PDA

Zobrazit normální verzi : Unban na Jailbreaku



Vcelka
03-11-18, 19:50
Dobrý den,
byl jsem zabanovám adminem Kill me please.. Důvod byl že jsem prej fragoval, ale neni to tak, protoze Simon jmenem Drsny kaktusak rekl, bezte v cupu do boxu, a Pan Kill me please, si rekl že půjde ve stojě, tak jsem ho zabil, a dal mi neprávem ban.. A ještě k tomu dodal, že neberu simona, nemůžu vzít simona, když Pan drsny kaktusalk ho bere kazdy kolo, driv nez ja.. Prosím vás chtěl bych unban.. Krásný Večer přeju...

Nuuu,da!!
03-11-18, 20:11
Budiž, kdyby jsi zabil za to, že běží teda celou cestu do boxu a zabijes za to třeba jednoho, ale to, že vyfragujes pomalu celý server 5x po sobě za to, že z cely vyšel krok ve stoje, nebo že se někteří na vteřinu postaví a ty je pak vyfragujes když už jsou v boxu u zadní stěny, to mi opravdu normální nepřijde. Dále, byl jsi upozorněn aby jsi si dal vyšší volume a bral Simona, ani jedno jsi také neuposlechl a to, že on byl rychlejší je blbá výmluva, když si Simona můžeš napsat do fronty, aby jsi byl další v pořadí.

KajSinek
03-11-18, 20:32
Zdravím,
opakoval to + upozornený na iné priestupky. Ban oprávnený.

Grakon2702
03-11-18, 20:48
Zdravím. Řešil bych přesunem.

Vcelka
03-11-18, 22:10
Dobrý večer,
Pokuď vím tak mě nikdo neupozorňoval na to, abych si dal větší volume.. Hraju csko 4 roky, na vašem serveru 2-3.. A je blbý, aby jste uráželi Gs, vím že někdo nemusí mit rad nějaký server, ale urazet server je blbost.. Každej mam svoje nazory.. Ja vas taky neurazím treba za to, ze mate blby A-Team atd... A správný admin, by aspon mohl mluvit do hry, pokud se mu neco nezdá.. A neřešit to tak, ze to napíše do chatu, nekdo na ten chat nemusí koukat, neni to povinost... A admin by mel rict do hry, hele Ozonee dej si vetsi volume a ber simona.. A ne tim ze to napíše do chatu.. A vim ze nic neřekl.. A ja hráč cska, nekoukám moc na chat.. Protože tam vidím jenom urazky a nebo keci malých deti... Tohle je moje vyjádření na vas vsechny.. Musíte si uvědomit, ze admini mají mluvit do hry, pokud se jim neco nezdá.. A kdyz nekdo neco udělá, tak promluvit do hry, a rict jeste jednou to uděláš a mas ban, nebo takhle.. A ne to udelat tak, vyfragoval jedno kolo vsechny, dam mu ban... Tak se problému neřeší. V zivote to tak nefunguje.. Zamyslete se admini, jak by mel byt správný admin....

S pozdravem Ozonee... Preju klidný vecer..

KajSinek
03-11-18, 23:17
Neviem, či to bolo v chate alebo vo voice. Ak si bol upozorňovaný iba v chate, tak to mení pohľad na vec. Uvidí sa po vyjadrení banujúceho admina.

PS: Dobre si vsunul nenápadnú urážku na A-TEAM :D GJ. :D

Operak
03-11-18, 23:21
Ahoj, nikdo zde v tomto vlakne nenarazi na jiný portál. To, že máme názor na určitý konkurencni portál je už druhá věc a nikdo neví jak to vzniklo až na pár lidí. Co se týče tvého zákazu tak byl naprosto oprávněný. Zabíjení v takovém měřítku už je nepřípustné.
E: jak píše Kajsinek... V případě upozornění pouze v chatu bez @@(admin chatu) nebo voice na věc dava zase jin, pohled a v takovém případě by byl Ban nesmyslny.

Latins
03-11-18, 23:51
Já, jakožto zdejší admin, co působí na Jailbreaku nemám povinnost mluvit do hry.
Mohu použít zvýrazněný text, který se objeví na levé části monitoru nebo uprostřed obrazovky. A jestli si toho záhadným způsobem dotyčný hráč nevšimne, že je to na něj, tak nebude chyba u nás...

Ban oprávněný.
- Máš tolerovat drobné pohyby proti pravidlům.
- Máš hráče zabavit. Ne se jich zbavit.
- Povinnost psát si /simon je automatická.
- Mít správně nastavený mikrofon při přesunu k CTčkům.

Sečteno, podtrženo... Ban na 7 dní a nikdo by nemohl říct ani půl slova :happy:

Nuuu,da!!
04-11-18, 06:18
Upozorněn jsi byl jak písemně tak ústně, proto je ještě víc smutné, když mi tu teď tvrdíš že o žádném upozornění nevíš, když jsme si o tom spolu i psali. Ovšem tobě to přišlo natolik v pořádku, že jsi v tom pokračoval dál další 2 kola, po kterých ti byl udělen dotyčný zákaz.

Deda z Depa
04-11-18, 08:18
Jak píše latins ban je oprávněný

Toy
04-11-18, 10:04
Já, jakožto zdejší admin, co působí na Jailbreaku nemám povinnost mluvit do hry.
Mohu použít zvýrazněný text, který se objeví na levé části monitoru nebo uprostřed obrazovky. A jestli si toho záhadným způsobem dotyčný hráč nevšimne, že je to na něj, tak nebude chyba u nás...

Ban oprávněný.
- Máš tolerovat drobné pohyby proti pravidlům.
- Máš hráče zabavit. Ne se jich zbavit.
- Povinnost psát si /simon je automatická.
- Mít správně nastavený mikrofon při přesunu k CTčkům.

Sečteno, podtrženo... Ban na 7 dní a nikdo by nemohl říct ani půl slova :happy:



+ 1