude s nima fungovat a že dát někomu možnost býti spešlem, je jako mu dát free vstupenku do AT v pozdějších časech, bral jsem Ikeovu žádost automaticky jako žádost o práva a proto jsem nastavil laťku víc vysoko. Proto se mi nelíbila jeho nedočkavost. Kdyby kterýkoliv jiný žádatatel z jiného módu předvedl to samé, co Ikea ve své žádosti, tak to má taky locknuté. O tom už jsem ale víc psal v JB AF, kde jsem to více rozvedl.

bohémsky život
27-10-18, 20:59
Já na to čekal půl roku :(

pweredbytvaroh
27-10-18, 21:41
Já na to čekal půl roku :(

Myslis ani ne 4 mesice s tim, ze te nikdo neznal? Ja fakt seru, jak jste tady nekteri naprosto vylizani :D

bohémsky život
27-10-18, 21:46
Myslis ani ne 4 mesice s tim, ze te nikdo neznal? Ja fakt seru, jak jste tady nekteri naprosto vylizani :D

Na tom nemění nic to, že nedostane spešla během týdne a bude pindat, že ho ještě nemá :ddd Každý si čekal, i když už to jednou někdo měl, tak nevím co tu jedeš. nh

pweredbytvaroh
27-10-18, 21:58
Na tom nemění nic to, že nedostane spešla během týdne a bude pindat, že ho ještě nemá :ddd Každý si čekal, i když už to jednou někdo měl, tak nevím co tu jedeš. nh

Vyjmenuj prosim byvale adminy a spesly, kteri slozili prava a po nejakem case je chteli zpet, co museli pres mesic cekat. A snaz se, zatim ti alespon casove udaje moc nejdou, ale neboj, i to se muzes casem naucit :)

IKEA
27-10-18, 22:00
No nic no, opět jsem si rozšířil obzory o tom, jak moc můžou být lidi hloupí. Spešla si nechte, já už sem přispívat nehodlám.

vikernes
27-10-18, 22:12
Haha, to jsem sem zase jednou vlezl po 100 letech... a zase 100let nepřijdu. :D

killer-savage
27-10-18, 22:16
Haha, to jsem sem zase jednou vlezl po 100 letech... a zase 100let nepřijdu. :D

Plačem :D

https://media.giphy.com/media/fDO2Nk0ImzvvW/giphy.gif

wowz0r
28-10-18, 00:20
Najs, po dlouhý době vidím fungovat Kotelnu tak jak má.

CMBR
28-10-18, 01:56
Na tom nemění nic to, že nedostane spešla během týdne a bude pindat, že ho ještě nemá :ddd Každý si čekal, i když už to jednou někdo měl, tak nevím co tu jedeš. nh

Takže podle tebe je to stejný bejt nezkušenej týpek s potenciálem na práva, co s tim má nulový zkušenosti, s čekací dobou třeba ty 4 měsíce a bejt osvědčenej člověk, ať už admin nebo spešl, co ví, jak to chodí a je v tom ohledu víc než rozkoukanej s tim, že by si měl čekat na věc, co byla vždycky v tomhle případě formalita vyřešená klidně i PMkou, xx měsíců?

Filet
28-10-18, 07:29
Aj keď už došlo na hráčov, musím byť proti z dôvodu veľmi veľkej netrpezlivosťi. Kebyže to vydržíš,uznal by som ti to.

Nakladana Okurka
28-10-18, 07:50
Na tom nemění nic to, že nedostane spešla během týdne a bude pindat, že ho ještě nemá :ddd Každý si čekal, i když už to jednou někdo měl, tak nevím co tu jedeš. nh

Přeber si to pětkrát v hlavě než se priste k podobnýmu tématu vyjádříš a vyblejes podobný hovno.

Koprakek
28-10-18, 10:06
Vyjmenuj prosim byvale adminy a spesly, kteri slozili prava a po nejakem case je chteli zpet, co museli pres mesic cekat. A snaz se, zatim ti alespon casove udaje moc nejdou, ale neboj, i to se muzes casem naucit :)

bEcause

Idea, ptal se, odpověděl jsem.

Idea
28-10-18, 11:30
bEcause

Lebo Ikea a becasue sú úplne rovnaké príklady :)

Grakon2702
28-10-18, 13:34
Další šulin

Neurážej hráče prosím. Je to proti pravidlům.

hanba mi
28-10-18, 13:45
Grakooooon nesklamal hhh:yay:

CMBR
28-10-18, 15:36
Neurážej hráče prosím. Je to proti pravidlům.

Poser se už s tou tvoji úchylností

Lageris
07-11-18, 09:22
prečo mi príde že to nemáte v AF upratané ale že vôbec (česť výnimkám)
Uharek nesklamal si :wub:
Toy ani ty :wub:
všetko som si čítal a príde mi že ikea čakal zbytočne, kedže som ho zažil ako spešla (áno aj ja tu straším neaký ten rok)
a keď nemá pro ani proti hodnotu tak sa ani nedivím že na serveroch je bordel keď si náborár vyberie niekoho iba kvôli tomu že ho má rád
prečo neni náborár nestranný ?
prečo niektorí admini sa správajú tak ako sa správajú
Viem že ma za moje správanie nemusí celý Admin team, ale ja sa niečo snažím s tým správaním spraviť
kedže Ikea bol "nedočkavý", lebo si myslel že to tu bude fungovať ako za stara tak sa mu ani nedivím že toho spešla nechce naspäť
ano na JB sa dá hrať keď tam sú normálne CT a nie dáky Lojzo a Imro ktorý majú pomaly menej rokov dokopy ako ja
nehovorím o sebe že som neaké dobré CT, ale zase niesom asi ani najhoršie
Granko už by si mal prestať s tolkým pravidlovaním ... už mi to príde smutné že hráš na pravidlá
nemám nič proti tebe niekedy máš pravdu, ale život nieje len o pravidlách
A Ikea poznať ma nebudeš bol som 11 ročné deco ktoré sa bálo niečo vôbec povedať za hlas takže iba toľko som chcel