PDA

Zobrazit normální verzi : Prihlásenie



KajSinek
03-11-18, 01:48
Zdravím,
ide Vám prihlásenie cez mobil na forko? Nastal mi taký problém, že na stránku csko.cz sa mi ide prihlásiť cez PC aj cez mobil, ale na forko nie. Táto chyba sa mi objavila asi začiatkom tohto roka niekedy v januári alebo možno aj február (leden/únor). Ak si dobre spomínam, tak Grakon mi niečo ešte cez jar spomínal, že to môže byť chybné prepojenie hlavného webu a forka. To som si taktiež myslel, ale určite by si to už niekto za ten čas všimol. Taktiež som si myslel, že je to chyba iba na mojom telefóne, tak prišiel čas a zmenil som aj telefón, vyčkal som pre istotu aj pár mesiace :D a stále nič.
Má tento problém aj niekto z Vás?

darkkk
03-11-18, 01:54
Ja to mám tiež, stačí sa prihlásit cez hlavnú stránku csko.cz a potom dat forum a automatiky vás to tam prihlási

KajSinek
03-11-18, 02:03
Ja to mám tiež, stačí sa prihlásit cez hlavnú stránku csko.cz a potom dat forum a automatiky vás to tam prihlási

Aj to som už skúšal. Skúšal som už aj mazanie celej histórie z prehliadača, čo sa len dá. Skúšal som iný prehliadač.

killer-savage
03-11-18, 05:12
Samsung S3: Pohoda
Xiaomi Redmi 5: Pohoda až na to, že som musel dať "Pamatovať si mě" aby sa prihlásilo na forko.

bohémsky život
03-11-18, 08:00
Měl jsem stejný případ ale z nějakého důvodu to začalo samo od sebe fungovat..

Grakon2702
03-11-18, 10:01
Zdravím. Jste-li přihlášení na hlavním webu a po přechodu na fórum nebo banlist jste odhlášení, tak přejděte zpátky na web, odhlašte se, znovu se přihlaste a zkuste jít na fórum či banlist znovu.

KajSinek
03-11-18, 16:12
Měl jsem stejný případ ale z nějakého důvodu to začalo samo od sebe fungovat..

To sa stávalo aj mne, len to vyústilo až takto.


Zdravím. Jste-li přihlášení na hlavním webu a po přechodu na fórum nebo banlist jste odhlášení, tak přejděte zpátky na web, odhlašte se, znovu se přihlaste a zkuste jít na fórum či banlist znovu.

Teraz som to skúsil a nič :(

JustDoItNigga
03-11-18, 16:33
Mně to faká úplně v pohodě. Zkus jít normálně na prohlížeč vyhledat csko.cz a v pravém horním rohu máš 3 tečky, tak na ně klikni a dej tam "verze webu pro pc".

KajSinek
03-11-18, 17:28
Mně to faká úplně v pohodě. Zkus jít normálně na prohlížeč vyhledat csko.cz a v pravém horním rohu máš 3 tečky, tak na ně klikni a dej tam "verze webu pro pc".

To mám celý čas.

JustDoItNigga
04-11-18, 13:53
No tak to udělej opačně

KajSinek
04-11-18, 13:57
No tak to udělej opačně

Stále nič :cray:

BTW ďakujem všetkým, ktorý sa tu zatiaľ vyjadrili.

Indian0
04-11-18, 18:59
Robí to aj mne.

Revan
04-11-18, 23:10
aký prehliadač používaš? ja som cez Chrome a ide to okej... prihlásil som sa raz a už som tu lognutý stále bez chyby

KajSinek
04-11-18, 23:24
Defaultne Taktiež Chrome ako na PC, tak i na mobile.

Revan
04-11-18, 23:41
Defaultne Taktiež Chrome ako na PC, tak i na mobile.

pozri nastavenia či máš povolené cookies (niektoré weby cookies používajú na uloženie identity)

KajSinek
04-11-18, 23:51
pozri nastavenia či máš povolené cookies (niektoré weby cookies používajú na uloženie identity)

Ja ich mám povolené.

Revan
05-11-18, 00:20
Ja ich mám povolené.

tak pozri ešte v nastaveniach heslá a pozri ešte či máš povolené JavaScript