PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na JB.



Blaziik
29-10-18, 01:48
Zdravím,rád bych požádal o práva na JailBreak.

Nějakou dobu jsem nad tím přemýšlel a konečně jsem se rozhodl zažádat.

Něco o mě ve zkratce:Moje pravé jmeno je Tomáš.Je mi 16 let.4 roky jsem vyrustal v Madarském Nogradu.Od 5 let žiju na severu Čech nedaleko od Ustí nad Labem.
Prvním rokem se vyučuji strojním mechanikem.Mimo toho se také věnuji už 3tím rokem amaterskému boxu,kde jsem dokazal obhajit titul MČR.Snažim se k lidem chovat tak jako oni se chovají ke mě.Jsem podle sebe vtipný,milý člověk který je občas ukecaný.

Já a CSKO: Csko hraju necelé 3 rok.Kvuli poruše PC jsem si musel dát pauzu cca. 3-4 měsíce.
Hrával jsem tu za jiný nickname.Nehraju ani jsem nehral na jiným portalu než na Kotelně,protože je tu super komunita až na některé hrače.
Kvuli nedostatkum financi jsem si nemohl dovolit originalní cs,takže jsem musel hrat za nonsteam až ted o prazdninach jsem si díky brigádě mohl pořídit origo...za což jsem velmi rád.Na CSKU travim vetšinu času.Přes víkend jsem tu od rána až do noci.Pořád hraju na JB,protože tam zažiju tu nejvetši srandu,ale nekdy jdu i na bhop abych si ho trochu potrénoval.Na Csku mě mužete najit pod přezdívkou: ۵ᴮᶩᵃᶻᶻᶤᶤᵏ۵

Proč žádam?: Skoro každý den se potkavám s hrači kteří nemají mik,a když už ho mají tak neznají pravidla nebo taky že davají fk,mfk kvuli neznalosti pravidel.Čas od času se potkavam s hrači kteři mají MultiHack,apod....
Nejčastěji ráno,kdy někteří admini spí nebo jsou v praci,škole....Jak už jsem zminoval,jsem tu skoro celý den.A rád bych pomohl portálu udržovat pořádek.
Na forum jsem ještě nic nehlásil.Nejčastěji hlasim přes "!" nebo pišu pm aktivním adminum/spešlum.Dema točim když je to něco horšího jako MH,AB,WH atd... Nebo když nedojde admin.Budu se snažit co nejvic pomoct. :happy:

STEAM ID: STEAM_0:0:445991867

Budu rád za každou odpověd. S pozdravem Blejziik :wink:

Grakon2702
29-10-18, 09:40
Ahoj. Nesplňuješ podmínky pro přijetí. http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=256021

Blaziik
29-10-18, 11:08
Ahoj. Nesplňuješ podmínky pro přijetí. http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=256021

Myslel jsem že když někdo zakoupí originálni csko tak bude mít čistý rejstřik.
Děkuju za odpověd.

Grakon2702
29-10-18, 11:12
Počítají se i bany na dřívějších herních účtech. Zakoupení první Steam verze se počítá pouze jako druhá šance, jak hrát na našich serverech.

Blaziik
29-10-18, 11:18
Dobře.Ja myslel že to je tak jak jsem psal.
Tak snad někdy jindy.

Folowed
29-10-18, 11:36
ahoj
Ani ne 3 měsíce stará perma .. Rozhodně NE :sorryjako:

Jakuppp8
29-10-18, 11:47
A ty jsi co za pokemona ? (jasný PROTI)

Koprakek
29-10-18, 12:20
Ahoj, příjmutí není možné.