PDA

Zobrazit normální verzi : Dlužím vám ztracený čas čtením tohoto tématu



mobidick
26-10-18, 14:33
Dnes odpoledne jsem obdržel varování které vypadalo takto :
"mobidick,

p?i?lo Vám varování z Fórum csko.cz.

D?vod:
-------
Spam


------

příspěvek:
http://csko.cz/forum/showthread.php?p=515238
a nezapomen na fake on je frajer
Varování slouží jako p?ipomenutí ti pravidel fóra, které musí? dodr?ovat. "

Tak jsem si řekl, tady někdo dělá srandy...
Ale i po refreshu to bylo furt stejny !!!!

Tak jsem myslel že to je chyba meho PC , tak jsem ho odnesl na opraveni s mamkou a stalo to 5k....

Tohle vam nedaruju !

Cislo mamky uctu poslu do pm , cekam kompenzaci

Dekuju za pozornost a cekam KOMPENZACI ne ze na to zapomenete jak na FAKEOVU ZADOST.

mobidick
26-10-18, 14:36
Zapomel sem napsat ze se mamka hodne zlobi na tu chybu !!!

Bejt vama nedam vyplatu php coderovy , typuju ze to byl grakon !!!!


Jak se rika co si nadrobis tak to snis tak ted mas moznost dodrzet pravidlo grakonu

KajSinek
26-10-18, 14:57
Pošli mi do PM fakturu za tú 5k. Chcel by som sa zasmiať aj ja.

E: Aj to, že za čo si platil. Jo? Nie iba sumu napísanú v nejakom tabuľkovom editore.

Grakon2702
26-10-18, 15:06
Zdravím. Varování jsi dostal od jednoho z moderátorů fóra za porušení pravidel fóra. Toto varování se nedá vymazat. Nejsme nijak povinni kompenzovat tvou útratu.

mobidick
26-10-18, 15:22
Nesouhlasím najednou jsou ti pravidla lhostejná?

Grakon2702
26-10-18, 15:26
Jaká pravidla?

mobidick
26-10-18, 15:33
no dlužíte kačky ;) číst umíš

Grakon2702
26-10-18, 15:48
Neexistuje důvod, pravidlo ani zákon, jenž definuje povinnost ze strany portálu hradit jakékoliv výdaje hráčům v situaci tebou popsané.

mobidick
26-10-18, 15:49
tak to aspon fixnete třeba se vyhnete těmhle situacím ;)

CMBR
26-10-18, 16:23
Neexistuje důvod, pravidlo ani zákon, jenž definuje povinnost ze strany portálu hradit jakékoliv výdaje hráčům v situaci tebou popsané.

Nevšímej si ho, je to akorát šulin, co chce pozornost

Folowed
26-10-18, 16:27
Jelikož mi tenhle příspěvek nepřijde zajímavý přikládam recept :

Omyté maso, nejlépe kližku či hovězí zadní, rozkrájíme na stejně veliké kousky, osolíme a opepříme.
Nakrájenou cibuli smažíme v kastrolu na sádle či omastku dozlatova. Poté přidáme maso a po všech stranách ho osmahneme.

Přisypeme mletou papriku a ostatní koření, lehce orestujeme a hned podlijeme trochou vody (pozor, ať se vám nespálí paprika). Maso necháme několikrát vydusit až na šťávu a znovu podléváme. Až je hovězí maso poloměkké, zalijeme ho větším množstvím vody, přidáme prolisovaný nebo nasekaný česnek, majoránku a dusíme do té doby, až maso zcela změkne.

Hovězí guláš podáváme většinou s houskovým knedlíkem, ale také může být s rýží, chlebem nebo těstovinami.

mobidick
26-10-18, 17:08
dík

mobidick
26-10-18, 17:09
Nevšímej si ho, je to akorát šulin, co chce pozornost

yes tos vystihl