PDA

Zobrazit normální verzi : ziadost o prava na jb



Ondro1995
03-11-18, 22:27
Hravam pod nickom Agresivny Abaddon a chcel by som tymto poziadat o prava. Hrajem jb cca 2roky poznam vsetky pravidla a myslim si ze mam ako admin co ponuknut. Ludia ma poznaju kedze jb hram kazdy den. Viac cez vikend ako cez tizden kedze pracujem. mam 23roky {neviem ci to je podstatne} :D ..neviem co dalsie by som mal napisat :D nikdy som sa o prava nezaujimal tak neviem co treba/mam napisat. Hlasenia mam dost si myslim, vzdy ked sa nieco deje tak pisem ako prvy. vymyslam nove atrakcie a podobne aby sa ludia nenudili a hlavne aby pribudali a nie odchazdali. dakujem za odpovede ci dobre alebo spatne :D

KajSinek
03-11-18, 22:30
Zdravím,
nemusím rozpisovať nedostatky. Som proti z tohto dôvodu:

Jailbreak 6 30-10-2018 15:03:52 VALVE_0:0:1127752654 92.19.104.192 AgReSiVnY AbaddoN player dobra peciatka steba ostala :D
Základnou podmienkou pre riešenie žiadosti je vlastnenie steamovej verzie hry. PROTI

Toy
03-11-18, 22:31
Čauko, pravidla žádostí jsou tady - > http://csko.cz/XGMA

Potenciál má, jen nemá steam.

Ondro1995
03-11-18, 22:32
zdravim ta kajso. steam som si prave dnes zakupil. a nechapem to stou 'dobra peciatka steba ostala' :D

Ondro1995
03-11-18, 22:34
Čauko, pravidla žádostí jsou tady - > http://csko.cz/XGMA

Potenciál má, jen nemá steam.

steam som uz zakupil takze stym by nemal byt problem si myslim

KajSinek
03-11-18, 23:05
Ešte si sa s ním ani nepripojil do hry. Tak ako máme vedieť, či máš steam? Nejaký link?

Ondro1995
03-11-18, 23:16
hram prave na jb6 ked tak :D alebo ma najdi na Robercik921

Operak
05-11-18, 08:05
Jako dalších u dalších X hráčů u kterých by jsem byl pro budu proti kvuli nově koupenemu steamu kvůli žádosti.

Proti

Madunax
05-11-18, 18:39
Jako dalších u dalších X hráčů u kterých by jsem byl pro budu proti kvuli nově koupenemu steamu kvůli žádosti.

Proti

A co je špatného na tom, že si koupil steam kvůli žádosti ? Tohle jsem tady nikdy nepochopil, lol...

Jakuppp8
05-11-18, 21:24
Další pokemon.. no bohužel PROTI... podmínky šéfe.

Fellow
05-11-18, 21:43
Další pokemon.. no bohužel PROTI... podmínky šéfe.

Podla seba súdim teba? ...


E.Za mňa osobne si ta nevšímam v hre takže zatiaľ ani Pro ani Proti.

DeadJoy
05-11-18, 22:37
Na serveru Tě vídám. Nicméně jsem vůči Tobě nebral nějak moc extra zřetel. Uvidíme co z toho vzejde později. Zatím ani pro ani proti.

Folowed
11-11-18, 04:36
Hrajeme všichni na stejnejch serverech ?
Já ho tam totiž vídám furt a je to uplne v pohode frajer.
Sice si steam koupil až ted ale who cares, ty vaše jeble podminky splnuje.

sem PRO SPEŠLA

Ondro1995
11-11-18, 06:30
zdravim ta Operak...a mozes mi povedat co je zle na tom ze som kupil steam aby som splnal podmienky?? o.O ...hrajem jb dlho,viem pravidla,poznam hracov,som spolahlivy a rozumny...jedina vec ktora mi branila ziadosti bolo no steam... tak som ho zakupil aby som vsetko splnoval...takze moja otazka znie co je zle na tom ze som kupil steam aby som vsetko splnoval?? daj mi jeden parny dovod.


Hrajeme všichni na stejnejch serverech ?
Já ho tam totiž vídám furt a je to uplne v pohode frajer.
Sice si steam koupil až ted ale who cares, ty vaše jeble podminky splnuje.

sem PRO SPEŠLA

dakujem folowed za podporu...no ako tak pozeram tak asi nehrame vsetci tie iste servery :D kludne mi vystaci spesl aby som ukazal druhym adminom ze som spolahlivy a hlavne zodpovedny...


Na serveru Tě vídám. Nicméně jsem vůči Tobě nebral nějak moc extra zřetel. Uvidíme co z toho vzejde později. Zatím ani pro ani proti.

zdravim ta deadjoy..teraz si zranil moje city :D ..ale dufam ze si urobis vlastny obrazok o mne a podla toho sa rozhodnes.. :D


Další pokemon.. no bohužel PROTI... podmínky šéfe.

ty si najlepsi pokemon :D nechapem tvoje "proti" ale v pohode je to tvoje rozhodnutie Mahony

znedlob
19-11-18, 12:05
Chování, stylistika textu, vyjadřování, 0 příspěvků na foru.

Proti.

Burak1
08-12-18, 19:37
Proti.