PDA

Zobrazit normální verzi : Nadiyee --> Troppe



Nadiyee
27-10-18, 18:15
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem grulk
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Ban na NS'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:98028845'
[AMXBANS] Tvoje IP: '31.192.85.112'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'Nadiyee Baiyy' byl PERMANENTNE zabanovan.
Duvod: 'Ban na NS'
By admin grulk
'Nadiyee Baiyy' byl PERMANENTNE zabanovan.
Duvod: 'Ban na NS'
By admin grulk
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Nechapu o co jde.. Daron mi dal ban za autobhop a rekl ze to vyresi steam. Pripojim se pres steam a dostanu ban i tam? chci vysvetleni protoze "ban na ns" neni duvod. Myslim ze kazdy "cheater" ma druhou sanci pres steam. A ten abhp zas takovy "prestupek" neni,abych musel mit ban i na steamu ne?

valentino
27-10-18, 18:22
Pokud by si originální hru před banem za autobhop nikdy nevlastnil, tak by to bylo v pořádku a mohl by si hrát dál, jenže jí vlastníš už přes 3 roky..
Jinak autobhop je cheat jako každej jinej, takže za mě oprávněnej ban

Nadiyee
27-10-18, 18:34
Myslím že pokud se zabanovaný hráč poučil,tak by neměl byt problém. Vždyt tady jde jen o to abych nebyl zvýhodněný vůči druhým,pokud už nejsem nevidím důvod banu na steam a ještě zrovna když jsem měl aktivní vip na ns a ted jsem si koupil i na steam a za 5 minut ban :D

Troppe
27-10-18, 18:48
Zdar. Steam jsi vlastnil už před banem na NS (důkaz je zde) (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=117183), tudíž dle našich pravidel tu máš zakázáno hrát minimálně na 1 rok.

Nadiyee
27-10-18, 18:57
Zdar. Steam jsi vlastnil už před banem na NS (důkaz je zde) (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=117183), tudíž dle našich pravidel tu máš zakázáno hrát minimálně na 1 rok.
Podle vaších pravidel,ahaa. Na ty vaše pravidla vám pěkne seru. Měly by jste byt rádi že vám tu vůbec ještě někdo hraje a vy se chováte jak kdyby jste se předbíhaly kdo dá víc banu vy banhuntři :D :D
edit : berete to moc vážně,nějaké pravidla někde kde už to dávno chcíplo :) mohl bych vyjmenovat dalších xxx hráčů co ten bhop mají taky,jeden z nich dokonce žádá o práva. Hodně štěští hoši kluci admini a rozdejte co nejvíc banu,pís
edit 2 : chci vrátit VIP

Troppe
27-10-18, 19:32
Nj, kdybys vůbec nezapínal, mohl bys tu hrát. Teď si jdi na gs, tam je to daleko lepší :---)
Klidně jmenuj.
VIPko ani peníze za něj ti nikdo nevrátí. Byla to tvoje svobodná vůle si ho koupit, to že jsi pak cheatoval je tvoje mínus.

Nadiyee
28-10-18, 09:16
Nikdo neříká že je GS lepší,jen ty :D ti hráči tam hrajou pěkně dlouho,mají to a nic. Já hraju furien měsíc a už si mě všimla 3/4 serveru a 1/2 byla vycakaná že mám bhop,kdybych ho měl a nedal bych ani kill tak je to každému u piče :D
Ps pro tečku z toho nubklanu - asi mas malo prace venovat se svim strafum,tak musíš řešit druhe. Sam nedas ani lj 220 a mas komplexy z toho že to umí někdo lip než ty,hmmm a ještě k tomu používá číty typu "skač na místě" strafy dělej sam :dddd mějte se kluci,thryd locknite vidím že s vámi je to zbytečné :D tečka medialný petolýzač ve forumovom prostredí pa

Nadiyee
28-10-18, 11:11
V pravidlech jsem četl,že ban na steam je pokud budeš cheatovat dál. Vždyť já jsem na tom steamu nehrál protože jsem tam měl vac-ban. Z hecu jsem zapl steam po tom banu na NS a ono to jelo .. Nemůžu za to že mo twn vac ban zmizel a připojilo mě to

hanba mi
28-10-18, 11:28
VAC ban len tak zmizne??? ty si asi nejaky carodejnik zo zeme OZ...vac nezmizne, ale na urcite serveri (ktore nepodliehaju vac ochrane) pripojis...A ban na steam, ktory si vlasnil uz pred banom na ns sa dava standardne, nakolko je to logicke. To by si potom kazdy troll prisiel zacitovat na NS a potom by sa akoze kludne mohol pripojit so svojim povodnym steamom??sam uznas, ze to by asi neslo.

Nadiyee
28-10-18, 11:31
fajn a kdybych si ted porodil dalsi steam ucet,tak to bude brano jako obchazeni??

hanba mi
28-10-18, 11:33
jj, bralo by sa to ako obchadzanie, bohuzial...

Nadiyee
28-10-18, 11:35
to je v piči toto :DDD

Nadiyee
28-10-18, 11:39
už to lockněte,tak za rok kluci :D dojdu tečce,mobydickovi ukazat jak se strafuje :D krysi

Koprakek
02-11-18, 20:17
Lck.