PDA

Zobrazit normální verzi : Menší "návrh" na anti-cheat



Koz.a
16-11-18, 17:58
Zdravím.

Asi před rokem jsme s kamarádem zkoušeli takovej "test" (Resp. zkoušel to jen on, já nevinně přihlížel). Jde o to, že na jednom nejmenovaném portálu začal cheatovat (i s ip a id changerem). No a anti-cheat na tamtom protálu fungoval tak, že na serveru bylo něco, co bylo schopné na PC detekovat program, co dokáže změnit ID a IP (Okamžitě ho to kicklo). Tan kamoš to pak zkusil i na kotelně (asi na 10 min). Běhěm těch 10-ti minut stihl dostat 3x ban Ale stejně se vesele připojil dál.


Nevím, snad vám to nějak pomůže vytvořit ten anti-cheat.

PS: Jednou jsem se o tom bavil tuším že se Smookem. Asi na to zapomněl, idk. Říkal, že to není špatný, a že ten návrh časem Kotlovi předá.

Grakon2702
16-11-18, 18:06
Zdravím, anti-SteamID changer už tu je. U každého, kterého to detekuje, se nastaví ID na 999999999 a nastaví se mu taktéž minimální dmg.

flexnamouex
16-11-18, 19:16
Neviem či je dobre riešenie a dávať minimálny dmg. Ľahšie by bolo hráča kicknut so správou že bol detekovaný Sid changer.

Tečka
19-11-18, 08:13
Kdysi jsem byl na nějakým ruským serveru s čítama, a dostal jsem hned po 5 sec. na serveru banána kdy jsem spektátoval za opengl. Což by taky nebyl nejhorší nápad 90% botů na kotelnu chodí s těmato čítama..