PDA

Zobrazit normální verzi : Amx-modx



Dannyko
11-11-18, 21:19
Zdravím.
Týmto príspevkom sa chcem spýtať prečo hráči bez práv nemajú prístup do "amx_help".
Samozrejme, že by tam mali len základné príkazy (tak 15-20) ale niektorí nepoznajú ani tento príkaz "say_team:@ (text)".
Kto nevie čo to znamená tak je to správa pre ADMINOV, ktorý práve hrajú na serveri.

Drapalas_S
11-11-18, 22:53
Nemáš náhodou stahnuty amxmodx v csku?, Možná proto

KajSinek
12-11-18, 00:23
Tento príkaz na serveroch ako viem, tak ani nie je.

Kotel
12-11-18, 01:53
Ja nikdy nic takovyho nepotreboval. Proste se pripojim a hraju.

Dannyko
13-11-18, 17:25
Tak na iných serveroch sa po zadaní príkazu "amx_help" zobrazia základné commandy pre hráča, ako je hlavný "say_team:@ [text]"



Nemáš náhodou stahnuty amxmodx v csku?, Možná proto

E: Na steam sa AmxModx stiahnuť nedá mám to odskúšané. Mám ho na NONSTEAM verzii.

Military
01-12-18, 23:48
Nie že by som chcel oponovať. Ale zaujímalo by ma, či si rozmýšľal nad tým, prečo by to hráč musel poznať, ktorý je len bežný uživateľ a z najväčou pravdepodobnosťou ani nevie čo je amx_help. Podla mna 5x viac ludí vie čo je say_team ako amx_help. Bežný hráč čo hrá hru nemusí vedieť, že ak dá do konzole say_team a ďalej píše v úvodzovkách, odošle správu tímu, najmä ak aj hráč čo to hra prvý deň vie, že stlačí príkladne klávesu O, ktorú si môže stále nastavovať na iné lepšie a môže začať písať tímu, bez toho aby si zakryl obraz konzolou, alebo dlhým písaním textu say_team "Budte pozdravený". Určite ma každý lepšie ( O Budte Pozdravený. ) Ale hráč čo sa zaoberá vytvorením módu, isto dôjde aj k tomu, že nájde aj mimo server a hru say a say_team a omnoho viac.