PDA

Zobrazit normální verzi : jailbreak6



TomiTom
02-11-18, 16:43
Ahoj dneska jsem hral na serveru za ct a dostal jsem presun bylo hvd protoze tamten simon neumel moc simonovat no zbejvalo asi 40 sekund do konce tak sjem vyhodil zbrane, vyskocil z veze a utikal smerem k boxu tam jsem rekl ze za vama a utikal na auta a na trampolinu tam uz bylo jen par sekund tak sem to tam doskakal a konec kola a ja dostal presun a nevim za co ptal sjem se toho admina a nic nenapsal jenom hrac nyko ze prej delam blbosti nebo co tak se chci zeptat co jsem porusil

jinak to bylo na mape assis a admin se jmenoval relax neco

KajSinek
02-11-18, 17:03
Aký mal nick admin?
Aký si mal celý nickname? ( relax bongo :D | RELAX KAKTUS ) - jeden z týchto nickov bolo dnes na serveroch

LukosSenpai
02-11-18, 17:08
Hitovanie ludí na trampoline je podla teba počas HVD za ct v pohode

TomiTom
02-11-18, 17:15
byl jsem na tramp a skakal sjem tam asi 5 sekund pred koncem a seknul jsem ho jednou takze neumrel ani k tomu nemel blizko

a ten nick mel admin to relax kaktus

a kdyz jsem se ho ptal na serbveru tak mi tam mohl odpovedet ne nemuselo to jit sem

LukosSenpai
02-11-18, 17:23
5 sekúnd to nebolo a dodatok pravidla 3 pri hvd pre cť si precitaj

TomiTom
02-11-18, 17:29
bylo to asi 5 sekund protoze jsem se asi trikrat odrazil a byl konec kola a za jedno seknuti kdyz zbyva 5 sekund dat presun je podle me blbost
a odpovedet si mi na serveru taky mohl

LukosSenpai
02-11-18, 17:37
Niečo som vtedy riešil iné za to sa ti ospravedlňujem ale nabudúce prosím ťa nehituj t mimo zbrojky počas hvd

TomiTom
02-11-18, 17:40
kdyby nebylo 5 sekund tak ho nehitnu ver mi jinak v pohode nic se nedeje jen me nastvalo ze si ani nebyl shcopny mi odpovedet tak uz v pohode muzete to zavrit

bohémsky život
02-11-18, 18:54
Takže dostal přesun za to, že někoho 1x boxnul a ani neumřel. Je pravda, že nesmí nikoho napadnou, ale však ani neumřel a bylo to pár sekund před koncem, to bych mu za to jen vynadal.

Deda z Depa
04-11-18, 08:40
Pokud vyjde ze zbrojky pri HVD nemá nikoho hitovat ani boxovat na času nezáleží přesun byl správné rozhodnutí.

Grakon2702
09-11-18, 08:56
Zdravím. Ono by bylo úplně nejlepší, kdyby ze zbrojky vůbec nevycházel. On tak v podstatě spolupracuje s vězni. Když ho někdo zabije, tak dostane více peněz, což může využít pro vzpouru příští kolo. Jinak přesun byl adekvátní situaci.

Samco
13-11-18, 19:11
Vydiskutované a vyriešené.

Lock