PDA

Zobrazit normální verzi : >#Equatorial Scale^,~ --> SaltySalt



Recim
01-11-18, 09:35
Vypis z konzole:



[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 260463)
[AMXBANS] Mas 7 hodin, 21 minut a 11 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '260980'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Random hitovanie'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < >#Equatorial Scale^,~ >
[AMXBANS] Tvuj nick: >#Equatorial Scale^,~
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:543956286
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:543956286
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.212.37.14
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.212.37.14
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < SaltySalt >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Vodka is life :D killed WaRRioR with ak47
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontrol





Poznamka:






Ahoj prosim ta mozes mi dat UB. Za posledny tyzden som na TTT odohral len 3 hod maximalne. Hrajem furien a ten ban sa vztahuje na vsetky servery. Uz sa to viacej nezopakuje a ak ma nahlasil niekdo cez forko lebo ty si tam nebol. Tak nepamatam si tu osobu ale Ja som bol vtedy Zradca zabili ma odpojil som sa siel som na furien a pripojil som sa naspat ale typek nevedel ze som bol zradca. A potom povedal ,ze som na forku.
Dakujem za skoru odpoved.
>#Equatorial Scale^,~

SaltySalt
01-11-18, 09:50
Čau bol si nahlásený na forku konkrétne tu: http://csko.cz/forum/showthread.php?65991-TTT-demence

Ak mi nejako rozumne dokážeš vysvetliť random môžem ti ho skrátiť na hodinu.

Recim
01-11-18, 10:30
Ahá takže Rollin No jednalo sa o potyčku medzi MotoMoto a Rollinom Mota každý začal hitovať a začal cez speker ,že ešte raz ho niekdo hitne tak ho zabije Rollin samozrejme začal hitovať pretože je to nevysporiadaný človek tak som pomohol MotoMoto nezabili sme ho len nahitovali za čo sa aj náležite ospravedlňujem. Bola to skratová situácia ale Rollin tiež ako neviniatko nemal by len tak hitovat ! Na jeho hlavu tiež padol pekný diel viny. Viac ti k tomu nemám čo povedať :)

SaltySalt
01-11-18, 10:38
Najhoršia vec je starať sa do cudzích problémov. To isté platí aj na TTT ak sa ťa to netýka nechaj to tak prípadne zavolaj admina cez !.

Na deme nebolo vidieť ako Rollin začal prvý hitovat neviem či schválne alebo nie.
Na deme bolo hneď zo začiatku že ho Moto "bezdôvodne zabil".

Máš UB. A nech sa to viackrát neopakuje.

Recim
01-11-18, 10:55
Ďakujem ti pekne už sa to viac krát nebude opakovať :) A nabudúce ak Rollin bude robiť problémy volám teba alebo Spasitela :) Maj sa pekný deň

Koprakek
02-11-18, 20:20
Lck.