PDA

Zobrazit normální verzi : Leryx a jeho menší fajlík :-)



zaludex
08-04-12, 01:02
Ahoj jen chci tu vložit take hezké demo celkově je hezké ale nej to je od 41 minuty :D
http://ulozto.cz/xQvsCP1/kuba-dem
Leryx si to zrovna neuvědomil že /open = kill box :D
Jen chci upozornit že ostatní hráči by za to byli už banováni např. já před měsícem :-)
Měl jsem za to 3 týdny zákaz k ct :-)

Tímto nechci naznačit že mám něco proti leryxovi nebo něco takového, já sám osobně mám leryxe celkem rád .
Pouze chci naznačit že když někdo něco udělá a třeba déle hraje za ct ( nebo je admin ) . tak má výhodu oproti ostatním hračům . Tudíš třeba tento připad kdyby to udělal obyčejný hráč MFK = Banned i přes omluvu, A třeba častý hráč MFK = Ok stává se .
Možná to tak připadá jen mě ale podle mého názoru je to tak .
PS: Ještě bych se chtěl zeptat proč 1 admin banuje tohle a támhleto ne a 2 admin nebanuje tohle ale támhleto jo . To je jak kdyby policajt dával pokutu za překročení rychlosti v obci a nepokutoval překročení rychlosti na dálnici a druhý zas naopak .Mohly by jste si vyřídit mezi adminami co se banuje a co ne ? . Děkuji .

Amazing-Zajic
08-04-12, 08:48
Nejsme roboti,ale lidi.

Leryx
08-04-12, 11:01
Můžu za to, že se buguje mapa? Dnes ji navrhnu zrušit. Ale to co říkáš není pravdou. Asi dva kola zpátky to udělal někdo jiný, a taky jsme mu s jerrym nedali ban, protože za to nemůže. Prosím zabanujte mně, je to totiž moje chyba že se mapa bugla. (v simon menu zmáčknete otevřít cely, a hoplá, všichni jsou mrtví)

Leryx
08-04-12, 11:06
Jo, admini mají v tomhle výhodu, nedostanou ban. Ale ber v potaz, že se denně staráme o vaše zadky, ať už ve hře nebo na fóru, řešíme vaše problémy, snažíme se vám pomáhat a děláme to zadarmo, z dobré vůle. Tak se nás laskavě při první chybě nesnažte zničit, a uvědomte si i jiné věci. (to teď není na tebe, ale celkově na všechny)

zaludex
08-04-12, 12:19
Neřekl jsem že to je tvoje chyba, ano vím je buglá mapa, říkal jsem že si na to akorát zapoměl . Stalo se to tam ještě 1 to máš pravdu ale to už se zase dostávám k tomu že 1 admin tohle banuje a druhý zas ne :-)
A nesnažím se tě schodit , tímhle videem jsem chtěl pouze ukázat ty menší faily vůbec niko jsem tímto nechtěl poškodit ani jinak se snažit o Zákaz k ct nebo ban . Prostě demo pro pobavení . Ale vložil jsem ho do špatné sekce zato se omlouvám .

Kuzli
08-04-12, 20:34
Ahoj jen chci tu vložit take hezké demo celkově je hezké ale nej to je od 41 minuty :D
http://ulozto.cz/xQvsCP1/kuba-dem
Leryx si to zrovna neuvědomil že /open = kill box :D
Jen chci upozornit že ostatní hráči by za to byli už banováni např. já před měsícem :-)
Měl jsem za to 3 týdny zákaz k ct :-)

Tímto nechci naznačit že mám něco proti leryxovi nebo něco takového, já sám osobně mám leryxe celkem rád .
Pouze chci naznačit že když někdo něco udělá a třeba déle hraje za ct ( nebo je admin ) . tak má výhodu oproti ostatním hračům . Tudíš třeba tento připad kdyby to udělal obyčejný hráč MFK = Banned i přes omluvu, A třeba častý hráč MFK = Ok stává se .
Možná to tak připadá jen mě ale podle mého názoru je to tak .
PS: Ještě bych se chtěl zeptat proč 1 admin banuje tohle a támhleto ne a 2 admin nebanuje tohle ale támhleto jo . To je jak kdyby policajt dával pokutu za překročení rychlosti v obci a nepokutoval překročení rychlosti na dálnici a druhý zas naopak .Mohly by jste si vyřídit mezi adminami co se banuje a co ne ? . Děkuji .

Pokud vím de o mapu Bizhampis nebo tak nějak a co já vim tak sem eště neviděl to banovat.. Hráči to nevěděli a to je omluvilo..

Leryx
08-04-12, 20:40
Mapa zrušena.