PDA

Zobrazit normální verzi : botusNihiLus --> DARON



N1HiL
29-10-18, 14:15
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 260297)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '278665'
[AMXBANS] Duvod banu: 'abhp'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < botusNihiLus >
[AMXBANS] Tvuj nick: botusNihiLus
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1805085572
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1805085572
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 85.237.234.96
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.237.234.175
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < DARON >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien (de_dust_castle)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:






Myslim si ze za kratky cas co hram furien som sa ho naucil celkom dobre hrat si dovolim povedat .
zistoval som si veci na internete ako bhop spravne vyuzit atd.. a ucil ma dobry hrac ktory sa mi venoval v noci a stravil som vela casom sa ucenim strafov,bhopu no vsak ale nie je to stale dokonale no dneska sa mi stalo chilujem na furiene a zrazu dostanem ban od admina DARON dovod banu abhp pri com som v ziadnej hre nikdy nepouzil cheaty nikdy :)..
Pisal som si s daronom v pm,
Odpisal mi ze mi skakali fpska a ping a bhop som vykonal 100 percentne..
Tak som dostal Perm.
Tak tu to ziadam o UB lebo som cestny hrac a nepouzivam cheaty a na deme ktore mi dal daron neni to tam moc vidno ,
niektory ludia vedia vykonat bhop s 40 fps ide o to len skocit v dobrom uhle a strafovat ale to tu nebudem vypisovat sry :"D.
Tak ziadam o UB :D.
(mozno zbytocne vela vypisane sorry) :D pridavam demo myslim si ze tam nevidno ziadnu stopu pri abhp a hravam aj hns ale som tam noob oproti druhym :Dhttp://leteckaposta.co/file/519216050.1/9d3b3babe59cb68ae719b05a8f5c77ffdba6e3b4/cs raz som dostal sek fps alebo pingu trz nwm ked som skakal z hora kde je ts do vody , ale to moze byt kvoli staremu ntb alebo prehratemu ntb a ping moze byt za to lebo hram na mobile cez hotspot a operatora mam orange a momentalne som mal minute data rychle tak sa mi spomalili a ked trosku drgnem do mobilu tak ping mi vyskoci na 300 aj:D v behu sekundy

Darongodx
29-10-18, 14:45
Nechce sa mi čítať, čo tam máš popísané, ale tu máte demo http://leteckaposta.cz/519216050

Zhodli sme sa s Lurkym na UB, zatiaľ máš UB. Prosím ešte aby sa to nelockovalo, poobede to pozrie Klacek.

N1HiL
30-10-18, 21:35
nwm ci v pm odpises tak napisem sem , na konci nevidim problem z takej vysky sa tak odrazit,
1. 380 2. 400 3. 360 (tie skoky)
a ked som padal tak speed som mal 700 tak nevidim problem dat par skokov tak:D
Viem ze fps ping som mal uplne pohode tak zbytocny ban :)
a myslim si ze si si demo nepozrel ani v 1/4 len hned ako si na servere videl :)..tak prosim o UB :)

Koprakek
02-11-18, 20:15
Koukne se na to někdo ještě zkušený?

hofy
06-11-18, 10:06
Za mě to průkazné nebude. Kdyby něco, můžeme na žádost znovu otevřít.