PDA

Zobrazit normální verzi : Gussepe --> Nuuu,da!!



Gussepe
26-10-18, 20:26
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Zabanovan adminem chlupaty delfin
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'bugovani'
[AMXBANS] Delka: '3 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:253794880'
[AMXBANS] Tvoje IP: '178.40.123.118'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.






Poznamka:






Ako mozem dostat ban ked som bol ct ? A pripojil som sa este len pred 10 min.

Bager258
26-10-18, 20:30
Porušovanie pravidiel = ban. Na dnes už máš asi dosť. Môžeš ísť spat, prajem dobrú noc :)

Nuuu,da!!
26-10-18, 21:03
To že buguješ ostatní, neznamená že nebudeš také potrestán. K CT jsi zavítal až potom, co jsi bugl asi 3 lidi za mé přítomnosti, strašně vysmátý s myšlením že se ti nic nestane.

Grakon2702
26-10-18, 21:11
Zdravím. Já měl za to, že se banují jen ti, co se přímo bugnou.

KajSinek
26-10-18, 21:22
Zdravím,
taktiež som za to, aby sa trestali iba tí, čo sa bugli. Samozrejme sú určite rôzne výnimky v rôznych situáciach, ale odohralo sa to na mape jail_desert, čiže tam si stačí čupnúť a druhý sa môže bugnúť. Máme zakázať hráčom čupieť v cele? Pretože z tohto, čo tu iba odznelo mi vyplýva, že dostal ban za to, že čupel a ostatný sa bugli. Kebyže by to robil aj s nejakým úmyslom, tak keď sa raz hráči nechcú bugnúť, tak sa nebudú bugovať, však?

Nuuu,da!!
26-10-18, 21:25
ok, takže mám navádět hráče aby bugovali lidi aby za to mohli dostat ban ti, kteří se k tomu nechali navést, koneckonců je vlastně můžu rovnou bugovat sám abych jim ten ban mohl rovnou dát, logika (y).

Grakon2702
26-10-18, 21:29
Z tvé strany by to samozřejmě byla pitomost, kdybys k tomu naváděl hráče, ale přesto mají ti hráči svůj rozum a je to čistě jejich věc, zda toho využijou a bugnou se. Víš, jak se to říká: "A kdyby ti řekl, ať skočíš z okna, tak to taky uděláš?".

Britny
26-10-18, 21:56
Pokud to dělá schválně, že je buguje, tak proč ho nepotrestat. Něco podobného se trestalo i na minikule, kde jasně hráči čupeli pod zbrojkou. Sice se grabovali, ale pokud to udělá několikrát zasebou. Prostě aspon ví, že to nemá dělat. Ne že si musí jen čupnout, ale musí i skákat, aby ho bugnul, takže to byl záměr. Jako osobně nemám nic proti UB, pokud se hráč poučí, jinak 3h bych ani neřešila.

Koprakek
26-10-18, 22:02
Já to vždy jen graboval, bugnute hráče jsem poprvé nechal ( když toho zneuzili - udělali vzpouru tak dostali hned ban) a když to “omylem” udělali po druhé tak ten ban dostali... stačí se prve jen domluvit, ban není vše .

Nuuu,da!!
26-10-18, 22:41
Na té mapě bugovali celou dobu (dostal jsem soukromé hlášení na steam) těch pár kol, co se bugovali neustále ti stejní, mi pro potvrzení stačilo.

Koprakek
28-10-18, 11:21
Lck.