PDA

Zobrazit normální verzi : Ať není nuda



bohémsky život
27-10-18, 21:14
Ahoj holky a kluku,
psal jsem to pod nějaký příspěvek tady, ale raději tomu udělám oddělený topic. To třeba přidat bloky, které se nacházejí na jednom "větším" cs portále, všichni víme na jakém. Dost by to oživilo samotné simonování a naskytne se mnoho dalších způsobů, jak hráče zabavit. Slyšel jsem něco ve stylu, že už něco takového na jb už je, ale pouze pro adminy, idk.

Plski pls



e. myslel jsem tím, že by simon si mohl stavět bloky, kdo by nepochopil.






Stejně by se to ukázalo na jb, až tady bude hrát moje třetí generace.

Grakon2702
27-10-18, 21:25
A co to vlastně je ten blok?

bohémsky život
27-10-18, 21:27
A co to vlastně je ten blok?

Jednoduché, simon si může vybrat 3 druhy - normální, skákací a zrychlovací, pak velikost - malou, střední, velkou. Potom pomocí bindu s tím může pohybovat dle libosti.

Grakon2702
27-10-18, 22:15
To nabízí desítky nových způsobu zneužití. Už si představuji ty desítky stížností, dotazů a žádosti o UB spojených s nějakými bloky.

bohémsky život
27-10-18, 22:16
To nabízí desítky nových způsobu zneužití. Už si představuji ty desítky stížností, dotazů a žádosti o UB spojených s nějakými bloky.

Nějaké příklady?

darkkk
27-10-18, 22:17
Njn tie bloky su dobré ako napr. zastavanie vchodu do zbrojky, zaseknutie blokom atd.

Grakon2702
27-10-18, 22:18
Zablokování zbrojky, boxu, cely s gunou. To mě napadlo za pár sekund. Hráči mají fantazii a dokážou vymyslet spoustu dalších věcí.

bohémsky život
27-10-18, 22:21
Vždycky mě udivuje, jak dokážete najít problém u každé věci. Na gz to funguje excelentně. 80% lidí na kotelně se bojí změn, pak to tak dopadá.


e danke for názor

Vice1
27-10-18, 22:23
takto jsem hral na jednom portále na mapę jail_justice_brgames a ten žebracky simon si na boxu postavil hrad abych nemohl do zbrojky :D

bohémsky život
27-10-18, 22:25
Na jb je stovky věcí, za které se banuje a trestá, proč nepřidat jednu věc navíc. Nechám to tu nějak kolovat.

Grakon2702
27-10-18, 22:37
A vy budete řešit ty desítky threadů, kde se lidé budou dotazovat, zda se s těmi bloky může to a to a tamto? Žádosti o UB, kde si admin najednou usmyslí, že Simon zneužil bloky a je to na ban? Stížnosti, kde se bude spekulovat, zda je to zneužití, zda je to na ban apod? Gord v tomhle kolektivu adminů, kde je problém se na něčem dohodnout? Na GS to funguje, protože to tam funguje nějakou dobu a prostě to mají za dlouho dobu fungování již ošéfované.

Kotel
27-10-18, 23:24
Takže hráči budou 5 minut čekat, než si simon postaví nějaké bloky? Nebo má k dispozici jen 1? Myslim, že tohle už je zoufalost, když už není co vymýšlet.

bohémsky život
27-10-18, 23:39
Takže hráči budou 5 minut čekat, než si simon postaví nějaké bloky? Nebo má k dispozici jen 1? Myslim, že tohle už je zoufalost, když už není co vymýšlet.

Tak jako, z mé vlastní zkušenosti se nejvíce hrajou dvě hry s blocky - pokemony a schody do nebe, mě to trvalo vždy max 3 sekundy, když už s tím umíš. Rozhodně se s tím dá vyhrát na jakékoliv mapě, ne že je votnutá jail_crime a točí se to okolo reakcí a bazénu.

Kotel
27-10-18, 23:56
Mohlo by se to povolit jen pro spešly a adminy ze začátku. Momentálně je na serveru jen 1 blok pro blokování určitých míst, takže by se musel plugin upravit.

Toy
28-10-18, 00:07
Náhodou, tyhle bloky jsou vcelku dobrá věc, dá se s tím vymyslet xxx věcí a dají se tím oživit i věci, co jsou už zaběhnutý. Já osobně bych to bral.

KajSinek
28-10-18, 00:53
Ja by som to na servery rád uvítal. Why not. Ak by sa to pridalo na skúšku iba adminom a spešlom, tak by to nebolo ani zlé a nemali by sme sa ani prečo strachovať.

Troppe
28-10-18, 08:40
Zkusit by se to mohlo. Ale dal bych adminům možnost ty bloky posouvat, i když nejsou simoni, nebo jsou přímo vězni (tak jak je to na BB, když má někdo locknuté bloky nebo když už vyypršel čas na stavění). Když už by se to někdo rozhodl zneužít, tak ať to můžou odstranit. Na BB to funguje přes bind +grab, tak tady by to tak mohlo fungovat taky.

bohémsky život
28-10-18, 13:15
Jak už to tady někteří vypsali, pro začátek by se to mohlo dát pouze adminům a spešlům. Kdyby se to pak dalo hráčům, tak by admini a spešlové měli povoleno posouvat s blocky, i když nebudou admini. Tzn. když by se někdo chtěl zabarikádovat ve zbrojce, tak jednoduše skočí do spectu admin a hodí blocky do země a vyřešeno. Ohledně bindu to tam mají nastavené na bindu radia3.


Pokial viem, tak tie bloky sa dajú posúvat aj grabom.

Možná i to

darkkk
28-10-18, 13:18
Pokial viem, tak tie bloky sa dajú posúvat aj grabom.

bohémsky život
29-10-18, 12:49
hop

Fropo
29-10-18, 16:50
Jak zde již bylo zmíněno pouze trochu přiložím.
Věc jakožto jsou stavění bloků apod.. je jedna z nejlepších věcí kterou sem tu kdy viděl jako oživení módu.Protože díky fantazií našich hráčů může mód přinést zajimavé atrakce a nové nápady. Jak psal kotel ,že by se mohlo čekat 5 minut na to než někdo něco postaví a kde je psáno ,že je potřeba stavět 100% atrakce z bloků ? Může postačít např postavení 1x bloku do doplnění nějakých atrakcí.Zneužití můžeme jasně napsat do pravidel co se bude trestat a co nebude to podle mého nebude žádný problém. A pokud zde budeme řešit daleko víc threadu.. no a co ? Je to naše práce a nemyslím si že bychom se s tím nedokázali nějak poprat.
Za mě osobně jsem PRO všema deseti.

bohémsky život
29-10-18, 17:04
Existuje v tom pluginu i možnost darovat někomu z ct stavitele, takže Simon může mezitím jít dát atrakci a ct postaví třeba parkour z blocků. Nekonečno možností, jak se může tahle věc využít.

Revan
29-10-18, 20:02
síce JB nehrávam ale tie bloky majú mega moc využití a hráči sa zabavia... ak sa to dobre zabezpečí proti blokáciam/trollingu tak som pro predsalen aj JB treba oživiť dajako

IKEA
09-11-18, 11:47
Bloky jsou docela dobrý, já bych je rád viděl na JB.

Kotel
09-11-18, 15:08
Počet bloku se omezí asi na 50. Pak už to může lagovat server nebo hráče. Možnost určit stavitele dobrej nápad. Ještě jaké typy bloků chcete. Normální, trampolína, zabití a ještě něco? Můžu teda použít trik a hodit tam všechny dostupné, což by normálně na některých mapách nešlo. Nastavím automatické ukládání, takže bloky tam zůstanou i další mapu, dokud je jiný admin nesmaže. Napadla mě ještě možnost, že admin by mohl vytvořit atrakce na rezervovaném nebo prázdném serveru a na ostrém by si je pak mohl načíst. Tím pádem by je měl kdykoli připravené. To by ani nijak nezatížilo server (myslím to uložení).

bohémsky život
09-11-18, 15:13
Ten blok, co zabijí bych asi nedával. Tím, že se s ním může pohybovat tak by si hráči udělali blok na zabití a házel by je pod hráče a ti by umřeli. Uvítal bych taky blok na zvýšení rychlosti třeba na 2 sekundy.

Lageris
09-11-18, 18:17
a čo tak to sem nepridávať aby sa to nezneužívalo vôbec to je nápad nie ?

bohémsky život
09-11-18, 19:07
a čo tak to sem nepridávať aby sa to nezneužívalo vôbec to je nápad nie ?

Myslím si, že tyhle starosti jdou mimo tebe. Přečti si to všechno, než tady něco takového napíšeš, prosím tě.

IKEA
09-11-18, 23:06
Počet bloku se omezí asi na 50. Pak už to může lagovat server nebo hráče. Možnost určit stavitele dobrej nápad. Ještě jaké typy bloků chcete. Normální, trampolína, zabití a ještě něco? Můžu teda použít trik a hodit tam všechny dostupné, což by normálně na některých mapách nešlo. Nastavím automatické ukládání, takže bloky tam zůstanou i další mapu, dokud je jiný admin nesmaže. Napadla mě ještě možnost, že admin by mohl vytvořit atrakce na rezervovaném nebo prázdném serveru a na ostrém by si je pak mohl načíst. Tím pádem by je měl kdykoli připravené. To by ani nijak nezatížilo server (myslím to uložení).

Bloky: normální, tramp, kill ... gravity, takovej blok co boostuje rychlost.

Fropo
10-11-18, 12:07
Dáte všechny funkce i spešlům nebo jen trialum a server adminům.(ohledně těch bloků)

Koz.a
11-11-18, 17:56
Pokud vím, tak na géezku to funguje bez problémů. Umožňuje to několik způsobů, jek vězně zabavit. Navíc kdyby někdo spadl někam, odkud by se dostal jen s pomocí grabu, tak by mu simon vytvořil blok, aby se mohl dostat nahoru. No a zneužívání by se mohlo počítat jako zabraňování vzpouře = zákaz k ct.

Drapalas_S
17-11-18, 20:14
Já jsem pro je to dobrá věc, a nevim proč to někomu vadí ale je to věc jiných lidí/hráčů. Mluvím z vlastní zkušenosti, skoušel jsem to na GS a dá se stín dost zabavit hráče. (Skuste si to na GS možná změní tě názor). A jak psal hráč předtím hráči toho mohou zneužívat, ale zase by se to mohlo dát na ban (zabraňování spouře).