PDA

Zobrazit normální verzi : Electrik --> Lurky



Electrik
28-10-18, 12:22
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Lurky
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Vulgarnost'
[AMXBANS] Delka: '12 tydnu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:446174811'
[AMXBANS] Tvoje IP: '78.99.79.69'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'electrik?' byl zabanovan na '12 tydnu'.





Poznamka:






Dobry den. Chcel by som poziadat o unban na hns, aby som opisal co sa asi stalo, no bol som uz na odchode, a napisal som len tak zo srandy, lurky skap, viem bola to kravina, ale hned po tom som napisal ale nie cauko, a dostal som tento ban na 12 tydnu, lurky prepac bola to obycajna sranda nevedel som ze to zoberes tak vazne.

Nuuu,da!!
28-10-18, 12:43
12 týdnů za vulgárnost? aha.. však je to jeho vůbec první ban, navíc v chatlogu jsem nicmoc vulgárního nenašel, nebo jestli to opravdu dostal za slovo "skap"? tím pádem ban už vůbec nechápu

Lurky
28-10-18, 15:13
12 týdnů za vulgárnost? aha.. však je to jeho vůbec první ban, navíc v chatlogu jsem nicmoc vulgárního nenašel, nebo jestli to opravdu dostal za slovo "skap"? tím pádem ban už vůbec nechápu

Pane Nuuu,da!! kto hladá ten nájde, kto nehladá ten kritizuje. https://imgur.com/g0XyFtQ
o tom že obchadzal bany za cheating vid napr http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=225420 (je ich tam viac) ani nehovorim
mal aj tretí steam kde som ho banoval zopár krát ten sa mi fakt hladať nechce, tak jo pane Nuuu,da!! 12 týdnů za vulgárnost. pretože pridem na hns a nič ine len "kokod piča kurva"
tych 5 či kolko žiadosti o unban tiež nevidis pane Nuuu,da!! ?
A v každej z žiadostí potom taketo slovka pane bože prepáč ja som to tak nemyslel uz nebudem nadavať, Aj tak to bolo zo srandy kazdy to pochopil len ty nie....
tá istá pesnička dookola, večný troll. ten tam nikomu chýbať nebude, ledažeby takým ako on.

E: a to že napísal lurky skap som si ani nevšimol :)

Electrik
28-10-18, 15:21
Jop takže narážaš na moje staré bany, prečo sa nepochváliš že kvoli kokotinám dávaš permy?, napríklad niekto napíše jebem ti mamu, a hneď perma?, pokial viem, keď dostaneš ban na ns, tak si možeš kúpiť steam a hrať na nom či nie?, ptm ban kde som dostal permu, za pár dni riešenia som mal unban, dovod ti nemusím písať, uvedom si že si moc vyprovokovatelni, prišiel si po nejakom roku jo, dostal si hneď práva, a hneď šup 3 dobrý hráči perma, ty hráči cez ten rok čo si bol preč hrali normálne nikto ich nebanoval nič, ty prídeš jeb ban, a ešte niečo, všetký bany ktoré sú na moje meno niesú len moje, to ti vysvetlovat nebudem, si proste len posmieška pre hns, stara komunita pise ako je ten mod mrtvy kvoli takym ako si ty. Hlavne jb si hadzat ze jo. :) bb

Electrik
28-10-18, 15:28
A ešte to že 3 steam som určite nemal. :), a kurva som nenapísal ani raz, možno kokot a piča, a to tiež som vždy napísal ale nie sry, ale čo už, keď si taký jeblý človek, no ten ban mi kludne nechaj, davaj aj permu, aj tak si pobanoval polovicu hráčou z toho serveru. :D načo tam chodiť keď tam je iba raz za čas jeden človek možno dvaja, a ty ich ešte banuješ. :D Choď si na to svoje 10aa tam si asi dobrý no. xdd BB

Nuuu,da!!
28-10-18, 15:40
Normálně jsem se zeptal, protože ban za vulgarnost na 12 týdnu mi přijde opravdu moc, tak nemusíš být hned agresivní.

plejerplejer
29-10-18, 19:15
IMHO by stačilo napsat důvod + historie....možná by se předešlo flamu :taunt:

medvidekteddy
30-10-18, 15:33
12 týdnu je ok tady.

Hapalicek
30-10-18, 20:34
Ban je naprosto v pořádku

Koprakek
02-11-18, 21:16
Lck.